IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
8. čer 2013

Tak ted tu byl doktor se na me podivat. A uz tak nekrvacim teda temer vubec a vymenoval mi vlozku ojeee 😀 a kolegynka ho nasledne sejmula dverma jak sla z wc 😀 chudak. Zachvili mi daji kapacku dalsi a zitra rano se uvidi.

akashka
8. čer 2013

@nikolav bude to dobrý, určitě!!

kolino
8. čer 2013

@nikolav ahojky ja uz jsem v nemocnici 11den po silnem krvaceni jasnou krvi padaly se me kusy velke jako mobil a hematom skoro pres celou delohu....svete div se miminko se udrzelo. I kdyz nemam vyhrano verim ,ze je velky bojovnik a neda se! Taky mas bojovnicka ver mu,on se neda!!! Moc se tesim domu ,ale zatim to nevyppada nadejne denne polykam16prasku. A 2x denne kapacku na 4hodinky. Presto vsechno hematom ne a ne se zmensit...z nemocnice pry pujdu az tam nebude. ☹ coz muze byt i dalsich par mesicu...smutnim ,ale pro drobecka vydrzim. Lezim s pani co je po ivf...jese mesic a muze rodit jak ja ji to zavidim. Drz se,moc na tebe budu myslet! Hcg mate krasne!! Na utz uz je neco videt?

sasanka033
8. čer 2013

@nikolav nazdar, ty voe!!! chvili tady nejsem a ty hned tohle? ☹ krindy pindy a je ti lip? boli te neco? vic jsi z doktora nevymamila?:( drzim palce a zejtra holcicko jedine dobry zpravy!!!!!

sasanka033
8. čer 2013

@kolino no a ty taky! smarjaaaa, moc drzim palce, at uz muzes i s miminkem domu a uzivat si tehu, ne tohle:( myslim na tebe!!!

irisi
8. čer 2013

@dada074 však tobě úplně stejně 😵 😀
@akashka nic se neboj..... vše dobře dopadne a ty to srdíčko brzo uvidíš..... bohužel je to opět chvíle a věc , kterou neovlivníme a musí jen příroda...ať ti to do kontroly brzo uteče
@nikolav teda holka? co se to děje? ☹ držím moc pěsti a posílám spoustu sil ať to s mimískem vybojujete...on u mě hematom nebyl vidět hned až pak pár dní potom.....

irisi
8. čer 2013

@kolino jste oba bojovníčci, ty i miminko, už jste to tak daleko vybojovali, že to dáte úplně...vydrž však ono se to někdy vstřebá a ty už půjdeš dom a budeš si užívat normální těhu 😉

holky prý už je dokázáno, že po umělém oplodnění se nějak více tvoří hematomy ☹, tak věřme že nás jen potrápí a vše je a bude ok.....

nikolav
9. čer 2013

Holky tak bohuzel potrat se konal z dnesni krve mam hcg jen 800. Ted jen cekam jestli bude nutne vycisteni. Holky aspon vy se drzte. Vubec nevim co dal. Zitra musim napsat do Reprofutu ze uz rusim a co se stalo. Na dalsi pokus asi hned jit nemuzu ze? Tak moc jsem nasemu nejlepsimu emryjku verila. Ach jo kdyby se neuchytlo bylo by to lepsi. Doufam ze me brzo aspon pusti z nemicnice. Pak vam aspon naposlwdy napisu poradne. Nemuzu ted na konika chodit. Opatrujte se. A opravte prosim nekdo za me tabulku.

akashka
9. čer 2013

@irisi děkuju, já zatím jsem docela v klidu a věřím, že to bude dobrý, jen chvilkama mě přepadají obavy, ale to je asi normalní.. na týden jsem si naplánovala návštěvy, všechny s miminkama :D tak mi to uteče 🙂

@nikolav ahojky, strašně moc mě to mrzi :( doufam, že tě brzo pustí... nabírej síly a další pokus už určitě vyjde, držím ti moc pěsti...

irisi
9. čer 2013

@nikolav je mi to strasne lito. 😢... drz se holka.....ne ne ne nesouhlasím,kdyby se nechytlo tak resis proc se tak stalo a nikdo ti na to nedá odpověd...takhle to sice boli vic ale zase viš ze se dokáže zahnidit a prosperovat....bohužel některé embryjka prostě mají ve vinku jen krátkou dobu....mas jeste dost nádherných nanucku,které se na tebe tesi,pri dalším pokusu to klapne!!!!!!
preji at jsi brzo doma

irisi
9. čer 2013

@akashka neboj,tyhle obavy jsou úplně normální a budou Te doprovázet bohužel cele těhotenství 🙂...preji at je jich co nejméně.

malinka_02
9. čer 2013

@nikolav moc me to mrzi, at je ti lepe a jak pise irisi je skvele ze se embryjko chyti a priste to klapne a dotahnete to do zdarneho konce! Hold mi holky ivf to mame slozity tu cestu ale o to vic si budeme miminek vazit!!

malinka_02
9. čer 2013

@kolino ty se taky drz, lepsi chvilku polezet v nemocnici a pak byt v klidu, nez riskovata aspon se miminkomporadne zakousne!!

akashka
9. čer 2013

@irisi děkuju 🙂 zatím s nimi úspěšně bojuju plánováním a představováním si jak to bude všechno fajn 🙂

pistalinda35
9. čer 2013

@nikolav Moc me to mrzi. Drz se berusko

sasanka033
9. čer 2013

@nikolav jezis to je strasny, moc me to mrzi, zlato nase!:( posilam ti moc a moc sily, drz se a az se oklepes, tak se tady na tebe zas moc tesime.

sasanka033
9. čer 2013

@irisi krasnej vzkaz pro nikolku, fakt, moc.

akashka
9. čer 2013

@pistalinda35
@malinka_02
@irisi holky a jak to máte s příznaky? Já doteď bolavá prsa a žaludek na vodě, ale dnes se to nějak zmirnilo..myslela jsem ze se to ma spíš zhoršovat s rostoucím hcg...

sasanka033
9. čer 2013

@akashka takze uz mas priznaky? ja myslela, ze krome spineni ti nic nebylo..nebo kdy to zaclo?

akashka
9. čer 2013

@sasanka033 no tak od čtvrtka jsem měla žaludek na vodě a bolavé bradavky (ale ty jsem spíš pripisovala utrosi), no a dnes žaludek úplně normal a bradavky bolí jen trošku, tak nevím co si o tom myslet a jsem z toho nervózní...

pistalinda35
9. čer 2013

@akashka Je to ruzne. Vetsinou,kdyz mi je divne od zaludku, tak se najim a je to lepsi. Obcas poboliva brisko,prsa,ale to malokdy. Vratila se mi chut na plnotucnou horcici 😀 jinak me nic nenapada...zitra mam kontrolu,tak uvidime

sasanka033
9. čer 2013

@akashka aha, takze do testu jsi priznaky nemela, az nejakej 14.den? no holky to tady hodne pisou, ze je to prejde, ze pak ani nevi, ze jsou tehu, tak se neboj🙂

pistalinda35
9. čer 2013

@akashka slysela jsem,ze snad nektere dny hcg roste,tak je cloveku hur a pak nektere dny je hcg ustalene,tak je lip. nevim ale,zda je to pravda

akashka
9. čer 2013

@sasanka033 jj do testů jsem fakt nic moc nepozorovala, vsak víš jak jsem vysilovala 😀 jediné když tak zpětně přemýšlím tak byl sen o mimi, pak bolesti v podbřišku a zacla jsem si smrdět 😀 ale nevolnost a větší bolest prsou zacla až po testu..

akashka
9. čer 2013

@sasanka033
@pistalinda35 no snad to tak je holky, nezbývá než do příštího pondělí vydržet 🙂

malinka_02
9. čer 2013

@akashka tak u me asi 6-12 den po et straslivy hlad le fakt hrozny i v noci sem nemohla spat hlady a slineni hodne, pak lineni ustalo a hlad se zmensil a ted ho nemam vubec tak sem z toho taky strasne nervozni!! A prsa jen citliva ze strany na dotek jinak nic coz muze byt z utrose a ted mam taky pocit ze min nez predtim.. Ale mozna jen nervuju..

akashka
9. čer 2013

@malinka_02 tak to jsme na tom fakt podobně, prsa mám taky citlivá ze strany a trochu bradavky, ale přijde mi to min nze včera a nevolnost je dnes slabší, teď odpo je mi spíš blbě, jako z prejezeni, přitom sem toho moc nesnedla.. No musíme cekat a doufat, jen je fajn vědět že v tom nejsme samy 😉

sasanka033
9. čer 2013

@dvoranna ahoj, koukam do tabulky, ty mas za sebou 4 kety?

malinka_02
9. čer 2013

@akashka ja bradavky teda necitila nikdy vubec.. A me ted uz par dni neni fakt nic az sem z toho nervozni. A ty jdes kdy na utz?

akashka
9. čer 2013

@malinka_02 ja bradavky mam urco z utrose, protoze to jsem mela i po ivf kdyz nebyl transfer uplne stejne... nervozitu chapu, taky jsem nervozni a na utz jdu az 17.6.2013 a špiním stále i když mi zvedli dávky hormonů...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru