IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

megie4
24. dub 2013

@raloj Gratuluju z celého srdíčka!!! 😀

alba1
24. dub 2013

@raloj jééé tak gratuluji 🙂

megie4
24. dub 2013

@sasanka033 Já jsem na tom s bojovníčkama podstatně hůř. 😖 Mám nízké AMH,takže i po krátkém protokolu jsem "vyprodukovala" jen 1 vajíčko.To se povedlo oplodnit(ICSI+PICSI) a ted ho mám už 3.den v bříšku. 🙂 Je to náš 2.pokus,jenže tentokrát jsem si řekla,že se nehodlám stresovat jako poprvé,budu mu prostě věřit a čekat jak si příroda poradí.Poprvé jsem také testovala 9.den a pak každý den až do odběru krve-byla jsem jak šílenec! 😀 😅 No,nakonec byly // až 12tý den,krev 96 a asi za týden konec,jelikož jsem musela brát atb.kvůli angíně. ☹ 1.pokus byl nativní cyklus a také jen 1 vajíčko.Takže jak říkám,nenervuj se předčasně,vůbec si tím nepomůžeš,ba naopak.A nech to na přírodě.Vážně,na závěry je ještě brzy! 😉 Snaž se opravdu "myslet pozitivně".Vím,že je to ohraná věta,ale má něco do sebe. 😀

sasanka033
24. dub 2013

@megie4 jsi zlato, dekuju. ja jsem tomu dost verila. silene jsem se nervovala pri stimulaci, abych nejaky vajicka mela a byla kvalitni. po OPU jsem se uklidnila na ET se silene tesila. po ET jsem mela takovej stastnej pocit asi tri dny, ze jsou uz u me a ze tehotna vlastne uz jsem. a pak uz jsem mela zly tuseni a v nedeli me ten test uplne rozsekal. v pondeli jsem se zas uklidnila a dneska rano jsem zas brecela🙂 no ony ty hormony asi taky delaj svoje, ale ja jsem desna citlivka, me rozerve i reklama🙂
takze 3.den? strasne moc drzim palce!!!!

raaaadka
24. dub 2013

@sasanka033 No to je moc hezký 🙂 , ale mě bohužel nebolí a nebolelo ani to břicho a to je na tom všem zvláštní. Takový případ tu asi ještě nebyl. 😀
Jak jsi se tedy cítila od ET do dneška, prosím? 🙂

ratatooy
24. dub 2013

@raaaadka tak testuj večer až přijdeš z práce

raaaadka
24. dub 2013

@sasanka033 A kolik jsi dní po ET? Já se taky cítila spokojená první 3 dny, měla jsem pocit, že to vyjde. Pak už ne, pak jsem zase měla pocit, že je po všem až do včera, kdy mi tu miska1 napsala, že má pozitivní test a kouká jak puk, protože jí nic není. Takže jsem byla zbytek včerejšího dne v naději a dnes ráno opět přesvědčená, že nic. Ani nemám sílu testovat a to jsem dnes 11. den po ET.

raaaadka
24. dub 2013

@ratatooy Já nechci testovat, holky. Já se bojím. Po včerejšku se nedokážu smířit s tím, že tam // nebudou. ☹

raaaadka
24. dub 2013

@raloj Máš pozitivní testík, nebo k čemu Ti blahopřejí??

sasanka033
24. dub 2013

@raaaadka 🙂
takze prosimte: ET patek, to akorat silena euforka z toho, ze jsou uz dvojcatka u me a ze je prece jasny, ze to dopadne. v sobotu a nedeli jsem lezela a bala se zvednout i hrnek s cajem🙂 z nedele na pondeli me v noci vzbudila bolest jako na ms a sla jsem curat, rano uz nic. v utery me dokonce na ms bolelo asi pul dne. pak to prestalo. jinak celou dobu uz od OPU me silene bolely prsa. od toho uterka krome tech prsou uz vubec nic,krome toho, ze od pondeli tusim do patku jsem se v noci budila na zachod, coz nikdy nemam. i to prestalo. navic jsem neco chytla od pritele, takze me zaclo bolet v krku a od ctvrtka mam stridave zvysenou teplotu (v podpazi) a boli me vic nebo min v krku. v nedeli 9.den od ET jsem delala ten test a snehobilo, zase me bolelo jako na ms chvili a od ty doby zas nic. termin ms mam dneska, ale nemivam to jak hodinky a boli me od rana zas bricho. tot vsjo🙂

megie4
24. dub 2013

@sasanka033 Tak uplně stejné pocity jako jsi měla ty,jsem měla od začátku stimulky taky.Uplně stejné fakt! 😀 Ale teď,když už toho "jedináčka"mám u sebe,tak si říkám,přece už se teď nebudu nervovat.To by mu určitě neprospělo,a jestli má být, brouček,tak se udrží,jestli ne,budeme bojovat dál.Stejně,jak říkám,teď už rozhoduje příroda,já musím jen být v klidu a užívat si to "prozatimní těhotenství" 😀 😀 Podívej se ven,je tam nádherně-zkus se třeba jen projít,uvidíš jak ti to zvedne náladu.Já už byla taky venku a super!Neboj,nesmíme se vzdávat.Když to vzdá mysl,tak tělo se taky snažit nebude!!!!Takže úsměv! 😀 😀 😀 😀 😀

sasanka033
24. dub 2013

@raaaadka ja te naprosto chapu a jak uz jsem tady psala, ctu vas tady fakt dlouho a nekdy jsem se musela u tech tvejch prispevku uplne smat, pac vidim sebe🙂 nic necejtim, prsa neboli, proste vim, ze to nevyslo. ale presto je pravda, ze dokud to nedostanu, tak je nadeje.

megie4
24. dub 2013

@sasanka033 A i já Ti budu mooooooooooooooooooooooooooooc držet palečky!!! 😀

raaaadka
24. dub 2013

@sasanka033
Tak já myslím, že u tebe se jedná o těhotenství. A teď koukám Raloj, že testila znovu 12. den a je pozitivní a to mi včera psala, že jí není vůbec nic a má negativní test. Já mám zas husí kůži z toho. To jsou emoce, to je šílený.

megie4
24. dub 2013

@sasanka033 přesně tak 😉 😉

raaaadka
24. dub 2013

@go Doufám, že jsi četla dnes, co píše Raloj, protože to už je snad 4., která má pozitivní test až 12. den. 😉

sasanka033
24. dub 2013

@megie4 jako takhle ti povim🙂 a ty to pochopis obzvlast - s timhle horm.profilem se proste nervuju asi vic, nez kdybych tam nic nemela, protoze se silene bojim, ze eventuelni dalsi pokus ani nebude, pac ty hodnoty se proste zvysuji a v CAR ti pak uz IVF proste neudelaji. musis pak cekat na cizi vajicka a tahle myslenka me silene tizi. jinak samozrejme chci dal bojovat a mit vysledky v poradku, tak si reknu, ze vlastne mam jeste pet let treba...takhle vim, ze nemam. teda ne s vlastnima vajickama.
kazdopadne jsi uzasna, ten tvuj optimismus obdivuju a rada se necham nakazit🙂

sasanka033
24. dub 2013

@raaaadka no pokud se tehotenstvi projevuje tak, ze te boli v krku, tak jsem tehotna🙂)))

sasanka033
24. dub 2013

jinak holky, mne prijde, ze tech // je v tabulce zaznamenano nejak malo, pritom se tady to stesti siri mnohem vic. aspon mi to tak prijde...?

lussi
24. dub 2013

@go no do pr....e! Tak to mě štve za Tebe, moc jsem fandila! Každopádně budu držet palce dál a sakra už to musí vyjít, no ne? 😎 U mě stimulka těžko říct, je mi dobře, ale mě bylo dobře i když jsem měla hyperstimulák, mám asi potlačený práh bolesti😀 Nicméně, mám obavy z toho, že mi nasadili malé dávky, nechtěla jsem lékařce odporovat a fušovat jí do řemesla, tak snad vědí co dělají.
Tak a jdu číst dál...

megie4
24. dub 2013

@sasanka033 Já vím,jaké to je.Nás taky dr.cpal do dárcovského programu skoro hned,ale já jsem řekla,že pokud vím,že je byť jen malá šance mít svá vajíčka,tak to nevzdám.A taky že ne! 😠 😀

raaaadka
24. dub 2013

@sasanka033
No jasný, spousta holek se ze začátku cítí, jako by na ně lezla nějaká vyróza. Mě můžeš věřit, mám to nastudovaný. 😀

lussi
24. dub 2013

@raaaadka ach bože, tak to fakt před ségrou mlčte jako hrob, kdo ví co by pak Tvým dětem navykládala za bláboly 😨

@go ještě mě napadlo s tou dokumentací...nemohli by si ji vyžádat z Brna sami? Já do Podolí tenkrát musela, protože jsme tam měli embrya a museli jsme si je sami převézt, ale kdybych tam měla jen kartu, tak tam stačilo jen poslat žádanku, ani bych tam nemusela (já tenkrát řekla, že se stěhujeme😀 )

sasanka033
24. dub 2013

@raaaadka no jo,ale pruvodnim priznakem neni bolest v krku🙂 tou virozou je minena unava, teplota, pocit jako ze na tebe neco leze, dokonce i ryma. ale me boli v krku...takovej priznak jsem nikde nevycetla🙂

lussi
24. dub 2013

@ewik84 tak tak, to by mohlo značit graviditku 🙂

ratatooy
24. dub 2013

@go hele a potřebuješ tu dokumentaci vubec?oni si stejne udelaji všechny vyšetření znovu

lussi
24. dub 2013

@sasanka033 vítej kočko 🙂

sasanka033
24. dub 2013

@megie4 me zatim na ten prvni pokus vzali a to i bez reci, ale ten profil uz ted je starej 4 mesice. a kdyz tohle ivf nevyjde, tak dalsi je mozne po trech cyklech a to uz bude leto a to maji v nasem car prazdniny, takze dalsi ivf by mohlo byt az v zari a to se obavam, za 9 mesicu od prvniho FSH zvyseni to uz bude spatny.

sasanka033
24. dub 2013

@lussi dekuju, mas krasny fotky v profilu!🙂 hnedle jsem zamackla slzicku🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru