IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
16. kvě 2013

@raloj hele kdyby se měli chovat takhle ž ted tak bych si našla jinýho gyndře, přeci je budeš potřebovat pořádnou péei 9 měsíců, teda už mín 😀
@brsh beruško stačí jeden bojovník! Podívej na holky tady.. !

akashka
16. kvě 2013

@sasanka033
@malinka_02 dík holky, už si píšu seznam co vše cestou z práce koupím, na zítra jsem si vzala dovču, takže budu poctivě ležet a pít vitamíny a doufat, že vše bude ok 🙂

malinka_02
16. kvě 2013

@sasanka033 jo jo boužel.. 2 dny duch a pak nc.. strašný zklamání a přitom 11 dní po ovtrelle.. on u ketu se dává později.

malinka_02
16. kvě 2013

@akashka já mám do zítřka neschopenku a myslela jsem jak si t užiju a tíká to .. už jen 1 de, tak ono i tím že transfer byl v uterý a ne v pondělí..

malinka_02
16. kvě 2013

Holky já jsem naffouklá jak balon..to je hrozný..

sasanka033
16. kvě 2013

@malinka_02 u ketu se dava pozdeji? no dobre ze to vim. ale ja fakt nebudu testovat. aspon ted si to myslim🙂

dada074
autor
16. kvě 2013

@sasanka033 tak to jo,je to samo sebou riziko,ale každé těhotenství je přece jiné,když to měla takto příbuzná nemusí to mít i ona,no není moc logické 😕
@malinka_02 ale já jsem nehledala těhotenství,to doufám najdu v neděli,ale chtěla jsem vědět kdy ten zmetek pregnyl bude pryč.Já se tím opravdu nestresuji.Beru to prostě jak to je,vím že i když to neklapne nic s tím nenadělám a zjistila jsem,že ani sílu na nějaké nervy nemám.Dokonce jsme se dohodli,že to bude konečný pokus,tak buď klapne nebo ne.Myslela jsem jak nebudu vyšilovat a já jsem naprosto v klidu.To jsem překvapila i sama sebe 😀

sasanka033
16. kvě 2013

@malinka_02 ale vlastne...ja na estrofemu pregnyl nedostanu, ne? nebude co pukat.

malinka_02
16. kvě 2013

@sasanka033 no u ivf se dává 2 dny před opu, pak je opu a 5 dní PK takže cca 7 dní před transferem, u ketu je 4 dny před transferem. To sem zvědavá jak dlouho ti to vydrží 😀

malinka_02
16. kvě 2013

@sasanka033 to já evím já nikdy estrofen neměla.. pokud máš ovulaci tak by asi měl být.. nevím..
@dada074 já vím, jen abys byla v neděli minimálně těch 12 dní což budeš asi.. no já mám taky chut to vzdát ale děti nemáme žádné tak nemužu..
@akashka určitě bude!

sasanka033
16. kvě 2013

@malinka_02 no jdu na ket s hormonama, takze nebudu mit ovulaci, jen sliznici. takze pregnyl nepotrebuju, si myslim. ale mozna dada074 bude vedet?

sasanka033
16. kvě 2013

@dada074 jenze on je chlap a vnima to jako vetsi riziko, coz je asi statisticky pravda.

dada074
autor
16. kvě 2013

@malinka_02 v neděli to bude 10 den,a ano chápu,kdybychom ho neměli asi by jsme šli dál,ale na rovinu už ty injekce nechci a ty peníze jsou také děs,já vím že to miminko nechci kvůli sobě prostě chceme pro Lukýna sourozence aby se měl jednou o koho opřít a nezůstal sám a nechci aby vyrůstal sám,ale hrotit už to nebudeme. 😝

kolino
16. kvě 2013

@irisi Ahojky...tak jsem po kontrole hcg stoupá ale jen 10663 a měla bych mít podle něho kolem 15 tisíc! ☹
na ultrazvuku už nic nebylo vidět ani hematom, ani mimi...takže jsem jasná!!! měla bych být 5+2 dává mi šanci do 22.5. pokud nebude nic na utz tak vysadím léku y půjdu na revizi....nechápu co mě chce čistit ,když tam nic není!!!! ☹ je to boj, a mrzí mě jak to dopadlo. už na zázraky opravdu nevěřím...mrazáčky nemáme a na další ivf jen tak nenašetříme, když jsme si na toto půjčili peníze ☹ ach jo je mi nanic...

dada074
autor
16. kvě 2013

@kolino je mi to strašně moc líto,tohle by se opravdu nemělo dít. ☹
@sasanka033 holka nevím ke KETu jsme se nikdy nedostali,ale řekla bych že je to jedno jestli to dělají s hormonama nebo v nativu,podle mě tam chtějí docílit toho aby tam byl folikul který praskne v pravou chvíli,ale to je jen můj dohad,třeba tu blábolím nesmysli. 😀

malinka_02
16. kvě 2013

@dada074 jo to chápu, nám nedávno zemřel kamarád a kdyy jeho rodiče neměli ještě deru tak nevím nevím, to si pak člověk uvědomí že to chce aspon 2 děti a přesně i mít sourozence.
@kolino beruško ještě to nevzdávej!! Holčiny často už posílají na revizi a miminka jou jen pomalejší a ivf je strašně specifické!! Ještě tomu věř!!
@sasanka033 já myslím, že pregnyl nebo ovitrelle musíš ít vždyky, jen estrofen ti zvedne slizici, nebo budeš píchat centroide nebo oralguta na potlačení cyklu? Myslím že nejjednodušší je fakt ho píchat místo něčeh jiného..

mardusenka30
16. kvě 2013

@kolino holka ty jsi bojovnice, vím, ž to je hrozné, ale dokud ti to nepotvrdí tak ještě věř tomu bojovníčkovi, myslím na tebe a na lidskou nespravedlnost. Někdo děti má aniž by je chtěl a uživil a jiný ne a dal by jím vše. Pořád pro to nemám rozmné vysvětlení, holt život je a bude záhada☹

pistalinda35
16. kvě 2013

@kolino bojuj a věř na zázraky 🙂

meyryen
16. kvě 2013

@kolino Slova útěchy se těžko hledají, je mi to moc líto ☹

kolino
16. kvě 2013

děkuji holky, já už ani nedoufám. ☹

irisi
16. kvě 2013

@akashka ahoj to vyléčíš...... ber bioparox a dělej si zázvorový čaj...... já to měla po následný den po ET i se zvýšenou teplotou kašlem a rýmou.... doktorce bych to neříkala

irisi
16. kvě 2013

@brsh drž se holka, ten jeden bojovníček to vybojuje...... koukej na mufyxu 😉 ... držím pěsti

sasanka033
16. kvě 2013

@kolino ahoj zlato, zkus jeste verit, na slzy je casu dost. nic neni prohrane do 22.5. a treba ani pak ne! vydrz, opravdu!

sasanka033
16. kvě 2013

@dada074
@malinka_02
no mne bylo v caru receno, ze moji ovulaci k tomu nepotrebuji, pokud pojedu na hormonech. ze tim se prave zastavi ovulace a jen se nahoni sliznice. takze nebude folik, cili bych rekla, ze bez pregnylu. v nativu by museli pregnyl pichat, takhle podle me ne.

maraida
16. kvě 2013

@brsh držím tomu tvému bojovníčkovi palce,aby to do ET zvládl...a pak dál a dál... 🙂
Kolino,ještě to nevzdávej...

irisi
16. kvě 2013

@ratatooy hele a proč chtějí aby jsi to vysadila? běžně se to bere do ukončeného 12tt ☹...... jen to pěkně užívej než bude plně placenta

akashka
16. kvě 2013

@kolino je mi to moc lito, ale třeba to ještě bude dobrý,nevzdávej se..
@irisi já uvidím jak mi zítra na kontrole bude, když to bude lepší, nebudu říkat nic, ale jinak se asi zmíním alespoň.. nevím no mám strach, že mi to odloží a třeba zbytečně, a taky mám strach, že zbytečně vyplýtvám embryo když nic neřeknu, a pak se to kvuli tomu nepovede.. 😒

irisi
16. kvě 2013

@kolino ahojky, ach jo 😢 😢 příroda a osud je krutý a nespravedlivý ☹ ..... je mi to líto, ale malinkatá nadějka tam je, tak třeba překvapí a mimi se schovává a dává oddech po tom boji.... drž se holka a posílám ti spousty síly

irisi
16. kvě 2013

@akashka uvidíš jak ti bude, to je rozhodujícíc a podle svého pocitu... a to je poslední kontrola? pokud ano, asi bych to zmínila, ale jestli půjdeš ještě na jednu tak to teď neříkej a případně když to bude horší a budeš brát antibiotika tak bych to zavolala nebo řekla na další...dokud nerozmrazí nanuka, tak se to dá stopnout 🙂... ještě máš čas to vybojovat

lussi
16. kvě 2013

@akashka za týden budeš určitě ok a když bys byla trošku nachcípaná tak to taky nevadí, alespoň se případně tělo proti embrýskovi nebude bránit 🙂

@ratatooy já ho brala až do 12tt, to už taky nějak doklepeš 🙂

@brsh moc držím palce, taky jsem měla jen jednoho! Budeš si volat už zítra nebo až v sobotu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru