IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
21. kvě 2013

@nikolav to mas asi pravdu 😀

nikolav
21. kvě 2013

@sasanka033 To je krutá realita, že se na většinu dívám nahoru 😀

irisi
21. kvě 2013

@sasanka033 no počkej tak to spíš bys pak měla jít na laparku než se vrhneš do dalších pokusů.......TADA TA VARIANTA NENASTANE 😉.....na laparce spíš rovnou a přímo vidí, zda tam nejsou pouze srusty které by ti vzali a bylo by ta proůchodnost ok, zda je vše ok a případně by ti drobnými zákroky něco opravili..... hele ten zákrok je v pohodě a není to nic strašného

irisi
21. kvě 2013

@nikolav aspoň se na nikoho nepovyšuješ 😀 😀

nikolav
21. kvě 2013

@irisi To je fakt na to nemám výšku. Za to to dělá od švagra jeho přítelkyně. Ta se povyšuje nad všechny i nad tchýni 😀 no a manžel to bych doma nechtěl taková žirafa, kozama by mě udusila a nohu má jak slon a ta povaha kam dal brácha oči a rozum. No slepice první třídy. V životě ještě nedělala a nevydělávala, ale všechny bude poučovat o životě 😀 no je mi z ní do smíchu. Ale to je jedno hlavně že chodí do druhého ročníku střední školy. No konec 😀

sasanka033
21. kvě 2013

@irisi ja vim, ja bych do toho sla, ale tri tejdny neschopnosti..to je blby, ja nemam za sebe zastup a v lete chci na dovolenou, ne abych si vybrala tri tejdny na nemocensky a ve vedrech byla zavrena doma...vis co. ale mas pravdu, ze bude lepsi odlozit eventuelni zarijovy ivf a jit radsi nejdriv na laparku. ale jak rikas, nebude to potreba, protoze nase ketatko uz na nas ceka🙂

sasanka033
21. kvě 2013

@irisi jo akorat v nasem caru laparky nedelaji si myslim, tu pruchodnost teda urcite ne. takze bych si to musela zaridit pres svyho gyndare a ten asi bude pekne nasranej, pac o nakym mym ivf ani nevi🙂

irisi
21. kvě 2013

@nikolav tak třeba se vzpamtuje a pustí ji k vodě 😉
@sasanka033 hele když je vše v pořádku tak ti bude stačit týden...já byla druhý den doma a pak jen pár dní než mě přestali bolet klíční kosti...... a hlavně co je důležitější? mimčo nebo práce? když s tím v práci budou počítat že na operaci jdeš tak se to nějak zařídí, ne? a co bys dělala, když to dopadne jako mě? zakážou ti vrátit se? nebo ti to nedoporučí kvůli mimi? tak v létě pojedeš na dovču a pak na laparku ..... hele ale to stejně jen plácám blbosti a nereálnosti, ten nanuček prostě chce být 9 měsíců v bříšku a pak se zase do mrazu narodit 😉

irisi
21. kvě 2013

@sasanka033 není nutné do toho tahat tvého gyn..... žádanku a popisem co chtějí (tzn. diagnostická laparoskopie a hysteroskopie) ti napíšou i v tvém Caru..... v mém to taky nedělají a jen jsem ji dostala a nemocnici jsem si vybrala 🙂

nikolav
21. kvě 2013

@irisi To doufám, protože chytrolínka co vše ví, co vše zná, a všude byla 2x 😀 no comment

akashka
21. kvě 2013

Tak už se valim doma děvčata, udělala sem si stavu z citrónu, česneku, zázvoru a medu, tak to by bylo abych nebyla do pátku fit.. Jen sem vypadla z práce dost se mi ulevilo, teď jdu koukat na telku a relaxovat 😉

sasanka033
21. kvě 2013

@irisi no ja mam ale gyndare z gyncentra, coz je samostatny soukr. zarizeni, kde maji i nemocnici, cili maji i experty na laparky, takze mi to gyndar doporucoval uz loni. ale ja byla nova v praci a ve zkusebce jsem si to proste nelajsla. no nejak se to udela, to je jasny. jako kdyby na me mel bejt neprijemnej, tak je to debil a nezustanu u nej a i tak mi prece laparku muze zaridit. to by snad byla jen otazka ega, ze jsem ho preskocila, ne?

sasanka033
21. kvě 2013

@irisi myslis jo? mne prave na gynde rekl, ze se to bere jako normalni operace a tudiz minimalne dva, ale lepe tri tydny bejt doma. coz si teda nedokazu v lete predstavit, vis co...ale na podzim, proc ne🙂))

sasanka033
21. kvě 2013

@irisi a podle ceho jsi sama volila nemocnici na laparku? to ja bych vubec nevedela kam se obratit.

sasanka033
21. kvě 2013

holky, muj indickej sef je silenej kurak, takze max co dve hodiny leti na cigo, tak mam cas to tady precist a reagovat🙂

sasanka033
21. kvě 2013

@nikolav takovejm ja rikam chytroprdka🙂

lussi
21. kvě 2013

hoj božky 😀
Tak jsem si početla, nasmála se a zase jdu 😀

lussi
21. kvě 2013

nebo nejdu. Ráno mě chytl rapl a kojetujem tady s myšlenkou, že bychom pořídili dalšího chlupatého (Novofunlanďáka), tak pořád nevím a nemůžu se rozhodnout 😎

nikolav
21. kvě 2013

@sasanka033 Tak to je parádní název 😀

sasanka033
21. kvě 2013

@lussi jdete do toho! ja mit doma povoleni, tak mam pejska hned🙂 a to mame jen mikrobytecek🙂 vy s tim barakem a dvouma psama tusim..? to uz se ztrati🙂

sasanka033
21. kvě 2013

@nikolav diky🙂 bohuzel to neni muj vymysl, ale pouzivam to dost casto na vsechny ty brouky pytliky, co maj na vsechno odpoved, vsude byli a vsechno vedi. jsou to vsechno chytroprdi🙂

nikolav
21. kvě 2013

@sasanka033 ale je to velice trefné!!!

sasanka033
21. kvě 2013

padla! jsem uplne vykecana, skrabe me v krku🙂) a zejtra pokracujeme, dokonce uz od samyho rana🙂

pistalinda35
21. kvě 2013

Hlasim vysledek kontroly. Porad je mrnousek 🙂 Dalsi kontrola s krvi za tri tydny a to uz mi doktorka da tehuprukazku.. pokud bude vse ok. Na klinice jsme se rozmazlili na kvalitnejsi ultrazvuk... dnes mi ani nepriblizili srdicko ☹ to budou dlouhe tri tydny ☹

brsh
21. kvě 2013

@pistalinda35 Paráda, jen tak dál 🙂 moc gratuluju!

irisi
21. kvě 2013

@sasanka033 no nevím proč by mu mělo vadit že jsi šla do centra na IVF....onui to tam stejně nedělají a snažili by se ti vnutit iscare ( co mám zprávy od jiných, a samozřejmě za každou novou pacientku od nich rejžujou) ... pokkud ti nic dělat nebudou bude to pouze diagnostický (bez zásahu), tak nevidím důvod proč být tak dlouho doma, já nebyla.....ale doktor je chytřejší 🙂
šla jsem do Podolí..... prostě je to nemocnice co se specializuje jen na žensky a gynekologii, takže praxe a odbornost nejlepší, mají denně kolem deseti operací všeho druhu, takže to byl můj důvod...... a byla jsem fakt spokojená s mojí okresní nemocnicí a přístupem se to nedá srovnávat .... když jsem měla teď ohss, tak jsem chtěla jedině tam...... rodit jsem myslela že budu jinde, ale díky okolnostem a tím že Podolí má nejlepší pracoviště na operace těhotných a předčasně narozených, budu určitě rodit i tam i když to máme přes 70km daleko od bydliště 😒

jo a nevím jestli se Radkaaaa odhodlá, ale ta zvolila Vinohrady, tak ti může pak poreferovat
@lussi ahoj no ještě že já jsem se rozumně nerozhodla vzít si do bytu psa.... poslední dobou jsem o tom vážně uvažovala ( jsem z baráku a vždy jsem psa měla, ale do bytu uprostřed města jsem si to nedovedla představit)... no s dvojčatama by to byl masakr 😀 ....a vy neuvažujete o pořízení psa, ale chlupatýho telete 😀 😀 😀

@pistalinda35 juuuuuu, tak to je dobře že je vše v pořádku a teda tři týdny jsou za strašně dlouhou dobu 😕....a jak je prďola velkej? jsem zvědavá jakou prehistorii bude mít v pondělí můj gyn.

malinka_02
21. kvě 2013

@nikolav a kokik je krasavici? 😀
@pistalinda35 jee super tak hod aspon rozmazanou fotecku 😉
@irisi hele treba u nas je to taky problem i s neschopenkou, nemam zadtup a kdyz si nekdo neco vzpomene tak to nikdo jiny nevyresi, kolikrat sem byla doma a stejne delala z domova..

pistalinda35
21. kvě 2013

@irisi ani velikost mi nerekla... je fakt,ze jsem byla rozklepana a zapomnela se zeptat..

pistalinda35
21. kvě 2013

@malinka_02 foto mi nedala ☹ pry pozdeji ☹

irisi
21. kvě 2013

@malinka_02 no v práci to mám podobný....., ale museli s tím něco dělat když jsem teď tak dlouho...a to i z domova makám teď a vím že už je mi to k prdu a nedostanu to ani zaplacený ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru