IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
27. dub 2013

@sasanka033 No já chtěla po OPU jet na koníky, ale manžel mi to zatrhl 😀 mě bylo celkem dobře. Jen to břicho mě bolí. Ale pak jsem musela jít ležet a spat. Manžel mě chodil furt kontrolovat. No co se dá dělat. Hold na koníky půjdeme jindy. A doktor mi řekl, že je to pravděpodobné datum. Ale, že ještě jak si budu volat tak mi to řeknou s jistotou a v kolik hodin.

lussi
27. dub 2013

@nikolav budeš volat teda až v pondělí?

sasanka033
27. dub 2013

@lussi no ja jsem snad uz preklenula plac a hlavne prisla i pres utros ms, takze jsem volala do caru a 10.-12 DC se mam objednat na UTZ, protoze chci jeste tento cyklus stihnout KET. mame jedinyho nanucka, tak se budeme modlit, at zvladne rozmrazovani. ale netusim, kterej den cyklu se KET vlastne dela a ani jestli me budou nejak stimulovat, byla bych rada, kdyby to slo i bez toho.
jinak s tim prepisovanim to chapu, taky se mi obcas neco zadari, chvili na to koukam a pak to radsi smazu🙂)

megie4
27. dub 2013

@lussi Prostě mi je v CARu nenapsali,ani minule.Když jsem se jich teď znovu ptala,jestli to opravdu není možné a proč,řekli mi,že je dříve psali normálně,ale,že na ně pak vlítla sociálka a tak je teď píšou až po potvrzeném těhu.Přitom to teda nechápu,když prvních 14 dní platí zaměstnavatel.Ale co,mám se snima dohadovat?To je o ničem a já to nějak vydržím. 😖 😅

mardusenka30
27. dub 2013

@nikolav neboj přestane, myslím, že by to mělo zeslabovat do 3 dnů, mnou se neřiď já už mám prý mírný náběh na hyperstimulák...

nikolav
27. dub 2013

@megie4 Buď ráda, že to neznáš. Já měla 20 folikulů a to pěkně bolelo už. A kord dnes ráno. To jsem myslela, že polezu po zdi. No a ve výsledku jsem teda lezla jen bolestí po zemi. Ale teď už je lépe jak mi to odsáli. Ale bolí to ještě teď. Necháme si zavést jen jedno. A co zbude, což doufám, že ano, tak necháme zamrazit.

sasanka033
27. dub 2013

@nikolav jsi prdla, koukej lezet, konici pockaj🙂 este ze mas rozumnyho muze!🙂))
jasne, takze bude PK, protoze to vypada dobre🙂 a kdy mas volat poprve?

nikolav
27. dub 2013

@lussi Jo jo budu volat až v pondělí. Zítra bych se stejně dozvěděla kolik se jich oplodnilo. A tak zavolám až v pondělí.

megie4
27. dub 2013

@nikolav Tak ať jich je co nejvíc těch bojovnejch!!!! 😀 😀 😀 😀

nikolav
27. dub 2013

@mardusenka30 Je možné, že taky budu mít mírný, ale to prý nevadí. Ale co teď mě bolí všechno. Tak snad to bude jen slábnout.

nikolav
27. dub 2013

@sasanka033 Říkal doktor, že můžu zavolat i zítra, ale volat nebudu zavolám až v pondělí. A mohu volat každý den. No taky si říkám, že k něčemu to je. A doufám, že to bude dobrý a vyjde ta PK a bude to dobré. Teď už je to na bojovníčcích.

lussi
27. dub 2013

@sasanka033 mě vycházel KET vždycky na 19. den cyklu, 12. den mi vždy jen zkontrolovali sliznici a šlo se na věc. Ani jsem nebrala žádné léky, jen jsem zobala listovku a po KETU mi nasadili utroš a prednison (preventivně) Doufám, že ten pláč byl na dlouhou dobu poslední. U mě je to něco jiného, já už jednoho drobka mám, takže to neberu tak tragicky, když se člověk snaží o první tak je to hodně těžké, na ta muka fakt nikdy nezapomenu.

@megie4 tak to čumim, to je teda debilní☹ Jasný, taky bych se nedohadovala, byla bych ráda, že mi vůbec nějakou neschopenku dali 😎

nikolav
27. dub 2013

@megie4 V to doufám. Obdivuji ty, které třeba IVF podstupují několikrát!

ratatooy
27. dub 2013

@mardusenka30 tak to bylo i u nas manža taky nevěřil

sasanka033
27. dub 2013

@nikolav bezva🙂 tak si hezky odpocin, to bricho snad brzy prejde...jak tu nekdo rikal, trva to tak ty tri dny.

lussi
27. dub 2013

@nikolav to je dobrý nácvik na porod 😀 V pondělí očekávám jedině samé dobré zprávy, tzn. spoustu kvalitních embryjek 😉

ratatooy
27. dub 2013

@megie4 jo cejtila přesne,sem si řikala že to neni možny že takhle přesne začinaji být potom cítit pohyby

ratatooy
27. dub 2013

@dada074 jj ja už ted začinam otýkat z toho tepla

sasanka033
27. dub 2013

@lussi aha, dekuju a proc zrovna 19.den? co se tam od ovulace sleduje?
jojo, je to psychicky hodne narocny, ale cas pomuze, dulezity je se zabavit a nasbirat sily na dalsi pokusy.

lussi
27. dub 2013

@ratatooy no hezký a do Vánoc daleko co? 😀 Ne vážně, je to hnus.

ratatooy
27. dub 2013

@lussi no práve cely leto před nama

sasanka033
27. dub 2013

@megie4 vidis!!! simrani je dobry znameni!!! jak pise ratatooy!🙂

mardusenka30
27. dub 2013

@ratatooy ale jinak je plný elánu na druhý pokus🙂 jen nevím kdo z nás to podstoupí🙂

megie4
27. dub 2013

@ratatooy díky 😀 musím říct,že jsi mi hooooooodně zvedla náladu 😀 😀 😀 😀

lussi
27. dub 2013

@sasanka033 já myslím, že sledují sliznici, aby byla dost vysoko a embryjko se mělo kam zahnízdit, ten den KETu je podle mě dost individuální. U mě je to např. takto..Já ovuluju nějak kolem 12 dc, kdybych otěhotněla přirozeně, tak by vajíčko bylo v děloze právě nějak kolem toho 19 dc , tak tam v tu dobu dávají i to embryjko, aby se to co nejvíc přiblížilo přirozenému početí 🙂 Jo a před transferem píchají ještě Pregnyl nebo Ovitrrelle 🙂 Napsala jsem to jako dement, takže nevím jestli z toho budeš chytrá 😀

lussi
27. dub 2013

@megie4 jj souhlasím, říká se tomu "motýlci" nebo tak nějak 😀

sasanka033
27. dub 2013

@lussi napsala jsi to naprosto pochopitelne a navic este prubeh jak pres kopirak - ja mivam ovu taky tak, teda spis 13 DC, takze bych to mohla mit podobne. diky moc, jsme zas chytrejsi a lip se nam ted bude planovat🙂 napr. jsme si vzali dovolenou, abychom oslavili vyroci a prodlouzili si vikend do svatku 8.5. a odjeli nekam treba na sumavu, proste do prirody a hle. hovno hovno, pac mi vychazi ten UTZ presne doprostred🙂)

nikolav
27. dub 2013

@lussi To já taky.

nikolav
27. dub 2013

@sasanka033 Budu ráda, když mě to přejde!!! Jsem hrozně vyčerpaná.

lussi
27. dub 2013

@sasanka033 no tak to pojedete leda tak do prdele 😀
A já jdu teda taky, složit se na gauč a pustíme si nějaký dobrý film 🙂
Hezký zbytek večera holky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru