IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav tak to se priprav, ze po porodu ti spadne na hlavu barak, az se udelas 😀 😀 pac si vykompenzujes leta odrikani a trochu predem lituju manzela🙂)) to ti jeste sam rad koupi vibrator 😀

nikolav
26. kvě 2013

@malinka_02 No tak aby jsi odrudla tak taky budeš mít "pauzu" do 12. týdne 😀 minimálně. Tak jak my. Takže si manžel může nechat zajít chuť 😝 já nemám orgasmus z ničeho 😀

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 Joo tak na tu dobu se teda těším až přijde 😀 a mimochodem manžel taky. I když on jako není jak chlap, že po pár dnech vyžaduje sex. Jak bych to řekla, je trpělivý a hlavně po tom všem co už jsem prošla tak si zvyknul. Po laparce a tak.

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav tak je hodnej a ma te rad a tak to ma bejt🙂

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav a proc jsi byla na laparce?

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 byla jsem tam kvůli bolestivé ms, kterou jsem nakonec měla z HA, ale bylo to podezdření na endometriozu. Ale i když to byla v nemocnici hrůza tak jsem ráda, že jsem na ní byla, protože mi zkontrolovali vše. Takže pak jsem mohla jít i do toho IVF.

akashka
26. kvě 2013

@nikola. S tou vanou podle mě vadí ta teplota, vždyť eplou vanou se i vyvolává porod.. Mě doktor rekl že vana a sauna je tabu 😉

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav no ja do toho asi taky pujdu. teda pokud se nevydari tenhle ket...

nikolav
26. kvě 2013

@akashka OK tak to bude tabu. A když si dám teplou vodu do lavoru a dám si do ní jen nohy? To by nemuselo vadit ne?? Mám neustále, kvůli nízkému krevnímu tlaku, studené nohy a když je mi takto zima tak jdu právě do teplé vany.

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 No já na ní byla. Ale pak mi MS nechodila už vůbec 😀 ale to je tou HA. Brala jsem ji do laparky a po laparce jsem ji už nebrala a tak to bylo vlastně do IVF.

akashka
26. kvě 2013

@nikolav myslim ze nohy by vadit nemely ;)

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav resila jsi to nekdy nejak alternativne, tyhle vsechny veci?

nikolav
26. kvě 2013

@akashka Ok tak večer u telky si aspoň dám lavorek 😀 a co ty jak ti je? Jak se cítíš?

aaajeto
26. kvě 2013

@malinka_02 Ahoj, ja bych se temi testy moc netrapila. Ja jsem testovala poctive od 7 do 22 dne, vzdy ve stejnou hodinu, vzdy stejnym testem. Myslela jsem si, ze pujde krasne videt, ze kazdy den carka zesili. Ale nebylo to tak. Byly treba nekolik dni stejne, potom treba i o trosku svetlesi a zase tmavsi. Test ze 14 a 22 dne je skoro stejny, pritom HCG bylo pres 300 a pres 6000! A taky jsem parkrat zkusila i odpoledni moc a tam byla vzdy carka tmavsi nez z ranni.

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 Jo řešila. Zkusila jsem Gynex, Femigard, Nosifol a taky jsem zkoumala jestli ovulace byla a nebo ne a nikdy nebyla. A chodila jsem jak koza jen na vyvolávačky a pak doktor zkusil Norethisteron na 3 měsíce a cyklus mi to nenastartovalo a pak i Clostilbegyt a taktéž zcela bez reakce a v CARu jsem zkusila stimulaci Tamoxifenem taktéž zcela bez reakce.

sasanka033
26. kvě 2013

@aaajeto to jsi hodna, to je peknej prispevek...fakt dekuju za vsechny🙂

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav no...ja jsem prave myslela spis nakou cinskou medicinu, bylinky nebo tak neco vis...ja kdyz vidim ty tvoje potize, uplne slysim svoji akupunkturistku, jak spraskne ruce a rekne, ze mas jejich terminologii blokadu krve a jater a slaby ledviny. to prvni zpusobuje ty bolesti a ledviny maji v cinsky medicine zasadni vliv na vajicka a sperime, jakoze na plodnost obecne. ja ze je mozna skoda, ze jsi v tvym veku nejdriv nezkusila nejak obejit doktory...jakoze ja uz na to cas nemam a i tak jsem to zkusila.

lussi
26. kvě 2013

@sasanka033 jojo bolesti, bez brufenu bych nepřežila 😒 Ale naštěstí nemenstruuju dlouho, vždycky tak 4 -5 dní, první den dost a pak už to pozvolna ustupuje.

@malinka_02 neboj to se pobavíte po ránu, já se vyfotim než to nabarvím 😉 A jen papkej, ať se má mimiko dobře 🙂

@nikolav tak to se tam vlezeš 😀

lussi
26. kvě 2013

@akashka jasan, testovala jsem - bylo bílo 😉

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 Jo zkusit obejít bych je mohla. Měla jsem 2x zánět ledvin. Od té doby naštěstí jsem ok. Ale u mě je ještě problém v tom, že v 19 letech mi našli změny na čípku a teď už jsem na II. stupni :-/ takže i proto jsme na to šli "hopem"

nikolav
26. kvě 2013

@lussi nic jiného mi nezbývá 😀

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav jaky zmeny na cipku?

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 předrakovinový

sasanka033
26. kvě 2013

@lussi a na laparce jsi byla? endometrioza a srusty a tak? sorry, esli se ptam znovu...:/

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav z papilomaviru?

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 ano klasika. No, ale horší je, že se mi to tak zhoršilo. Že z ničeho nic už II. stupeň takže chodím na cytologii často a taky mi bylo doporučeno otěhotnět. A ten popud jsem pak navštívila CAR.

lussi
26. kvě 2013

@sasanka033 no to se klidně ptej i desetkrát, já si taky věčně něco nepamatuju 😀 Já byla před 5ti lety na laparce i hysteroskopii dohromady. Endometrioza ani nic podobnýho tam nebylo. Jen mi zjistili zúžené vejcovody, prej jsem přechodila zřejmě nějaký zánět 😒

malinka_02
26. kvě 2013

@nikolav Hele na rovinu ja ani nevim jestli bude nejaky sex cele tehotenstvi.. Nacekali jsme se, tolik neuspechu a rozhodne ted to ne udu riskovat a kdo vi jestli pak.. 🤐
@sasanka033 😀

malinka_02
26. kvě 2013

@lussi 😀

akashka
26. kvě 2013

@nikolav já ti nevím, dopoledne jsem byla v klidu, ale teď večer na mě přišla nějaká depka a špatný pocit a je mi do breku.. Asi ty hormony no, ale teda nic moc ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru