IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

janice_opice
9. dub 2013

@maraida koukám na Bulharsko nebo Řecko, jsou celkem dobrý first minute🙂 jen přemýšlím,jelsti zkoušet předtím anebo potom 🙂)) ale bavila jsem se o tom s MUDR a říkal, že pokud bych byla těhu tak letadlo na tak krátký trasy prý vůbec neva

No já tam budu absolvovat 5.pokus to bude zajímavé
Ale nějak cítím v kostech, že jsem udělala správně.......nevím proč

maraida
9. dub 2013

@janice_opice tak Řecko je moje srdeční záležitost 🙂 Když jsem byla těhotná teď s Vikou tak jsem taky letěla na dovču,na Rhodos.A úplně v pohodě.

go
9. dub 2013

@raaaadka o tom jsem neslysela, musim se todivat co je to? Mame Pgd na vyzadani a take kvuli tomu, ze jsem mela zamlkle tehu, kde se zjistilo, ze plod mel chromozom navic. Neni to nic zvlastniho, ale vzhledem k veku uz chci radeji vkladat zdrava emrya.

go
9. dub 2013

@janice_opice tak to uz poletis tehulka. Nebudes se bat?🙂

janice_opice
9. dub 2013

@maraida fakt? a v kolikátym jsi byla?

janice_opice
9. dub 2013

@go no prý to nevadí, ale to víš, že se ještě zeptám pro jistotu jinde🙂

go
9. dub 2013

@janice_opice asi nevadi, ja znam hodne holek , ktere v tehu letaji a jsou v pohode 🙂 Jen ja bych to nedala, protoze uz cekame docela dlouho, tak nechci radeji delat nic 🙂 . Jinak je to asi opravdu bezpecne.

raaaadka
9. dub 2013

@go
Mě chtějí také vyšetřit embrya, ale řekla mi jen, že to pgd už nedělají, že dělají array, víc nic, asi je to něco podobného. Ale to se mrazí pak rozmrazuje, moc se mi do toho nechce.

janice_opice
9. dub 2013

@go jo to chápua právě uvidíme, když bych šla v květnu anebo v červnu tak se dozvím, jelsti jsem těhu anebo ne a podle toho se bude řešit dovča🙂

maraida
9. dub 2013

@janice_opice tehdy jsem byla na IVF v květnu a letěla jsem v září.Konzultovala jsem to i s Dr. v CARu a ten mi to jen schválil.

maraida
9. dub 2013

@raaaadka array je lepší PGD.

go
9. dub 2013

@raaaadka aha, tak to vim co je. Dela se to starsim emryjkam , tak je pak nestihnou transferovat a musi je zamrazit. To ja jsem nechtela, ani me to nebylo doporuceno. Kazde centrum to dela jinak, snad vedi co delaji a ani jedna varianta nebude uplne spatna. 🙂

ratatooy
9. dub 2013

holky myslite že je problém když sem chytla po ketu nejakou rýmu?

janice_opice
9. dub 2013

@ratatooy néééé neboj🙂

go
9. dub 2013

@janice_opice asi nejdulezitejsi je take hlava a myslenky. Pokud se moc tesis, tak ti to kazdy jen doporuci 🙂

lussi
9. dub 2013

@maraida že bych měla taky takové vyhlídky, já si na hubu plácám max. Sudokrem od malýho😀 Do Podolí jsme chodili 2 roky, střídavě k Darebnému a Řezáčové, ty 4Kety jsem absolvovala tam a neuspěšn, protože mi neléčili štítnou žlázu a ureaplazmata, na to mi přišli během prvních dvou týdnů v Pronatalu, přeléčili mě i Mirďu antibiotikama, nasadili mi Letrox na tu štítku, pak hned transfer a byla z toho rovnou dvojčata. V Podolí se mi kolikrát stalo, že si ani nepřečetli kartu, takže nevěděli proč tam vůbec jdu, já šla na transfer, byla jsem objednaná a Řezáčová se mě v ordinaci zeptá CO POTŘEBUJETE? 😀
A s tím džusem je to asi pravda, nejlepší je údajně pít grepový 🙂
A jdu dočítat dál, vy jste toho nakecaly😀

janice_opice
9. dub 2013

@go no my jsme letos byli už na exotiké dovolené - ale to byla hooodně poznávací takže ted ještě na chvilku se plácnout a udělat si sem tam výlet....Mladej bude nadšenej 🙂

janice_opice
9. dub 2013

@lussi tak mě napadá, že na štítnou a tak se taky zeptám........ to neni od věci🙂 Dvojčata jsou super!!!!

go
9. dub 2013

@janice_opice kde jste cestovali? Taky jsme s manzelem stale nekde a uz se kazdy pta, kdy take budeme doma? 😉
Chceme si to vybrat nez budu tehu, pak to asi bude s cestovanim slozitejsi 🙂

lussi
9. dub 2013

@janice_opice to se zeptej, je to pěkné svinstvo a má to zásadní vliv na uhnízdění embrya. Většinou se to ani nijak neprojevuje, takže to na sobě ani nepoznáš

janice_opice
9. dub 2013

@lussi díky za opravdu cennou radu!!!!

ratatooy
9. dub 2013

@janice_opice no jani nevim nevim vidim to blede špiním opet a už spíš do červena

maraida
9. dub 2013

@lussi dvojčata 😕 Něco se stalo?Vždyť máš v profilu jen 1 dítě.Pokud nechceš odpovídat,chápu a dotaz ignoruj.děkuji.

janice_opice
9. dub 2013

@go Bylijsme v Mexicu - jeli jsme od Mexico City až na Yucatán - asi 9 států jsem projeli super!!!nádhera

go
9. dub 2013

@janice_opice pravda , co pise lussi. Vysetreni stitne zlazy je fakt dulezite pro zahnizdeni. V Caru me to vysetreni cekalo skoro jako prvni.

maraida
9. dub 2013

@janice_opice hoď odkaz na tabulku,sím.

lussi
9. dub 2013

jé, taky bych jela k moři, ale čert ví co bude, jestli bude mímo, tak si nechám napsat zase rizikáč a kdo ví jak dostanu vycházky, minule jsem měla neomezeně, tak to se cestovalo jedna radost 🙂 Teď je to prý s vycházkama bída

ratatooy
9. dub 2013

@janice_opice jani ale hormonalni profil ti delal tak to by ti dal snad leky kdybs mela štítnou to je snad automatika

go
9. dub 2013

@janice_opice jeee, Mexico, to byl muj plan letos, ale zvitezila po nekolika letech opet Kuba 🙂 . Tak jsi nabita krasnych zazitku, to se urcite mimi zadari 🙂

ratatooy
9. dub 2013

@lussi no za našich kluku byli yvchazky neomezene ted sou pro thotne stejne jak pro neemoné max 6hod denne

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru