IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

lussi
25. dub 2013

Dobré ránko 🙂

@vendysch já teda taky nevím co s tím, takže to potom vezmu do CARu 🙂

sasanka033
25. dub 2013

dobre rano, tak jsem teda testovala. vysledek: negativni, snehobilo, nic, proste smula, zadnej duch ani pididusik, proste nic. ale musim rict, ze me to nejak nezasahlo, pac jsem to tusila a taky se mi docela ulevilo musim rict - ze je to napeti za mnou.

dada074
autor
25. dub 2013

@sasanka033 kolikátý den to je?

sasanka033
25. dub 2013

@vendysch ahoj, ja s tim taky bojuju, jehly i zbyly ampule s roztokama jsem dala do sklenice od kafe a planuju to odvezt s sebou do caru, az tam zas pojedu. ostatni jsem vyhodila do popelnice, strikacka ani obal od ni neni infekcni...

dada074
autor
25. dub 2013

Holky jen jsem se chtěla zeptat,vy co jste stimulovali Menopurem,měli jste některá 600 IU?A je to to samé jako 75 IU ?Díky za odpovědi v tomto se neorientuji.

sasanka033
25. dub 2013

@dada074 ahoj🙂 13.den od ET, 15.od OPU. zitra mam dle car delat test, takze ho proforma udelam, abych tam mohla zavolat a domluvit se co dal. co noveho u tebe?

megie4
25. dub 2013

@vendysch Dobré ránko 😀 vracela jsem vše použité do CARu

raaaadka
25. dub 2013

@dada074 jsi hodná, mě se vyplavuje hned. 🙂 tentokrát se nic nevyplavuje. 😖

megie4
25. dub 2013

@sasanka033 Tak to už by tam asi něco být mělo. 😒 Ale počkej ještě na krev.testy

sasanka033
25. dub 2013

holky, vy vsechny stastny s dvouma //, zapiste to do tabulky, takhle ma prd vypovedni hodnotu... diky!!!🙂

dada074
autor
25. dub 2013

@raaaadka
@sasanka033 je mi to líto,ale jak se říká naděje umírá poslední.U mě nic a zase nic.Myslela jsem,že mrcha dorazí dřív a nechává si to asi až na zítřek (tedy aspoň doufám),pak už to pofrčí. 😉

megie4
25. dub 2013

Jinak přeji všem krásné ráno 🙂

sasanka033
25. dub 2013

@megie4 melo no.. ted musim verit v KET, ze na nej dojde. co ty, jak se citis?

sasanka033
25. dub 2013

@dada074 ty cekas na stimulaci, ze te nevidim v tabulce?

pistalinda35
25. dub 2013

@vendysch dobré ránko. my tu nádobku s použitýma jehlama vrátili do CARu....

sasanka033
25. dub 2013

@pistalinda35 dobre rano a ty testujes kdy?🙂

sasanka033
25. dub 2013

@dada074 jooo, ty v tabulce nemas celej nick🙂 dado🙂 koho mas u apo nejradsi?

pistalinda35
25. dub 2013

@sasanka033 já testovala ze zvědavosti 9 den a sněhobílo.... teď to nechám asi na sobotu, to bude 12 den.... a pak v pondělí.. to mám přijít na krev. Přiznám se ale, že si myslím,že to nevyšlo. Mám vyšší NK buňky a byl by to zázrak... Chtěla jsem se ale zeptat, poslední dva dny vždycky odpoledne tak na hoďku usnu.... nemluvě o tom, jak mám divoké - občas katastrofální sny.... 😀 nemůže to být po Utrogestanu či Prednisonu ?

megie4
25. dub 2013

@sasanka033 Máš fajn,že máš alespoň nějaké mrazáčky,nám pokud se nezadaří,nezbývá než jít do dalšího ivf,vzhledem k tomu,že jsme měli jen 1 vajuško. 😒 Jinak se cítím úplně normálně,trošku bolí prsa,asi Utrouš,ale nějaké píchání v podbřišku nebo tak,vůbec nic.Pamatuju si z minula,že jsem měla takové zvláštní křeče,teď nic.Ale to jsme taky měli 16 buněč.morulku 4.den a teď 6 buněč.3.den.Třeba to ještě přijde,pokud už to prďola nevzdal.Uvidíme,nezbývá než vyčkávat.Podle embryoložky by mělo během včerejška nebo dneška embryjko "hatchovat",tak nevím.Je to vážně dlouhá doba těch 14 dní-vidíš,já říkala,že se nebudu pozorovat,ale stejně to tou hlavou vrtá. 😀

janinafox
25. dub 2013

Ahoj holky, teda až se stydím, já jsem na tohle "třídění" ani nepomyslela.... já to házím normálně do koše, ale teda vracím na to zpátky ty krytky, tak to není že by se o to mohl někdo bodnout... a u gonalu se to vlastně taky tou krytkou sundavá ta jehlička...
Teda můžu vám říct, že mně to teď v práci vůbec nebaví, nejradši bych je nějak přemluvila na neschopenku od pondělka - zítra jdu na kontrolní utz, na odběr myslím že koncem příštího týdne, to mi řeknou asi víc zítra... ale zas nechci být za "hysterku" která chce být doma... no ale nechucus pracus teda závažnej 😀 😀 😀 Řekly jste si některá o neschopenku sama?

dada074
autor
25. dub 2013

@sasanka033 mě tam nevadí opravdu nikdo,ale teď jsme si kápli do noty s paní doktorkou Krutinovou a stará se o mě jen ona (jinak fajn je Jirsová,Vokroj,ale i Řeřábek i když hrozně huhňá 😉 ).No a sestřičky,u mě vede Vacková,ne jen že jsme spolu dělali školu,ale je to opravdu taková sluníčko 😀

sasanka033
25. dub 2013

@raaaadka ahoj, takze ty taky nic ani rano? :( prosim te, ty imuno testy, jak dlouho to trva? jsou to mesice?

ratatooy
25. dub 2013

@janinafox to jako fakt ti nic nedaly na použitý jehly?

ratatooy
25. dub 2013

@janinafox nebo me poprve taky ne ted už na to maji specialni boxy,ale hazela sem to do petlahve a musela vratit do lekarny

1miska
25. dub 2013

@nikolav celkem 14,000 - ICSI, PK a doplatek za leky plus pak zvlast dosla faktura za kryo - to je 5,000 (2 embrya)

janinafox
25. dub 2013

@ratatooy právě že vůbec nic, tak mě to ani netrklo... nikdo nic neříkal tak jsem normálně u toho decapeptylu (to jsou ty malý už připravený injekce) na to dala zpátky tu krytku (ona tam drží docela pevně) a házela do koše, no a u toho gonalu je to taky v tom krycím plastovým "kloboučku"...

raaaadka
25. dub 2013

@sasanka033 Já to testla včera, nápad přišel v několika sekundách, přijdu z práce, chci čůrat,tak počůrám ten test a bylo to jasný pouze jedna čárka. ☹ Ale to jsem čekala, žádné příznaky nebyly - zahnizďovací ani jiné a navíc se mi teď začla kazit a hrubnout pleť jako před MS. Dnes mě pobolívá hlava a ještě jsem doma zapomněla Utroš, takže dnes vysazuju Utroš, prednison a ascorutin. Jinak jsem včera znovu četla zprávu z Gennetu a píše mi tam doktor, testovat za dva týdny, v případě negativního testu vysadit léky a objednat se na konzultaci. Krev bez objednání ráno.....(to asi můžu přijít kdykoli).

vendysch
25. dub 2013

Tak jsem dneska testovala (10. den po ET) a....negativní. Vím, že to může být brzy, ale mám silný pocit, že se to nepovedlo, takže jsem negativní výsledek čekala. V poledne jdu na gyndu, zeptám se, jestli by mi už mohl vzít krev, ať to mám už stoprocentní a můžu vysadit Utroš.
Možná to bude lepší, když se to nepovede - zase jsme se s manžou ráno strašně pohádali 😒 a navíc máme hrozné problémy se spaním dcerky - každou noc se budí a třeba hodinu brečí a křičí, jako by měla nějaké úzkosti, špatné sny a nic na to nepomáhá. Manžel je z toho už vzteklý, nevyspalý. V takovém nervním prostředí bych těhotenství určitě neudržela - musím mít klid, aby byla naděje na delší donošení než do 6. měsíce.... 😖

ratatooy
25. dub 2013

@janinafox jj ale i tak je o infekční odpad

janinafox
25. dub 2013

@ratatooy nu, to jo... ale fakt jsem měla plnou hlavu začátku stimulace a byl to takový trochu kolotoč, a fakt mi tohle nějak nedocvaklo 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru