IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

maraida
11. kvě 2013

@eevvaa to je mi líto ☹

Dada,jak jsi dopadla?Už jsi tu 2 dny nebyla,je všechno OK?

Jinak já jsem dnes po ET 2 blastocyst...

dada074
autor
11. kvě 2013

@brsh neboj i jen bohatě stačí,vím to z vlastní zkušenosti.A je to teprve 4 den třeba tě příští UZ překvapí 😉
@malinka_02 neboj vždy´t jich máš dost,a uvidíš bude stačit i do mrazáčku pro podruhé. 😉

dada074
autor
11. kvě 2013

@martulena to je krásný gratuluji.
@meyryen rozdíl mezi tím není jsou to oba dva nízkomolekulární hepariny (je to prostě čistější než klasický heparin),je tam jen malí rozdíl v jednotkách jak psala miska.

@eevvaa to je mi opravdu líto. 😢

brsh
11. kvě 2013

@dada074 Uvidíme v pondělí 🙂 děkuju, vždyť já vím. To byl spíš nepříjemnej šok...Už mám rozpíchaný břicho jak blázen z těch injekcí. Od rána si začnu faldík namražovat, než to bodnu...nejdřív mi to přišla pohoda, ale teď už to nedávám 😒

akashka
11. kvě 2013

@maraida držím pěsti ať je se chytí a nepustí 😉

dada074
autor
11. kvě 2013

@maraida díky,že jsi si vzpoměla,opravdu jsem se sem nedostala,fakt není čas sedět u PC a včera večer jsem toho měla nějak dost,tak jsem šla do hajan.Tak,že ET proběhl,zaváděli jsme dvě ta ostatní to vzdala,ale tohle byli obě A tak budu doufat a do mrazáčku už nic potřebovat nebudu,věřím tomu,že se alespoň jeden bojovník chytí. 😉

Tobě strašně moc gratuluji a ať se jim u tebe v bříšku líbí 😅 Ty holka nemáš strach,že se chytnou obě?Já vím že ta pravděpodobnost není tak veliká,ale přece jen tam je.

dada074
autor
11. kvě 2013

@brsh tak to píchni do nohy (stehno),než se to břicho trošku zhojí.

brsh
11. kvě 2013

@meyryen já to zakřila, jsem od včera samá modřina 😒 Nevíš, jaká je cena za Clexane? Já u obvodní neplatila nic, ale vím, že se doplácí...nebo ne? A jaká je cena za Fraxiparin? Příp. pokud už pícháš, jaký máš dávkování? Já mám 1 x denně 0,4 - přijde mi to hrozně moc...

brsh
11. kvě 2013

@dada074 to bolí jak čert 😀 raději předmrazim břicho a šoupnu to tam 😝

dada074
autor
11. kvě 2013

@brsh holka já u toho prvního už nevěděla kolem toho šestého měsíce kam s tím, (no nejraději do koše,samo sebou)a stehna se mi fakt osvědčila,nechci tě strašit,ale za pár měsíců budeš za tuto radu vděčná 😀 Přece nebudeš chladit mimíse 😉

pistalinda35
11. kvě 2013

@dada074
@maraida

devcata drzim vasim bojovnickum moc palecky !

brsh
11. kvě 2013

@dada074 vždyť já vím 🙂 přeci jen ale bude sám samotinký, teď mám jednu v sedm ráno, pak v poledne clexane a večer hormony a už je to na mě moc...pak budu ráda za stehýnko, to je mi jasný. Ale do ruky, to nikdy 😀 Držim palečky, mimochodem! Dočítám později 😉

dada074
autor
12. kvě 2013

Krásné,dobré ráníčko všem.
@pistalinda35 strašně moc děkuji a jak je tobě MAMINO?
@brsh proč by byl sám,samotinký?A za palečky děkuji,nakonec jsme se s manželem dohodli,že je to definitivně poslední pokus!!! 😉

malinka_02
12. kvě 2013

@dada074 jo to dost jich je ale minule nestacilo ani 6 abych byla tehotna..

malinka_02
12. kvě 2013

@dada074 tak drzim palce!!
Ja bych treba za 2 byla rada lepsi nez nic ale prisla bych o ten 4 pokus..

malinka_02
12. kvě 2013

Holky ja jsem dnes rozpacita.. Vsech 8 embryek se vyvyiji tak super za to jsem moc rada! Ale.. Rikali mi pri opu ze ET bude v pondeli a ja v pondeli? Ze pry ano ze to bude morulka a s jejich zavadenim ze mani lepsi zkusenosti.. No tak jsem si rikala ze asi vedi. A dnes volam a pry zitra si zavolejte kdyz chcete jen jedno E tak vas mozna nechame kultivovat o den dele.
Ja bych radsi 2 ale prisla bych o ten posledni pokus, takze musime 1. No ale prece pokud by skutecne meli lepsi vysledky s morulkami tak by neresili jestli 1 nebo 2. Do toho jsem uz v oraci rekla ze v pondeli jdu na zakrok tak jako kdyz najednou prijdu tak to bude dost divne..

kolino
12. kvě 2013

Holky chtěla jsem se zeptat co jste těhotné po ivf....máte bolesti v podbříšku? já teda jo a tak 3x za den dostanu křeč jakoby do boku jak kdyby do vaječníků...říkala jsem to mudr a on ,že neví z čeho.... nemáte zkušenost?

pistalinda35
12. kvě 2013

@kolino ahoj. Mne boli podbrisek obcas a treba pri lezeni na boku me chytne pekna krec. Chvilku,ale staci. Nevim. Nejsem jeste mamina. Treba je to rozpinani delohy ?

pistalinda35
12. kvě 2013

@dada074 ahoj 🙂 dnes jsem mela hodne pocity na omdleni; jinak to zatim jde. Drzim moc palecky !

kolino
12. kvě 2013

@pistalinda35 jo to je přesně ono!!!!!!! snad bude vše v pořádku. mám strach z mimoděložního.... ☹ ale to by ty křeče byly více intenzivnější.

pistalinda35
12. kvě 2013

@kolino kdy jdes na kontrolu ? Ja v utery, tak jsem zvedava.

kolino
12. kvě 2013

@pistalinda35 já taky v út ,ale až 20.....to bude nekonečné čekání! a už máte srdíčko? jak často chodíš na kontrolu? já půjdu po dnech.

pistalinda35
12. kvě 2013

@kolino my mame prvni kontrolu s ultrazvukem to utery a dal nevim...kdy zacne byt videt srdicko, nevis ? budu 34 den od oplodneni..tak nevim,zda jiz bude videt...

lucik1986
12. kvě 2013

@kolino já měla na začátku to samé. ale vždy to trvalo jen chvilku a přešlo to.

malinka_02
12. kvě 2013

@mardusenka30 tak co? Uz je lip?

1miska
12. kvě 2013

@pistalinda35 mohlo by byt videt 🙂 ja jsem o dva dny "starsi" a v patek jsem byla na UZ a uz bylo videt 🙂

maraida
12. kvě 2013

@pistalinda35
@akashka holky děkuji 🙂

@dada074 děkuji a tobě přeji to samé 😉 No,strach,že by se chytly obě nějak ani nemám,s tím musím počítat,když jsme šli do 2.Ale samozřejmě 1 by stačilo.Uvidím...nepředbíhejme... 🙂

kolino
12. kvě 2013

@pistalinda35
@lucik1986 děkuji holky tak jste mě uklidnily, asi je to normální....možná je to s té stimulace, jak vaječníky pracují ještě. jsou rozbouření 🙂

@pistalinda35 tak to jste krásně daleko od oplodnění , já jsem den po zavedení. a už byl szím na utz...tak snad je to vše tak kde má být.

lucik1986
12. kvě 2013

@kolino A neboj já jsem vyšilovala taky, na ulz jdu "až" 23 a jsem napnutá jak kšandy 🙂 dneska mě bolí podbřišek jak na ms. Je to takové nepříjemné, ale když něco dělám a nemyslím na to, tak to ani nevím 🙂

lussi
12. kvě 2013

Ahoj holky,
čtu vás, ale nikdy nestihnu nic napsat 😀

@maraida hoj, to se po.eru jestli budou dvojičky 😀
@1miska a máš fotečku? 🙂
@kolino klíííídek, to je mimísova prácička, já to tak měla taky 😵

@pistalinda35 v úterý hodně štěstíčka ať se bobek fajně ukáže 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru