IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dada074
autor
6. kvě 2013

@kolino velká gratulace,zatím jen potichu,ale přece.

nikolav
6. kvě 2013

@dada074 Děkuju. Asi to tak bude.

lussi
6. kvě 2013

Ahoj holky, jdu jen na skok, zítra mi držte palce, po OPU se nahlásím s výsledky 😉
Jen v rychlosti jsem proletěla pár stránek jetli neuvidím nějakou pěknou fotku a
@kolino moc gratuluji, krásně pozitivní testík! 😵 Hodně zdravíčka Tobě i drobečkovi uvnitř 😉 Vadný určitě nebude 😉

@nikolav krásná embryjka a určitě i hodně kvalitní, když se dožila nejvyššího stádia 🙂

nikolav
6. kvě 2013

@lussi snad teda přežijí i to rozmrazení. A to uhnízdění. Ale já mám z toho takovou strašnou radost.

irisi
6. kvě 2013

@raloj krásný dálnice 😵 , chodím se na ně zase koukat už je to doba co jsem si test dělala, tak teď se kochám... přesně, hlavně se zbytečně nestresovat, ono stejně nějaké nepříjemnosti vyplavou, tak ať je toho co nejméně..... jj při nemocenské můžeš mít max. 6 hodin vycházek denně....ale stejně musíš být mimo vycházky v jednom místě a to si přes léto nedokážu představit, takže pokud to půjde, budu chodit do práce vybírat si dovolenou, té mám dost

@1miska a kdy jsi měla OPU? mě vzala celkem brzo, že mě chce vidět po ohss, ale zase později aby tam už bylo srdíčko a nemusela mě do prahy tahat na několikrát..... a kam chodíš? promiň ale teď tu nemám tu tabulku......já manželovi nařídila, že musí se mnou (stejně na neschopence prý nesmím řídit auto), aby mrňouska viděl a zažil to také 😵 .....jeeee,tak si budeme sdělovat dojmy a rozumy 😉
@brsh 300 je hodně a další hormony ti kdyžtak přidají po první kontrole..... pěkný píchání 😉 a ať folíky rostou
@nikolav krásný bojovníci, kteří to dotáhli pěkně daleko 😵 .....dada ti to skvěle vysvětlila

brsh
6. kvě 2013

@irisi - děkuju 😉 Já vím, že je to koňská dávka, ale zase jen jedna denně....to mi přišlo divný, když jsem viděla ty seznamy léků, co všichni berou. No uvidíme. Ty se opatruj! Nejen sebe 😉

nikolav
6. kvě 2013

@irisi díky snad to dotáhne aspoň ten jeden až do konce 🙂

dada074
autor
6. kvě 2013

@lussi na zítřek držím palce,ať to dobře dopadne,mi nastupujeme v 7 hod a vy?Ať jich vyndají co nejvíc a hlavně kvalitní 😉

malinka_02
6. kvě 2013

@sasanka033 to me moc mrzi! Ale mesic utece, kup si neco hezkeho a priste budes brat leky na stimulaci pred ketem.. Me se to stalo tolikrat ze uz sem imunni ale vim ze je clovek zklamany..
A chapu ze si rozcilena. Ja mam kazdy ket sliznici nizkou, prosim o leky a reknou ze v nativu je vetsi sance a ze sliznice staci..no evidentne 4x nestacila ale leky mi nedali!

malinka_02
6. kvě 2013

Holky ja dnes utz, mam tedy 10 foliku 14-16mm nejvetsi ma 17mm a odber ve ctv tak doufam ze to vydrzi.. Musim si tedy vzit na ctv dovolenou. Ale sliznici mam pry skoro 8mm to mi teda na ivf prijde dost malo.. A to piju od patku kontryhel a jim grepy.. Premyslim jestli to neni celou dobu tim ze ji mam nizkou a nikdo to neresi..

mardusenka30
6. kvě 2013

@malinka_02 to je hezký počet i velikost, já myslím, že sliznice se ti ještě trochu zvýší, uvidíš, 8 ještě není tak hrozně málo...

malinka_02
6. kvě 2013

@nikolav krasny broucky mas!
@mardusenka30 ty si trdlo musis z ranni moci! Ja mam treba taky mutaci a musim brat listovku na predpis v mnohanasobnych davkach..

dada074
autor
6. kvě 2013

@malinka_02 minimální výška sliznice je pro ET 8mm,tak že to máš dost neboj,do transféru to bude skvělé a gratuluji k těm 10 bublinám,dobrý počet 😉

malinka_02
6. kvě 2013

@lussi zitra drzim palce! Ja az ve ctvrtek!
@mardusenka30 no nic mi nenasli a 4x to nestacilo no..

raaaadka
6. kvě 2013

@irisi
Ahoj , tak mám za sebou dny s plodným hlenem a včera večer bolest jako ovu, no chybí tomu vzestup teploty. Takže ovu asi nebyla, nebo jestli je ten vzestup pomalejší. 😉

nikolav
6. kvě 2013

@malinka_02 Díky snad vydrží.

mardusenka30
6. kvě 2013

@malinka_02 tentokrát to stačit bude, už musí... pořád na tě myslím a víš jak ve čtvrtek je náš den...
jj jsem blbec, už netestuju, celý den mám o čem přemýšlet🙂

dada074
autor
6. kvě 2013

@mardusenka30 hlavně nemysli na hlouposti uvidíš jak na tebe ve čtvrtek vykouknou. 😉

mardusenka30
6. kvě 2013

@dada074 jj kež by🙂 zbytečně si přidávám stres navíc

coralin
6. kvě 2013

@malinka_02 díky, zatím máme pořád stejný, třeba budeme přehodnocovat, až se to povede.... 😉

irisi
6. kvě 2013

@brsh ale to vše co je vypsáno tak nejsou hormony (teda u mě)
@lussi @dada074 držím Vám holky palce na dokonalý vajíčka, ať Vám není špatně ...... tfuj tfuj zfuj, zítra jen dobré zprávy 😵
@malinka_02 krásný počet 😵 ... hele 8mm je ok, aby ti už teď transferovali a kolik dní ještě bude růst..... fakt budeš tam mít pěkně vystláno, neboj..... ještě všechny dny do transferu sliznice roste a hlavně po OPU .... kontryhel už nepij, ať to nezpůsobí nějakou přítěž

akashka
6. kvě 2013

Ahoj holky, tak jsem byla v caru zeptat se co a jak, jelikož koordinátorka mi opět sama nezavolala.. no zítra je nutná kontrola, dostanu náplasti na stimulaci sliznice a rozpis na KET.. jako ale kdybych tam nešla tak na mě zapomněli a celý je to v háji... no a na hematologii doporučil anopyrin hodně listovky a vitamin B, takže to je ještě dobrý 🙂

@nikolav zítra ti napíšu jak to s tím KETem je, ale už teď vím, že mi dají ty náplasti na sliznici, asi je dávají každému a jinak prý budu brát dál co mám (prednison, listovka).. ty náplasti jsou třeba od 1DC.

irisi
6. kvě 2013

holky potřebuji poradit a uklidnit..... myslíte, že když jsou na vaječnících cysty, že prasknou a může z nich být krvácení?ne silný ale pár červených cucků .....co mi mi dnes děje..... celý den mě bolí konečník, a to tak že i se mi špatně sedí a bolí to, tak jsem si říkala to je ze zácpy, třeba mám hemeroidy apod. ale teď jsou to i křeče a nárazové bolesti v podbřišku... no a když jsem se šla po utroši umýt, tak jsem cítila jako při menses že ze mě vypadl kus -červený cucek a trochu červeného špinění ......co myslíte? co by to mohlo být? a mám to řešit nebo počkat na pátek k dr.?

mardusenka30
6. kvě 2013

@irisi jsem v tom fakt nováček, ale za mě ti radím jím raději zítra zavolat hlavně pro tvůj klid, můžou to být třeba neodsáté folikuly, to mě napadlo, ale fakt jsem prvnička tak nechci mít špatný úsudek, raději zavolej ať máš klid a nemusíš na to do pátku myslet... myslím, že volat je lepší než něco podcenit...

nikolav
6. kvě 2013

@akashka No já jsem napsala Machačovi. Takže uvidím co mi napíše on. Popřípadě zavolám teda do Reprofitu a zeptám se tam. Že mám tento cyklus jít na KET a MS má dorazit tento týden tak co mám jako dělat. Akorát jestli tam pojedu tak to bude zajímavé, protože nesmím ještě řídit a musel by mě tam někdo odvést. Jenže manžel jde ve středu do servisu a pak celý den ve čtvrtek jezdí. No musela bych to nějak vymyslet, ale to je jedno. Hlavně aby s tím něco začali dělat. Doufám, že mi hned během dopoledne napíše zítra. Abych se podle toho mohla zařídit. A pokud má třeba dovču nebo něco tak tam hned ve čtvrtek zavolám. Protože v pátek jsem 28 DC a můžu to dostat každým dnem a pak bude pozdě a mě jebne!

akashka
6. kvě 2013

@irisi já radím minimálně zavolat dr. nebo tam klidně i zajít ráno.. alespoň pro klid duše ;)

akashka
6. kvě 2013

@nikolav tak uvidíš, snad napíše ;) ale přesně proto já tam dnes šla zjistit co a jak a ještě, že jsem to udělala.. jinak ta koordinátorka brblala něco že ms by měla dorazit 4-5 dní po vysazení utroše a pak že mám přijít, tak sem jí řekla už podruhé, že jsem ho vysadila už ve čtvrtek a dnes jsem 28DC takže zítra to asi dostanu a to teda začla trošku zmatkovat a rychle mě objednávat.. no co si člověk nezařídí, to nemá...

nikolav
6. kvě 2013

@akashka No snad napíše. Jinak jako nevím co bych dělala. Asi bych to pořádně ořvala. No já taky utroš vysadila ve čtvrtek. Takže je fakt, že MS tu může být každým dnem. No měním názor, že pokud dopoledne nenapíše volám tam odpoledne. Ať mě tam někam šoupne. Navíc Štelcl cosi mumlal, že když mám ten hyperstimulák tak zmražení a ani KET platit nebudu, ale platila jsem to. Tak nevím no. Otevřel nic takového zase neříkal. Ale o peníze nám nejde. Spíš mám radost, že jsou embrya tak kvalitní a jde mi o to, aby se to tento cyklus už povedlo a došlo ke KETu.

dada074
autor
6. kvě 2013

@irisi díky moc,jsem z toho na nervy celý den jak kdybych šla poprvé 😀 A k doktorovi volej hned,třeba to nic není,ale aspo'n tě to uklidní na pátek bych nečekala.
@akashka to je opravdu jak z jiného světa,to jako kdyby jsi se neozvala sama tak se nic nedělo?

sasanka033
6. kvě 2013

@mardusenka30 ted jsme se vratili ze zoo a koukam, ze pekne zlobis!🙂 holcicko nase, smerodatna bude streda nejdriv!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru