IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
22. kvě 2013

@brsh Tak to asi jo. Polykat to nechci, protože budu do Brna řídit a to je tak hodina tam. Takže nechci aby to semnou zamávalo. Stačí, že jsem mírně unavená i po zavádění.

brsh
22. kvě 2013

@dada074 Boží! Gratuluju moc 😉 A jinak: zrovna jsem číhla tvůj fotoblog a Lukášek je teda náááááádherný dítě, fakt 🙂

nikolav
22. kvě 2013

@dada074 Moooc gratuluju děvče. Jo a tiše závidím 😀

dada074
autor
22. kvě 2013

@kolino tohle mi nedá abych nereagovala ještě dnes,spánek počká.Strašně moc gratuluji,je to opravdu nádhera.Je to prostě bojovník,který se jen tak nevzdává,opatrně na sebe i na malé,držím palečky a´t je nadále vše OK.

brsh
22. kvě 2013

@nikolav Tak šup tam s nima 😉

nikolav
22. kvě 2013

@brsh Asi jo doktoři to musí přežít 😀

nikolav
22. kvě 2013

Holky já mám z vás takovou radost!! Jak jedna vedle druhé přidáváte pozitivní těhotenské testy/UTZ. A holky vám co to vyjde v nejbližší době co vás čeká KET tak moc moc štěstíčka a těším se taky na ty vaše //

malinka_02
22. kvě 2013

@nikolav no je to mazec...
@dada074 nadhera 😵

lussi
22. kvě 2013

@dada074 krása! 😵

dada074
autor
23. kvě 2013

Dobré ráno všem,kdo jde dnes na KO držím palce a kdo bude testovat držím co mám.
@lussi
@malinka_02 děkuji holky.
@nikolav děkuji a závidět nemusíš,od zítřka za 14 dní budu gratulovat já tobě (no možná dřív). 😉
@brsh děkuji za gratulku a neboj ten tvůj bojovník s těma tt také zamává.Jinak díky za pochvalu raracha,když nám někdo řekne,že vypadá jak andílek (jako teď v sobotu na oslavě),vzpomenu si na film "Andělská tvář" 😅 😅

Holky zeptám se,co jste byli na HCG dělali vám to jen v Caru?Mě dřív nabírala obvodní,ale přešli pod jinou laborku a nejde to.Já jen,že dnes jedu na Karlál na polikliniku,na trombotickou ko tak jestli myslíte,že to naberou i tam,když si to zaplatím (ať mám klid na duši).

maraida
23. kvě 2013

Holky tak já teda taky přidám...

ratatooy
23. kvě 2013

@maraida super gratulujeme

ratatooy
23. kvě 2013

@dada074 hele vezme ti určo tvuj gyn,jinka ja si to chtela taky plait stojí to 400,.jinak jezdime na krev jen do caru na hcg

maraida
23. kvě 2013

@ratatooy děkuju 🙂

ratatooy
23. kvě 2013

@maraida kolikátej den?

maraida
23. kvě 2013

@ratatooy 12.den

ratatooy
23. kvě 2013

@dada074 jinak taky gratulka je to jasně tam🙂

akashka
23. kvě 2013

Gratuluju vsen tehulim!!!

Jinak holky já právě sedím v čekárně u obvodní, v noci se krk hodně zhoršil a tak chci ať se na mě podívá a řekne co a jak, tohle si prostě sama netroufám rozhodnout, abych si to pak někdy třeba vycitala... Snad mě uklidní a bude vše ok...

ratatooy
23. kvě 2013

@maraida tak to je super čára už

ratatooy
23. kvě 2013

@akashka máš angínu nebo co?ja ji mela na začatku tehu,dostala sem penicilin,už je to přes mesíc a v krku me bolí furt

akashka
23. kvě 2013

@ratatooy obávám se že jo, bolí mě v krku už od minulého týdne, nasadila jsem bioparox a vitamíny a bylinky, včera odpo avecvecer už mi bylo úplně ok a dnes ráno bolest při každém polknuti... V 11 mám volat do laboratoře a potvrdit transfer...

lussi
23. kvě 2013

@maraida Tak ten je 😀 Gratulaceeee! 😉

pistalinda35
23. kvě 2013

@dada074 moc gratuluji k II a držím palečky dál 🙂

@kolino blahopřeji ke krásnému mimískovi 🙂

pistalinda35
23. kvě 2013

@maraida blahopřeji k II a držím palečky dál 🙂

maraida
23. kvě 2013

@lussi
@pistalinda35 děkuju 🙂

dada074
autor
23. kvě 2013

@maraida nádhera,gratuluji. 😉
@ratatooy děkuji,no bylo to tam od 7 dne,od pátého jsem zkoušela Pregnyl,a čárka šla postupně nahoru.Na gyndu se mi právě nechce mám to také 50 km,ale zkusím se zeptat dnes na té poliklinice i bych si to právě zaplatila.Jen bych chtěla vědět kolik to je.Do Caru budu volat až v pondělí a předpokládám,že UZ bude až za 14 dní.
@pistalinda35 děkuji,mamino. 😉

dada074
autor
23. kvě 2013

@maraida je to 25 nebo 10 IU.Jo a vy jste také dávali dvě?Tedy jestli si dobře pamatuji.

akashka
23. kvě 2013

Ahoj holky, tak jsem zpět od dr. a jsem ráda, že jsem šla.. Mandle mám lehce naběhlé, nevidí to na nic váženého, dala mi antibiotické kapky Pamycon a na transfer mám v klidu jít 🙂 tak jsem ráda, že mě uklidnila a že to rozhodla za mě 🙂 dala mi neschopenku už od dneška a vycházky 15-19, takže se jdu válet, kapat kapky a těšit se na zítra 🙂

@maraida
@dada074 já z vás mám takovou radost, celou dobu jsem v čekárně koukala na vaše testy a říkala si, že za 14 dní už sem svoje bude dávat taky 😀

dada074
autor
23. kvě 2013

@akashka a my na ně budeme netrpělivě čekat,na zítřek moc moc držím palečky,ať je to ten největší bojovníček 😀

maraida
23. kvě 2013

@akashka děkuju 🙂 A to si piš,že KET bude úspěšný!

@dada074 děkuju,Dávali jsme 2 blastocysty a test je 10IU.Ted jsem si taky volala do laborky,že si dojedu na krev jako samoplátce.U nás to stojí 236Kč

sasanka033
23. kvě 2013

@dada074
@maraida
peckaaaaaa!!!🙂 krasa, holky jen tak dal, moc gratuluju a drzim palce, at je vsechno uz jenom dobry!🙂 zas mi trochu slzej voci tady🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru