IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
15. kvě 2013

@irisi No beztak budu. A budu tam vynikat protože budu jak velryba 😀. Za to ty budeš mít dva ježíšky pod stromkem 😒

irisi
15. kvě 2013

@nikolav ty hubenďour fakt nikdy nebudeš jako velryba 😀

nikolav
15. kvě 2013

@irisi ty aby ses nedivila 😀 to poletí kila jen nahoru 😀

mufyxa
15. kvě 2013

@irisi obrovské blahopřání opravdu úžasné ......v pátek jdu na UVZ vubec bych se nezlobila kdyby tam byli také dva momoušci...... 🙂 🙂 🙂 🙂

irisi
15. kvě 2013

@mufyxa děkuju, věřím.... byla jsem vděčná za to jedno, ale dvě jsou dvojnásobnější radost 😀 ... teda teď za rok budu mluvit jinak a budu závidět jednotkám 😉 ..... držím palce ať ti proběhně utz v pořádku a třeba 😵

go
15. kvě 2013

Ahoj vsem, po dlouhe odmlce preji vsem budoucim maminkam krasne tehulkovani, hlavne bez problemu a komplikaci. Ostatnim pevne nervy do testu 🙂
Prosim nevite nektera co je presne AMH a jaka je idealni nebo alespon dobra hodnota?

mufyxa
15. kvě 2013

@irisi je to obrovskej zázrak fakt ta přiroda je neuvěřitelná 🙂

akashka
15. kvě 2013

@go v podstatě je to hormon, který správně ukazuje počet zbylých vajíček 😉 http://www.tehotenstviaz.cz/index.php?strana=&k...

irisi
15. kvě 2013

@go ahojky, AMH je anti-Mülleránský hormon a je to pro diagnotiku jakou máš kapacitu vaječníků... to je kolik ještě a jak dlouho budeš produkovat vajíčka pro oplodňění...... můžeš mít hodnoty k nule a to znamená, že už máš kapacitu vyčerpánu a hrozí, že ani mega dávkami hormonů se ti nevytvoří jeden dva folikuly s vajíčky..... to je pak na dárkyni..... ale můžeš mít hodnoty kolem 5 a to jsi v jakémkoliv věku mladice a máš obrovské zásoby a n astimulaci ti dají spíš menší dávky hormonů protože se ti pravděpodobně urodí hodně folíků a hrozil by ti hyperstimulační syndrom po stimulce....http://www.gest.cz/cz/aktual.php?st=4?PHPSESSID...
jinak kolem dvou tří je průměr....... hele ale neplatí to 100% u všech a ani doktoři se na to úplně nevážou... jedna moje kamarádka měla 0,5 a stejně nastimulovala 14 vajíček

sasanka033
15. kvě 2013

@irisi no ja se z toho dneska po....🙂))) dnesek je den nejlepsich zprav, co chodim na konika🙂 dvoje jednovajecna dvojcatka a jeste mi ted psala kamaradka - klikarka stylem: tak to zkusime a hned byla v tom🙂 ze byli na kontrolnim UTZ a bude jeji vysnena holcicka🙂

go
15. kvě 2013

holky, moc, moc dekuji za vycerpavajici info 🙂

irisi
15. kvě 2013

@sasanka033 my začali plodnou dobu a vy na ní najedete 😎

malinka_02
15. kvě 2013

@irisi jeee to je krasny!!! Ja sem ted z tech hormonu uplne na mekko , dnes sem brecela i u tv a ty na me todle 😵 Teda holky doufam ze teda ten kveten je fakt plodny!! Budu testovat jeste v kvetnu 😉
A fotecku mas??

irisi
15. kvě 2013

@malinka_02 mám dvě... prďoly se na jednu nevešli 😀 , jen jsem doma a nemůžu skenovat.... a možná bych radši kdyby jsme diskuzi neměli otevřenou 😅

sasanka033
15. kvě 2013

@irisi kez by...smarjaaa, kez by.

irisi
15. kvě 2013

@malinka_02 tak to si piš..... že květnovky jedouuuuu 😉

maraida
15. kvě 2013

@irisi tak to je BOMBA!!!!moc gratuluju!!!! 🙂

malinka_02
15. kvě 2013

@irisi chapu, taky mam strach.. Uz se nevesli na fotku to je krasny 😀

dada074
autor
15. kvě 2013

@malinka_02 děkuji moc za podporu,věřím tomu,tak snad jo.
@sasanka033chtěla bych vědět co na to ten manžel? že tohle uslyším,jsem si nemyslela,ale že to budu číst hned dvakrát za sebou no to je bomba
@irisi to jee neskutečné,strašně moc ti holka gratuluji a držím palečky,koukej ty poklady pořádně opatrovat,nevím jestli to jsou ještě ty hormony nebo co,ale i slzička ukápla,je to prostě náááááádhera. 😉
Jo a moc ti holka děkuji,já jsem prostě taková potřebuji mít vše pod kontrolou.

A holky nevím které z vás mám poděkovat za srdíčko,ale ze srdce děkuji a doufám,že pomůže do neděle si ho z dovolením ponechám.

irisi
15. kvě 2013

@maraida děkuju
@malinka_02 no spíš jsou každej v jiným sektoru váčku 😀 jedno hlavou nahoru a druhé bylo opačně 😝
@dada074 jéééé, díky...opatruju a dnes jsme si dali večers mužem krásný bezobavové snění, kdy jsme mluvili co bude a tak..... a od zítřka pro jistotu zase při zemi.... držím ti moc palečky a věřím že to vyjde, musí!!!!!

irisi
15. kvě 2013

@kolino holka jak jsi na tom? myslím na tebe, ať je vše ok, odpočívej a nabírej síly a zítra ať je to u dr. lepší

malinka_02
15. kvě 2013

@dada074 a kolikaty den budes v nedeli?
@irisi to ste dobre udelali, snit je potreba!!

dada074
autor
15. kvě 2013

@irisi to víš že jo,dobře děláte je potřeba čas od času od těch starostí a stresu utýct.
@malinka_02 budeme 10 den,tak jsem zvědavá,ale zatím se ten pregnyl drží jak mrcha.

sasanka033
15. kvě 2013

@dada074 jsem ve fazi zjistovani tehle informaci, tehule zrejme po utz odpadla, porad ji je strasne blbe, chudince:/ ale to vis, ze jsem se ptala a zejtra mi to urcite napise🙂 no kazdopadne o to je to vtipnejsi, na chodbe mi pred ET jeste desne seriozne vysvetloval, proc chce vlozit jen jedno 😀 😀

nikolav
15. kvě 2013

@irisi Tak jsem se manžela zeptala co by dělal kdyby z jednoho zavedeného embryjka byli dva (jednovaječná dvojčata) a on mi říká šel bych hledat kalendář. Tak jsem na něj vyvalila oči a říkám na co kalendář? A on mi říká hledat jména 😀

dada074
autor
15. kvě 2013

@sasanka033 jo mě to také pobavilo,doufám,že bude mít seriozní odpověď i na dvojčata. 😀

akashka
16. kvě 2013

Dobré ráno děvčata, tak jsem se dnes probudila s docela slušnou bolestí v krku :( V lékarně jsem si hned koupila bioparox a doufám, že to zvládnu včas zahnat.. achjooo ☹

lussi
16. kvě 2013

Dobré ránko 🙂

@akashka brzičké uzdravení přeji 😉 Kolikátý den cyklu jsi dneska?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru