IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malaradost
10. únor 2014

@pistalinda35 cauky 🙂 Termín mám 1.9, ale počítám tak o měsíc dřív, co jsem tak načetla, tak je vytahují v 36tt 🙂 Koukala jsem Ti do alba a nevidím Káju, Ty ho před náma schováváš?😀

nikolav
10. únor 2014

@pistalinda35 Mě bohužel ne. Mě to dělali až po druhém transferu. Uvidím co najdou a co ne. Snad něco ano.

pistalinda35
11. únor 2014

@malaradost tak ja tam jdu zkusit nejake fotky nahrat. Mam net zatim jen v mobilu, tak uvidime 🙂
@nikolav budu ti moc drzet palce

nikolav
11. únor 2014

@pistalinda35 Díky snad to vyjde.

megie4
13. únor 2014

Holčiny,akashka má už miminko!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

sasanka033
13. únor 2014

@megie4 jojo, uz jsem to zaregistrovala vcera, davala nekam fotku🙂 elenka se narodila 8.2. myslim🙂

akashka
13. únor 2014

Ahojky holky, tak už snad stihnu napsat i sem 😀 V sobotu 8.2. se v 15:20 narodila naše úžasná Elenka, 3100g a 49cm 🙂 Porod byl hodně náročný, trval od půlnoci, nakonec ji museli vytáhnout extraktorem a já pak skončila na sále a na trasfuzích, ale stálo to za to!

megie4
14. únor 2014

@akashka Hlavně,že jste v pořádku holky!!! 😀 Je nádherná fakt 😵 😵 😵 😵

pistalinda35
14. únor 2014

@akashka moc blahopreji ! Je krasna ... Ps : pokud jsi sesita, tak mne pomohla dubova kura.. Bohuzel jsem s ni zacala pozdeji... Stehy se pak s ni rychle hojily...

malaradost
17. únor 2014

@akashka Krásná Elenka!!!! Obrovská gratulace! 😀

eevvaa
18. únor 2014

ahojky holčiny, tak už mám u sebe 8-buněčné embrijko a doufám, že to tentokrát vyjde 🙂

pistalinda35
18. únor 2014

@eevvaa drzim moc palecky !!!

malaradost
22. únor 2014

@eevvaa taky držím palce! 😉

brsh
24. únor 2014

@dada074 - ahojky, podívej, jak jsem marná - ani jsem Ti ještě nestihla odepsat. Hrozně to tu zanedbávám, malá mi dává docela zabrat 😀 je to křikloun a ufňukánek, zatím se jí na světě moc nelíbí, tak to podle toho vypadá a já konejšim jak blbá od rána do noci 😀 Gratuluju moc ke Kristýnce! Musím k tobě mrknout, jestli už jsi nahodila nějakou fotku 🙂 a co na ní říká Lukášek? U nás trošku žárlí Lefty, ale na malou je v pohodě. Spíš se hrozně vtírá návštěvám a je fakt, že těch je hodně. Až jsem to musela zredukovat, protože jsem byla úplně vyřízená, když tu denně někdo byl.

pistalinda35
25. únor 2014

Co noveho spolubojovnice ? 🙂 u nas je veselo 😀

eevvaa
25. únor 2014

@pistalinda35 já už chci taky takové veselo 🙂

mufyxa
25. únor 2014

@eevvaa taky chci takové veselo .....ahojky

eevvaa
26. únor 2014

@mufyxa a jak jinak? Za týden už bych mohla testovat, ale nějak se mi nechce, nemám odvahu a bojím se zklamání, no i když teď opravdu mám úplně jiné pocity a znaky než při minulém KET a ET 🙂.

sasanka033
26. únor 2014

@pistalinda35 ahoj, u nas teda veselo neni, ani druhy IVF se nepovedlo ☹

pistalinda35
27. únor 2014

@sasanka033 to je mi moc lito. Drz se

@eevvaa drzim palecky

@mufyxa ahoj. Co je noveho u tebe ?

pistalinda35
27. únor 2014

@malaradost
@megie4 a co nase tehule ? 🙂

lussi
27. únor 2014

@pistalinda35 čauky 🙂 U nás dobrý, v pátek nás čeká zase kontrola v Podolí, tak jsem zvědavá jak děti povyrostly 🙂 A co malej Karlos mafianos? 😀

megie4
27. únor 2014

@pistalinda35 Ahoj mamčo 😉 My máme poslední velký utz 12.3.,jinak se cítím docela fajn,až na ten balon,co před sebou pořád kutálím a kterej snad roste ze dne na den 😀

dada074
autor
27. únor 2014

@brsh ahoj,dobře děláš potřebuješ teď oddech,krásně se to píše,ale vím podle sebe,že se to hůř udělá,mě pobavila dětská,když mi řekla,že mám odpočívat.A kdy asi,když nelítám kolem dětí tak lítám v kuchyni nebo uklízím a ta malá potvora to má ještě pěkně otočené,celý den by prochrápala a v noci si děláme mejdan,no musím říct,že podle zkušeností s Lukýnem,preferuji žádné velké chování a houpání,takže jí nakonec nechávám uřvat,ale poslední tři dny už se to srovnává,tak tři dny má večer smůlu od 17 má budíčka a v žádném případě jí nenecháváme usnout,ať řve raději přes den než v noci.A co Luký,to je případ sám pro sebe,ten mi dává čočku,říkám si,že se ty parchantíci rozhodli mě dostat do cvrčkárny,ale já se nedám.Neboj malá se srovná po tom šestinedělí bude líp,ať vám krásně roste a dělá samou radost.Jo a k fotkám jsem se opravdu ještě nedostala,říkám si jestli to stihnu než jí bude 15 let.

pistalinda35
27. únor 2014

@megie4 a bude hur 😀 ke konci tehu jsem mela co delat, abych vstala z postele... 😀 balon jeste bude..uvidis 😀 drzim palce na kontrole

@lussi drzim palce na kontrole...Karlos je zlaticko, ale je to zabiracka... 😀 uz chapu rady, kdyz mi vsichni rikali, ze se mam pred porodem vyspat 😀 ale uz je to lepsi ... Uz je budicek tak po 3h 😀

@nikolav a co ty kocko ; co noveho ?

lussi
28. únor 2014

@pistalinda35 dík, za hoďku vyrážíme 🙂 A to já si moc dobře pamatuju to vstávání, ale rychle jsem si zvykla 😀

nikolav
28. únor 2014

@pistalinda35 Ahoj no u nás nového jak se to vezme. V pondělí budeme mít výsledky imuna genetiky a srážlivosti krve. Ale miminko bude daleko dříve. V neděli Máme termín. Budeme mít miminko z Prime adopce. Sice je to strasne moc vyřizování a nervů atd. Hlavně na sociálce a v porodnici atak. Na úřadech toho taky moc nevedi. Ještě si musím po zjišťovat jak je to s mateřskou atd. No bude toho ještě dost. Ale výsledek za to stoji.

akashka
28. únor 2014

@megie4
@lussi holky moc držím pěsti na kontroly, hlavně ať je vše v pořádku 😉

@nikolav No teda, vy jste s tím pohli, to je super! A to jakože v neděli už budete mít miminko? Nebo přes mlíko na mozku blbě chápu 😀 Každopádně moc gratuluju a držím pěsti dál s miminkem i s výsledky z vyšetření 😉

pistalinda35
1. bře 2014

@nikolav jupiiii huraaaa... Drzim moc palecky s vysledky a hlavne vam moc blahopreji k adopci ! Vim, ze ti ted maminko zacne fofr , ale koukej sem obcas nekdy napsat, jak se mate !!

clarinula
3. bře 2014

Dobrý den, jmenuji se Klára Tomešová, jsem studentkou porodní asistence na Vysoké škole zdravotnické o. p. s., Duškova 7, Praha 5. Ráda bych Vás požádala o vyplnění dotazníku, který mi bude sloužit jako podklad k průzkumu v bakalářské práci na téma Vývoj asistované reprodukce.Je jedno, kdy jste asistovanou reprodukci podstoupili. Předem děkuji za pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/13JJfXN9GoNjjLk...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru