IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

lussi
30. dub 2013

@sasanka033 já taky mamáče měla vždycky jasný, nic nic nic a pak čáry máry, žádný duchy a to jsem testovala od 7. dne až do 14. dne 🙂

lussi
30. dub 2013

@sasanka033 až Ti bude sto, tak budeš mít x pravnoučat 😵

sasanka033
30. dub 2013

@lussi tak to teda nevim, esli je ta moje neplodnost dedicna 😀 😀 😀 😀

malinka_02
30. dub 2013

@lussi me s dvojcatama strasej furt a blby je ze kocarek stoke delaji jen pro jedno ditko 😀 😀 😀
@ewik84 to je divny a krev uz mas?

lussi
30. dub 2013

chtělo by to tabulku s těhulema, ať víme kdy jsou kontroly a jak rostou atd. a ať se tam můžeme potom taky dopsat 🙂

lussi
30. dub 2013

@malinka_02 tak si budeš muset koupit 2 kusy, však máš dvě ruce ne? 😀

lussi
30. dub 2013

@sasanka033 no to snad ne 😀 😀 😀

ewik84
30. dub 2013

@lussi vydrz, zkusim to nafotit, ale nevim, jak to pujde, jsou to fakt dusickove 😀

raaaadka
30. dub 2013

Holky nevíte jestli bude ovulace teď v cyklu po nevydařeném IVF? Bývá následující cyklus nějak rozhozený?

ewik84
30. dub 2013

@lussi první je ten vcerejsi a druhy je ten dnestni. Vcera to bylo z rani moci, Dnes to bylo cca kolem 12:30. 🙂 Oba mamatest comfort (musela jsem je rozebrat, aby to slo lepe videt)

lussi
30. dub 2013

@ewik84 no rozhodně tam jdou vidět více než prvně. To vidím uplně jasně 😨 😀

ewik84
30. dub 2013

@lussi no, abych rekla pravdu, na doktorku kaslu a leky vysadim az zitra po tom, co mi reknou na krvi 😀

lussi
30. dub 2013

@ewik84 no to rozhodně nevysazuj, podle mě jsi v tom a to jako fakt bez prdele! A co ta tvoje MS? Rozjelo se to úplně?

ewik84
30. dub 2013

@lussi krev jen kdyz se utru...po WC. Zatim to neni tak, ze by to ze me uplne proudem teklo 🙂 No, uvidim, co mi reknou rano. Jeste me napadlo mimodelozni tehu.

ewik84
30. dub 2013

@lussi jo a jeste mi doslo, ze se jim nepovedlo odsat vcechny vajicka, tak treba muze byt pripadna MS i z nich.

ewik84
30. dub 2013

@raaaadka rika se, ze je telo po stimulaci line a byva to rozhozene. ALe opet si myslim, ze kazdy to muze mit jinak.

raaaadka
30. dub 2013

@ewik84
No to snad neeeeee! Jediný na co se těším a že by to nebylo???? 🙂

lussi
30. dub 2013

@ewik84 mimoděložní mě napadlo taky, ale to snad ne. A nepracovali jste na miminku v tomto cyklu i doma? 😀 Jestli tam pár vajec nezůstalo, vy jste si to sami doma neoplodnili 🙂

lussi
30. dub 2013

@ewik84 pořád na to čumím, udělala jsem 4 kroky od obrazovky a vidím tam ty čáry z dálky, jestli nejsi gravidní tak mi naroste palma na hlavě 😀

ewik84
30. dub 2013

@lussi prave ze kolem sebe oba chodime po spickach, jak uz jsme nadrzeni 😀 Uz skoro 3 tydny krome pusinek nic 😀 A jak se rika, hubicka nedela Kubicka 😀

ewik84
30. dub 2013

@lussi Zitra ti dam vedet, jestli se mas zacit bat, ze ti budou na hlavu padat kokosove orechy 😀

lussi
30. dub 2013

@ewik84 tak tímto tuhle možnost mažu 😀 😀 😀

lussi
30. dub 2013

@ewik84 doufám, že mi žádný kokos na kokos padat nebude 😀

coralin
30. dub 2013

@maraida Děsný co, taky držím palce. Ten Pentometr jsem brala před tím taky, ale naštěstí ho už nemám. Nedělal mi dobře. Mě to doktorka taky takhle vysvětlovala🙂

coralin
30. dub 2013

@ewik84 Ahoj, na tom prvním to vypadá, že jo. Ale děsila by mě ta MS. Nevolala jsi do caru? pro radu?

ewik84
30. dub 2013

@coralin ja dneska v CARu byla a dr mi delala ultrazvuk, kde rikala, ze nic. Jeste mi brali krev, ale vysledky budou az zitra. Ja sem ty fotky davala proto, ze mi mamatesty hazi duchy i pres to, ze jsem to dneska dostala a ze dr. rika, ze v tom nejsem. ALe zitra budu mozna o neco moudrejsi.

coralin
30. dub 2013

Tak to mě moc mrzí. Zase jsme se minuly. Já tam byla včera pro lístek na peníze a potěšilo mně jak mě vstřícně všichni přivítaly a hned se ptaly co a jak a jak se cejtím. Potkala jsem se tam i se svojí doktorkou a taky hned byla zvědavá, co a jak . Oproti Podolí, neuvěřitelnej rozdíl.

coralin
30. dub 2013

@ewik84 Ale držím palce, ať se pletou 😉

coralin
30. dub 2013

@malinka_02 alespoň, že jsem že jsem tě pobavila🙂

raaaadka
30. dub 2013

@ewik84
Nebo jestli jsi neotěhotněla normálně, až několik dní po ET, pokud neodsáli všechny vajíčka, to by odpovídalo i nízkému hcg a duchům na testech. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru