IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
9. kvě 2013

@malinka_02 No to pití je důležitý. Já taky vypila cca 3-4 litry. No hold mě to nespasilo. Ale už to nejhorší mám za sebou tak teď už to jen odeznívá.

akashka
9. kvě 2013

@malinka_02 já debil odpověděla sobě :D takže toto bylo pro tebe: jj to je mi jasný, já se proto snažím být v klidu a z ničeho si nic nedělat Všechno jsem si nastudovala na netu na českých a zahraničních serverech a i tady v diskusi se člověk hodně dozví, takže si to všechno prostě ohlídám

megie4
9. kvě 2013

@mardusenka30 Ahojík holka! 🙂 Co to čtu?Moc mě to mrzí broučku,vím jak ti je.Já už to zažila 2 krát. ☹ 😢 Ale přejde to neboj. 😉 Dej si teď chvíli oraz,užívej léto a pak znovu do boje.Já vím svoje hcg od včera,pobrečela jsem si,ale už teď se těším až nám najdou dárkyni a budeme moci jít do dalšího pokusu.Dnes jsem byla po měsíci v práci,kde to všichni vědí.Koukali na mě sice divně,ale krom jedný holčiny nikdo ani necekl,tak jsem byla docela ráda.Musíme jít dál,i na nás to štěstíčko určitě někde čeká,tak hlavu vzhůru!Myslím na tebe! 😉

coralin
9. kvě 2013

@mardusenka30 To je mi líto, drž se... klidně písni..vím jak ti je

megie4
9. kvě 2013

@lussi Tak to je paráda!Blahopřeju a držím palečky holky! 🙂

eevvaa
9. kvě 2013

@mardusenka30 Je mi to taky líto. Já zatím odolávám udělat druhý test, asi tu sobotu, ale dneska to vypadalo jako by se MS chtěla rozjet.

megie4
9. kvě 2013

@kolino Krása,to je teda hodnůtka,úplně čučím! 😀 Tak hodně štěstí,ať se mimi u tebe pozdrží dalších 8 měsíců minimálně! 😀

coralin
9. kvě 2013

Holky tak já jdu na tu prezentaci, vůbec se mi do toho nechce, ale potřebuji jí udělat....

megie4
9. kvě 2013

@irisi Bude to dobré,neboj se a hlavně se zkus nějak zabavit ať se nestresuješ.Jeden mimiňáček tam je,tak ho nerozčiluj nebo až se narodí,tak ti všechno vrátí. 🙂 😉

kolino
9. kvě 2013

@megie4 děkuji....vidiš obávala jsem se a teď se obávám ještě víc, protože to je prý móc velká hodnota...zlato a tobě vyšla krev negativní? ☹ ,že čekáš na dárkyni? a to si můžete sami najít nebo to je anonymní? protože darovat vajíčko je myslím to nejmenší co člověk může pro blízkého člověka udělat. protože se přece nastimuluje a pak po odebrání už to frčí do tebe. ne? chápu to dobře?

megie4
9. kvě 2013

@sasanka033 ahoj 🙂 teď jsem si vzpoměla,že já byla taky na vyšetření průchodnosti vejcovodů-jmenovalo se to STK 😝 😀 Dělali mi to při vědomí,jen s troškou rajského plynu,bolelo to stejně,ale dalo se vydržet.Zato když jsme přijeli domů,myslela jsem že mě vevnitř snad roztrhali 😠 ,to byly křeče a bolest jak kráva 😅 Takže brufen a ležet v klubíčku.Do druhého dne vše o.k.,jen jsem trošku špinila a výsledek byl v pořádku.No,ale zážitek teda nic moc. 😕

malinka_02
9. kvě 2013

@akashka ono obcas vsechno vedet taky neni nejlepsi 😔 Ale delam to stejne 😀

malinka_02
9. kvě 2013

@nikolav no budu doufat ze se mi to vyhne, ono kazda jsme unikat a proste kazde telo reaguje jinak.. Me by stvalo nejvic to odlozeň transferu. Me kety 3 nevysli tak spoleham na ivf.

mardusenka30
9. kvě 2013

@megie4
@eevvaa
@coralin holky děkuji, bolí to, ale co bolí to přebolí...také se bojím nástupu do práce, ale my jsme silné holky, to zvládneme, první slzy odplaveny, další asi ještě budou, ale jak píšete užiju si léto a něco vymyslím, teď už boj nevzdám...

megie4
9. kvě 2013

@kolino Neboj,já si také myslím,že kdyby měli podezření na mimoděložní,tak budou chtít,aby jsi přišla dřív. 😉 No,moje hcg bylo 0,5,takže možná malililinkatá snaha prý byla,ale nevyšlo to.Já mám nízké AMH a vysoké FSH,takže mám vajíček už velmi málo a jsou nekvalitní,takže ano,čekáme na dárkyni.Je to samozřejmě anonymní a my i dárkyně se zavazujeme,že ani jeden nebude po tom druhém pátrat.Dárkyni samozřejmě přivést můžu,těch není nikdy dost,ale nebude pro mě.Takže až jí koordinátorka v CARu sežene a pojišťovna schválí další cyklus,tak nám zavolají,já začnu brát antikoncepci,abychom si spolu sladily cyklus a začnou s její stimulkou.Po OPU je ET za 5 až 6 dní(PK) a zbytek se zamrazáčkuje. 😀 No,a my vyplázneme 50 tisíc-plus mínus. 😝

mufyxa
9. kvě 2013

@mardusenka30 tak to mě moc moc mrzí 🙄 😨 😨 ,hlavně nic nevzdávat já vím je to velké zklamání ale jdi do toho znovu 😉

megie4
9. kvě 2013

@maraida jj,stalo se a jak jsem vám tu psala,tak nějak jsem to cítila,že je něco špatně.Bylo to moje 2.IVF,proto jsem mohla i porovnávat.Při 1.se nám embryjko zakouslo a to jsem fakt poznala,ale bohužel,pak se zase pustilo,takže z toho nic nebylo.Takže teď 3.pokus,ale tentokrát už s dárkyní.

mardusenka30
9. kvě 2013

holky ještě se zeptám, dr mi hned nabídla nějakou laparoskopii, zažil jste to někdo, je to bolestivý výkon a vyžaduje zase neschopenku???

megie4
9. kvě 2013

@dada074 Taky jsem ráda,že čekačka není tak dlouhá,tak jen doufám,že to tak taky bude.No,a když ne,taky se dočkám.Počítám nejdéle půl roku. 🙂

kolino
9. kvě 2013

@megie4 ajaj ,to je představa. ale uznávám ,že pro to miminko uděláme vše, někdo by kroutil hlavou a měl nás za zoufalky, ale prostě bez dětí ten život stojí za ho*no. takže plně chápu, udělat proto vše ať to stojí co to stojí!!!
moc ti držím palce aby jste dlouho nečekali! hodně štěstí!

ratatooy
9. kvě 2013

@coralin taky jezdime na unicu a chválím je na 300%

ratatooy
9. kvě 2013

@mardusenka30 laparoskopie je v narkoze nebolí to maš po tom v břiše jen 3maly dirky nekdo i jen dve

megie4
9. kvě 2013

@kolino 🙂 děkuju.A ty buď na sebe opatrná maminko! 😉 🙂

mardusenka30
9. kvě 2013

@ratatooy a pak mohu do práce??

kolino
9. kvě 2013

@mardusenka30 byla jsem 2x po první jsem otěhotněla hned, na laparoskopii mi zjistili srůsty, cysty a výrustek na vaječníku....já co mám 5% připrozené šance 😀 chichichi hned po laparoskopii jsem měla // a upozorňuji....pouze 1x proběhl u nás sex a bylo to! bohužel 3 měsíc si to náš andělíček rozmyslel a utekl do nebička. na druhé laparoskopii mi zjistili ,že mám propadlou dělohu tak mi ji dávali dokupy, takže za mě doporučuji. zjisti ti průchodnost, srůsty, cysty, dělohu zkontrolují, to prostě na utz nepoznají, rozhodně bych šla znovu.
neschopenku jsem měla 14 dnů, ale protože jsem měla zásah.

kolino
9. kvě 2013

@megie4 děkuji :-*

maraida
9. kvě 2013

@kolino super!!!Moc gratuluji 🙂

@lussi drýím tobě a Sabince moc palce 🙂

mardusenka30
9. kvě 2013

@kolino aha, tak se tomu bránit nebudu, třeba něco udělají i s těmi PCO vaječníky..

maraida
9. kvě 2013

@megie4 aha 2.IVF.Já,že jsi psala,že máš ještě 3 pokusy?Tak to už máš jen 2 ne?Nebo se něco změnilo o čem nevím?

ratatooy
9. kvě 2013

@mardusenka30 t jo to si nepamatuju al mysim že sem byla cca tyden doma

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru