IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

lussi
9. kvě 2013

ahoj holky,
tak embryjko je prý kvalitní, tak snad se nepustí a bude z toho vysěná Sabinka🙂 Jdu si dát šlofika, jsem k.o

akashka
9. kvě 2013

@mmmilda ahojky, je mi líto jak vám to dopadlo.. no já byla prvně taky u hromadové, opu mi pak dělala tokareva a teď naposled pro rozpis na KET jsem měla koukala.. ale jako všichni mi tam přijdou hrozně zmatený :D třeba teď už se se mnou doktor loučil a až když jsem ho upozornila, že mi ani neřekl kdy mám přijít na utz tak mu to došlo, ale to přece není něco na co bych je měla upozorňovat já! Nebýt tady diskusí ani to nevím :D Stejně tak mi při stimulaci zapomněli dát anopyrin, i teď jsem jim ho musela připomenout a tak no... koordinátorka se fakt sama od sebe nikdy neozvala a i ty informace jsem z ní páčila jak z chlupaté deky a některé věci máme jen proto, že jsem věděla že to jde, jinak by to nebylo... čekala bych za ty prachy lepší servis...

@mardusenka30 je mi to moc líto :( přeji ať se brzy zadaří ;)

akashka
9. kvě 2013

@lussi držím pěsti ať se jí u tebe líbí ;)

kolino
9. kvě 2013

holky tak jsem po kontrole.....13 den po ET a hcg 1291. mudr. mě vystrašil, že to je moc vysoké , když bylo zavedené jedno. ☹ další kontrola 20. tak to do té doby budu stresovat....měli jste někdo taky tak vysokou hodnotu a je vše v pořádku?

sasanka033
9. kvě 2013

@lussi parada🙂 a ze sabinku pozdravuju🙂

akashka
9. kvě 2013

@kolino nenech se vystresovat ;) čemu by mohlo vadit, že je vyšíí? maximálně to budou jednovaječná dvojčátka, ne? 😉

sasanka033
9. kvě 2013

@kolino ted jsem z tebe jelen - to muze byt spatne, vyssi hladina nez ma byt?

meyryen
9. kvě 2013

@kolino Fíííha to je velké HCG, to bude hodně silné miminko nebo tam budou dvě 😉

akashka
9. kvě 2013

@kolino a kolikadenní embryo ti vkládali?

kolino
9. kvě 2013

@mardusenka30 ajaj už tě čtu...zlato to mě moc mrzí!!! ☹ ach jo!

sasanka033
9. kvě 2013

holky, v jakem stadiu se vlastne to embryo jeste muze rozdelit, ze jsou z toho jednovajecna dvojcatka? nebo to pri ivf nejde, pac by to poznali uz pred transferem?

kolino
9. kvě 2013

@akashka no to by byl zázrak jednovaječná dvojčata...když jsme měli zavedenou jednu morulku horší kvality 😀 ale já bych se radovala!!!!! to je můj sen mít dvojčata. já trvala na zavedení dvou ,ale znylo pouze jedno na zavedení. jo a 5denní zaváděli.

@sasanka033 já jsem si taky myslela, že čím vyšší tím lepší ,ale moje hcg odpovídá 6tt! což já jsem 13 dní od zavedení.

@meyryen kéž by to byl bojovníček!

mardusenka30
9. kvě 2013

@kolino já ti gratuluji, fíha to je hodnota, asi by se nemohlo stát, že bys otěhotněla spontáně než jsi šla na ivf??to mě jen tak napadlo, jinak to mohou být dvojčátka, však uvidíš🙂

akashka
9. kvě 2013

@kolino hele ale tady podle tabulky pokud se dobře dívám tak se vejdeš ;) nestresuj se, třeba to fakt budou dvojčata, a nebo je to holt nějaký silný rychlík.. oni doktoři by si měli mnohdy zvážit co říkají, akorát zbytečně straší...

@sasanka033 může se to stát, nevím kdy přesně se to dělí ale předem to nepoznají.

1miska
9. kvě 2013

@nikolav chodim do prace, protoze nikdo nic nevi..... nechci tam zatim nic rikat, sama asi vis jaka je nemocnice drbarna - zensky kolektiv, no:( a kdyby to nedopadlo tak nechci aby to vsichni probirali a na me se divali jako na chudinku.... pockam do 10 tydne a pak to reknu a uvidim jestli půjdu na neschopenku nebo bude chodit jen na denni - ono zas po pravde na nocni je o hodne min prace nez na denni, tak nevim jestli jsou jenom denni vyhra.... a jinak u nas vsechny holky chodi cca do 20 tydne do sluzeb a nikdo s tim problem nikdy nemel, spis byla vrchni rada

kolino
9. kvě 2013

@mardusenka30 jj 20. uvidím, snad to nebude mimoděložní. to mi řekl, ale všude píšou nízhké hodnoty většinou bývají a ne vysoké, nějak mám dnes smíšené pocity!!! už to že jsem čekala na konzultaci 3 hodiny od času co jsem byla objednaná a mluvil se mnou ani ne dvě minuty a za tu dobu mě stihl fest postrašit.

janice_opice
9. kvě 2013

Holky hlavně se doplnujte do tabulky at jsem ji nedělala zbytečně 😉 😉 budu ji tak do měsíce ještě upravovat🙂
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

1miska
9. kvě 2013

@kolino uplne v pohode, ja jsem byla na odberu 11 den po ET a mela jsem kolem 600 a vzhledem k tomu ze 48 hodin se to zdvojnasobuje, tak to uplne odpovida tve hodnote a doktor rekl, ze OK a v deloze je jeden gestacni vacek dle UZ 🙂

mardusenka30
9. kvě 2013

@kolino jj však uvidíš a zatím se nestresuj, užívej si to...

1miska
9. kvě 2013

@kolino a bud rada 🙂 ja si rikam, ze je to silny jedinec 🙂 rozpeti HCG muze byt hodne rozdilne......

kolino
9. kvě 2013

@akashka slyšela si to!? jaký kámen ze srdce mi spadl?
uff tak Kur*a fix....proč si nejdřív nepromyslí než to vysloví!?!?! uáááá já to fakt nechápu!!!! kukám na tabulku a úplně v klidečku...díky za ni!

1miska
9. kvě 2013

@nikolav mam taky utros 4-0-4 - v RF ho tak pisi skoro vsem 🙂 tak neboj 🙂

malinka_02
9. kvě 2013

@mardusenka30 tak nas cestovani bavi ale tohle byla vzdy dobra naplast 😉
@nikolav ja vim a piju proto uz od zacatku stimulace, snazim se 5 litru denne dat.

malinka_02
9. kvě 2013

@akashka jo tak to je blby, hlavne kdyz se clovek neciti dobre tak je to blby pro psychiku ktera je u ivf sakra dulezita!

akashka
9. kvě 2013

@kolino tak to jsem ráda, fakt buď v klidu ;) doktoři si někdy nevidí do huby a neuvědomují si, co i jejich nevinná poznámka může s člověkem udělat...

akashka
9. kvě 2013

@akashka jj to je mi jasný, já se proto snažím být v klidu a z ničeho si nic nedělat 🙂 Všechno jsem si nastudovala na netu na českých a zahraničních serverech a i tady v diskusi se člověk hodně dozví, takže si to všechno prostě ohlídám 😉

nikolav
9. kvě 2013

@1miska Aha tak to jo. U nás to v práci ví. Takže pohoda. Ale kdyby to nevěděli tak bych jim to taky neříkala to máš pravdu. Na noční je míň práce, ale je to obrácený režim. Ale když to zvládáš dobře tak proč ne. A v kolikátém jsi teď týdnu?

nikolav
9. kvě 2013

@1miska No já si říkala ježiši kolik mi toho napsal. A co jsem si četla starší diskuze tak tam tolik nikdo neměl. Ale nedělá mi Utroš žádný problém nebo tak, tak mi ta dávka ani nevadí.

malinka_02
9. kvě 2013

@kolino jednovajky se rozdeli az vevnitr a bezne se to stava i pri ivf takze stat se to muze. Asi ma strach kvuli mimodeloznimu ale to by te pozval na krev drive coz neudelal takze bud v klidu. Do tabulek se vejdes a kazda jsme jina nektere holky maji hcg 9 a tehotne jsou!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru