IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

lussi
30. dub 2013

@ewik84 dívala jsem se na testíky co mám schovaný a do Pronatalu jsem volala 18 den od transferu a na utz mě objednávali až za týden, tzn 25. den od transferu. Byli vidět jen 2 bubliny, takže si myslím, že u tebe je na utz ještě hodně brzo 😉

samanta001
30. dub 2013

@sasanka033 ani já přesně nevím jaké je máme to jedno by měla být pěkná blastocysta (snad se to tak píše 🙂 ) Ale ty další dvě měli také pomalejší vývoj a jak přesně vypadali při zamražení nevím.

dada074
autor
30. dub 2013

@sasanka033 také počítám s tím,že vyrostou,mám v sobě teprve 4 dávky hormonů,tak se snad budou snažit a do pátku něco udělají. 😉 Včera veček jsem psala,že budu vděčná za 3,tak že s tou pětkou jsem spokojená,jen jsem koukala jak blázen,když mi začala dopisovat ty amp. až po neděle to se mi protáčeli panenky,tak jsem jí jen upozornila,že je to dnes teprve 5 den a ne 6 jak ona si myslela.Tak to celé zase musela přepsat,no udělala jsem jí v tom hokej,jen koukla,že UTZ má být 6 den a od toho se odrážela a nějak si neuvědomila,že mi 6 den vycházel na 1.5. tak jsem tam o den dřív. 😀 Tak že nakonec jsem školila já.

nikolav
30. dub 2013

Tak jsem si volala do Reprofitu jak se vyvíjejí embryjka. Máme 3 den PK ve čtvrtek bude ET. A embryjka zatím vypadají takto: 3x 8 buněčné, 4x 7 buněčné a jedno pomalejší 6 buněčné. Holky tak co myslíte 🙂

raaaadka
30. dub 2013

@sasanka033
🙂 hlavně to neříkej té co potratila.

lussi
30. dub 2013

@nikolav super, to je úspěch! A teď ti dají ktere? To 8buněčné? 🙂

sasanka033
30. dub 2013

@dada074 u koho ze jsi byla?🙂

raaaadka
30. dub 2013

@nikolav
Úplně bezvadný!!!! 🙂

dada074
autor
30. dub 2013

@nikolav co si myslíme,nevím jak ostatní,ale podle mě je to nádhera.Hlavně tobě ať je líp a bublinky jsou skvělé. 😉

nikolav
30. dub 2013

@lussi Jeětě to osmibuněčné musí vyrůst do blastocysty. A doufám, že tam nějaké vyroste 🙂

nikolav
30. dub 2013

@raaaadka Díky, vůbec tomu nerozumím totiž 🙂

dada074
autor
30. dub 2013

@sasanka033 chodím ke Krutinový,moc hezká a sympatická,blondýnka (většinou nosí vlasy do culíku),dokonce si manžel zažertoval,jestli by ho také nechtěla vyšetřit (jo naštěstí se ptal jen mě ne jí).

nikolav
30. dub 2013

@dada074 Díky, doufám že mě bude líp aby se bublinka uchytla.

dada074
autor
30. dub 2013

@nikolav a proč tomu nerozumíš,jestli se mohu zeptat? 😉

raaaadka
30. dub 2013

@ewik84
Jako jak nic? To ještě nemá jít vidět? Asi ne, když teprve nastupuje hcg.
Teď jsem snědla celý polomáčený sušenky, nějak to na mě padlo. 😒
Doktorka říkala, že ty vajíčka už nejsou asi tak kvalitní kvůli měmu věku. Ikdyž AMH mám prý pěkný. Narážela na to, že nebylo co mrazit. Z těch 5 ti co se vyvíjeli bohužel zbylo 4. Den jedno na zavedení a to se zřejmě taky rozpadlo si myslím. Jen ho ještě stihli přestěhovat.

dada074
autor
30. dub 2013

@nikolav
@nikolav jak psali holky takový hyperstimuláček není pro uchycení nikdy naškodu.

raaaadka
30. dub 2013

@nikolav
Já měla 3 rychlejší a 2 pomalejší a 4. den PK už jen jedno, ostatní se rozpadali.

ewik84
30. dub 2013

Vysledky z krve budou zitra.

nikolav
30. dub 2013

@dada074 Nevím jestli je to dobrý a nebo špatný.

nikolav
30. dub 2013

@dada074 To možná né, ale mohl by se mohl míň projevovat 🙂

nikolav
30. dub 2013

@raaaadka Doufám, že aspoň jedno vydrží.

dada074
autor
30. dub 2013

@nikolav je mi jasný,že to určitě není nic příjemného.A bublinek máte dost,neboj zůstane i na mrazáčky.Koukala jsem,že ti přidali Clexan,také nic extra,viď?

dada074
autor
30. dub 2013

@ewik84 tak do zítra,ještě vydrž s tím svým optimistickým úsměvem na rtu. 😅

sasanka033
30. dub 2013

@raaaadka jsem se v tom ztratila, co ji nemam rikat?🙂

sasanka033
30. dub 2013

@dada074 tak tu jsem tam fakt asi nikdy nevidela. no jsem zvedava na koryntovou, snad z ni vytriskam imuno a pruchodnost. chci to dal zkouset prirozene a IUI, tak zda to ma cenu.

sasanka033
30. dub 2013

@nikolav parada!🙂 nechces mi tam naky nechat?🙂)))

ewik84
30. dub 2013

@dada074 ja jsem dneska chytla tu dr. co nemam rada. Nerekla mi prakticky vubec nic. Jen kdyz jsem ji rekla, ze jsem 14. ty den po ET a mam negativni test, tak se na me skoro az vycitave koukla a rekla " No co nam to delate?" Ta mi tak hnula zluci! Jak kdybych za to mohla!

pistalinda35
30. dub 2013

@ewik84 tys byla na ultrazvuku ? take si myslim, ze je dulezitejsi vysledek krve...

malinka_02
30. dub 2013

@ewik84 a kam jdes na imunologii? Zajdi si k Malickove do VFN ta je dobra a rychla.
@dada074 a kdy jdes znovu?

dada074
autor
30. dub 2013

@ewik84 no teda já se ti divím,co jim to děláš?Kopnout do řiti při takové blbé otázce. 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru