IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ewik84
18. kvě 2013

@lussi no prave ze jsem si rikala, ze ted telo dostalo chemickou bombu a ze ho necham, at si trochu odpocine 🙂

dada074
autor
18. kvě 2013

@raaaadka řeknu ti jednu věc,jestli tohle klapne,tak věřím tomu,že u mě to opravdu bylo těma vejcevodama,protože od té doby co je nemáme co IVF to těhotenství,nechci předbíhat uvidíme.Jinak to vaše domácí snažení (je mi líto,že to nevyšlo na poprvé),netruchli příště se to povede 😉
@mardusenka30 děkuju moc.
@nikolav ano je to moc dobře,a jen doufám,že budou přibývat a za chvilku se snad setkáme na diskuzi o těhu ne o snažení 😅
@malinka_02 já vím,já vím,já se polepším a jsme dnes 9 den a zaváděli jsme 3 denní.
@lussi tohle vám holky závidím,já jak nevím co se se mnou děje tak jsem jak rapl.

no uvidíme zítra ráno a pozítří a popo a popopo atd.Prostě se děsím toho aby to nedopadlo jak minule,i když si to opravdu snažím nepřipouštět,stejně člověka napadají kraviny.

nikolav
18. kvě 2013

@dada074 Taky v to doufám.

maraida
18. kvě 2013

@dada074 potichounku gratuluju 🙂

malinka_02
18. kvě 2013

@lussi no me dneska cely den boli podbrisek, takoy jakoby uplne krece obcas az lituju ze sem rusila tu neschopenku ale jen sedim v kanclu tak snad to bude ok..

malinka_02
18. kvě 2013

@dada074 to je jasny.. Me to taky hrozne laka!! Zitra testnima hod foto tesim se 😀

malinka_02
18. kvě 2013

Holky ja tak chci aby to vyslo!!

raaaadka
19. kvě 2013

@dada074
Tak to Ti moc gratuluju!! My to ještě zkusíme, koupila jsem si nosifol a ovulační testy. Tak snad se někam dopracuju. 🙂
Po IVF jsem měla cyklus 23 dnů, tak asi začnu s testama někdy 7-8 den, ať to nepropásnu. 🙂

dada074
autor
19. kvě 2013

Ahoj holky,všem přeji nádhernou neděli.Takže dnes vyzkoušen digitální test a je tam 1-2 týdny +,tak snad jsme opravdu těhotní.
@maraida děkuji moc,snad to bude OK. 😉
@malinka_02 no já se těším na dnešek na tebe jsem napnutá jak kšandy a moc držím vše co mám. 😉
@raaaadka to víš,že jo hlídej pořádně ovulka a já věřím tomu,že ty další pokus nebudeš potřebovat 😀

dada074
autor
19. kvě 2013

@malinka_02 kde jsi čekám na ty tvoje //.

malinka_02
19. kvě 2013

@dada074 ja sem teprve 5 den tak nemuzu testovat 😀 Ale asi jsem to vcera zakrikla.. Dneska uz me bricho neboli..
Ty uz rovnou digitalem jo? 😀

kolino
19. kvě 2013

Ahoj holky tak se hlásím jak to u mě vypadá...// jsem sice našla,ale pak jsem začala krvácet jasnou krví, utíkala jsem do car hcg krásně stouplo, tam mi řekli ,že mám velký hematom a vedle toho je mini váček tak jsem musela ležet 2 dny a pak na kontrolu, dojela jsem, hcg zase stouplo ,ale ne tak jak by mělo /(podle jejich tabulek) a na utz už ani náznak po hematomu ani po váčku ☹ tak dali týden naděje. ve středu jdu na kontorolu tak jsem naplnutá jak kšandy. už toho bylo dost nějak mi dochází síla. jen nechápu jak mi může stoupat hcg ,když v děloze nic neni? mimoděložní vyvrátili.
od včerejška konečně nešpinim!!!!!!!!! aspoň něco!

dada074
autor
19. kvě 2013

@malinka_02 no chtěla jsem si být jistá 😀 A hlavně doma žádný jiný nebyl.
@kolino vydrž ještě není všem dnům konec,držím ti moc moc palečky aby tam mrňousek byl. 😵

kolino
19. kvě 2013

@dada074 přesně tak, nezbývá než čekat!
tobě moc gratuluji k // je to parádička!

malinka_02
19. kvě 2013

@dada074 no ja bych hned bezela do lekarny 😉
@kolino taky moc drzim place!! Urcite se bobek s tim popere! Hlavne ze stoupa!

brsh
19. kvě 2013

@dada074 mam velkou radost 🙂 at se mimouskovi u Tebe libi. Ja mela vcera v pul 11 ET, tak odpocivam. Utrous ze me dela umakart - jsem utahana 😉

irisi
19. kvě 2013

@dada074 suuuuuupeeeeeeerrrrr, tak to je paráda, mám z tebe obrovskou radost 😵 😵 😵 😵 tak tfu tfuj ať vyleze ven až za 8 měsíců 🙂... pěkně ho opatruj

@kolino to je dobré znamení 🙂 ...... vydrž holka a posílám další síly a nervy do kontroly...... určitě tam ta bublinka bude a v ní už i viditelný prcek. Odpočívej a nic nedělej

@malinka_02 ještě pár dní a máš je tam 😵

holky stihnete to do lednovek? ať tam máme známé? nebo si tady počkáme na všechny ostatní holky a těhotenství si projdeme všichni společně na známém místě 😉

@brsh odpočívej odpočívej.... však síly za měsíc budeš potřebovat na ranní nevolnosti 😝

irisi
19. kvě 2013

@raaaadka držím pěsti ať ti to to vyjde........ mě by manžel vyhnal, kdybych chtěla sexovat podle měření ovulky....ale u nás s četností nebyl problém, pokryli jsme komplet od konce menses k další 😀

irisi
19. kvě 2013

@ewik84 dobře děláš..... taky mám pocit, že mám v těle nějak moc chemikálií a nedělá to dobrotu... užívej sluníčka

pistalinda35
19. kvě 2013

@kolino drzim ti moc palecky !

sasanka033
19. kvě 2013

@dada074 tys jsi v tom!!! panenko skakava, podarilo se!!! gratulujuuuuu 🙂 🙂

sasanka033
19. kvě 2013

ahoj holky, tak ja to dneska dostala. asi o 4 dny driv, to nikdy nemam, prvni cyklus po nevydarenym IVF, tak je telo asi nejaky poblazeny. a taky bolesti jak prase a na bliti mi bylo, tak jsem musela zobnout ibac a dalsi dve hodiny spala:( ale - je to takovy krvavy spineni, neni to cista krev, tak nevim, jak to mam pocitat. mam od 2DC brat estrofem kvuli KETu. tak se ted nedokazu rozhodnout:(

akashka
19. kvě 2013

@sasanka033 mně doktor řekl, že 1DC je když už normálně krvácím rudou krev.. takze asi prostě pokud je tam červená a je toho už docela dost, ne jen špinění na toaleťáku tak bych to brala jako první den..

malinka_02
19. kvě 2013

@sasanka033 tohle je docela problem no poznat to ..
@irisi no hele dneska bricho bolelo uz jen malinko asi 3x tak zacinam byt skepticka.. Spis uz sem premyslela co dal jestli bychom dali treba v cervnu jeste ket nebo az v zari protoze si chcem uzit leto.. Jenze sem chtela zase na leto aspon trochu zhubnout pres cerven ale na druhou stranu po ivf je ten mesic vetsi sance jak je telo jeste nastimulovany..

sasanka033
19. kvě 2013

@akashka diky za nazor, ja se presne takhle i rozhodla...takze od zejtra zobu a tim padem bude miminko driv🙂

irisi
19. kvě 2013

@sasanka033 první den ber az červenou krev.mas
@malinka_02 vydrž holka.....neni žádný tehu příznak,který by byl jasný a 100% a těhotná ho musela mít ...bohužel ☹
@pistalinda35 ahojky jak se mas?

malinka_02
19. kvě 2013

@irisi ja vim. Jen vydrzet popaty v klidu uz neni jednoduchy ☹

meyryen
19. kvě 2013

@sasanka033 To jsem právě řešila tento měsíc, dostala jsem ms o 6 dní dřív, takže jsem naběhla k dr a ta konstatovala pouze špinění, takže jsem každý den posílala menstruační zpravodajství...a můj 4dc počítala teprve za 1dc, tehdy jsem začala krvácet jasně červenou krví.....no čert aby se v tom vyznal 🙄

irisi
19. kvě 2013

@malinka_02 je to naposled....to si rikej. 😉

raaaadka
19. kvě 2013

@irisi jemu to samozřejmě neříkám, že mám ovulaci. To bych si fakt nepomohla. Nechci ho dostávat do stresu. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru