IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
31. kvě 2013

@nikolav kazdopadne je mi blbe a nevim:( no asi se zmatorim a dojdu si pro colu, pomaha na zaludek. ale kdyz to vidim venku, tak se mi nikam nechce. to je hnuuuus.

dada074
autor
31. kvě 2013

@sasanka033
@lussi krásnou dovolenou,no ani jsem se nestačila zeptat kam jedete.
@irisi
@janinafox
@pistalinda35 holky všem děkuji za podporu,je to troubís a jak říká manžel mé první dítě (také rozmazlené).
@dvoranna to mě moc mrzí,ale věřím tomu,že to příště vyjde,držím palečky. 😉

nikolav
31. kvě 2013

@sasanka033 tady je tak černo, že musím svítit!! A jen čekám kdy opět začne chcat!!! Je to hnus. Zkus aspoň tu kolu.

sasanka033
31. kvě 2013

@nikolav tady leje konstantne, lituju, ze nemam gumaky. a je mi doma zima.

brsh
31. kvě 2013

Holky, děkuju moc - přesouvám se na chatu, i když je hnusně - krásný víkend všem 😉

akashka
31. kvě 2013

@sasanka033 jj věřím tomu že se tam mrňous prostě jen pořádně rozvaluje, bude po mě 😀 ležím a cpu se cokoladou, včera jsem ji nacla a už bude pryč, je to taková ta mega milka a už je mi z ní docela šoufl 😀 hele tak si lehni a odpocívej, ono to taky může být dost z nervů, jak ta moje angina před KETem..

pistalinda35
31. kvě 2013

krásný víkend všem 🙂 já jsem dnes v práci do 13hodin, pak honem domů a do postele, začíná mě bolet v krku ☹

dada074
autor
31. kvě 2013

@brsh strašně moc gratuluji kočko,to je skvělá zpráva. 😉
@akashka držím palečky ať je vše v pořádku,prostě se šetři holka,uvidíš bude to dobrý,.
@nikolav to si tam čmáráš sama nebo co?Ne jsou krásné,nádherně se ne to dívá,viď? 😵
@sasanka033 tobě jsem chtěla napsat jednu věc,zmiňovala jsi zde,že vyzkoušíš chilli,já jsem od ET sežrala a to doslova 3 skleničky Jalapeňos,miluji je a v Lidlu měli Mexické dny zrovna když jsem byla na OPU a manžel nakupoval tak mě zásobil 6 skleničkama,už je tam jen jedna (ale jestli to pomáhá těžko říct). 😉

sasanka033
31. kvě 2013

nobelovku tomu, kdo vymyslel coca colu!!!! mne je snad okamzite lip!!!!

sasanka033
31. kvě 2013

@akashka ja vim, ze to muzou bejt nervy, ja jsem fakt stejna jako ty, mam to proste hluboko v sobe a na nevedomy urovni a pak to dela neplechu. ja lezim, rano jsem se rozhodla, ze nejdu do prace, bych se poblila nekde po ceste. takze jsem v posteli s pracovnim notasem.

malinka_02
31. kvě 2013

@nikolav ja je davala do aalba ale uz nechci vas zahlcovat kazdy den 😉
@sasanka033 jezis! Tak to at je ti lip!

akashka
31. kvě 2013

@sasanka033 naprosto té chápu, ale to bude dobrý uvidíš, mě už v krku taky vůbec neboli a místo toho spinim, no musím mít furt něco asi abych se nenudila 😀 v klidu odpocívej a tes se na mimco 😉

sasanka033
31. kvě 2013

@malinka_02 diky, ted se to dost zlepsilo, ale za chvili mam davat dalsi utrose a estrofem, tak snad se zas nepobleju🙂

sasanka033
31. kvě 2013

@dada074 diky za info! a kdy jsi pred ET zacla? my byli vcera nakupovat, ale ja na to zapomnela. premejslim prave, jaka forma s chilli je nejlepsi - esli ty omacky nebo primo papricky nebo co🙂

akashka
31. kvě 2013

@sasanka033 hele a co zkusit brát léky s nějakým časovým rozestupem od sebe?

sasanka033
31. kvě 2013

@akashka no ja nevim jak moc, aby to melo smysl, ale dela se to blbe, kdyz mam oboji 3x denne. to bych se musela i v noci budit...abych to jakoby oddelila. tak uvidim ted, co to udela, esli se to zas zhorsi. ale jak rikam, utros mam teprve ode dneska, ale blbe je mi od vcera. takze to asi nebude tim..

akashka
31. kvě 2013

@sasanka033 to je taky fakt, tak snad to bude ok, třeba té fakt tak rozhodilo to pití, na ty hormony to může reagovat blbě.. Hlavně at je líp 😉

sasanka033
31. kvě 2013

@akashka dekuju! ted je mi fakt o dost lip, uz hodinu. tak snad uz to vydrzi🙂

sasanka033
31. kvě 2013

@nikolav a jako ty ses kde? uz rodis?: 😀

sasanka033
31. kvě 2013

@akashka prave si delam v excelu tabulku jako rozpis, jak brat vsechny leky🙂

ratatooy
31. kvě 2013

ahoj holky jak se máte?co je nového,koukala sem že @nikolav je tehule,gratulujemeeee

malinka_02
31. kvě 2013

@brsh supr gratuluju unorovko!! Kolik mas hcg?
@pistalinda35 je tak se vykuryruj.

ratatooy
31. kvě 2013

@nikolav n jojooooooo to sou pořádný adidasky 😀

sasanka033
31. kvě 2013

@ratatooy jako chapes to? ja si z nikoly delam od zacatku srandu, ze to budou dvojky, ale ony to snad este budou trojky 😀

ratatooy
31. kvě 2013

@sasanka033 no přesně to sou dánice jak blázen na 8den

akashka
31. kvě 2013

@ratatooy ahoj, doufala jsem, že se tu objevis a taky mě trošku uklidnis 😉 taky jsi spinila po transgeru, že? Od kdy? Já zacla včera tj.6 den po transferu..

sasanka033
31. kvě 2013

@malinka_02 malinko nase, kde mas ty svoje fotky malinky malinky?🙂 ja v tvy galerii vidim jen stary testy s ovitrellem...

sasanka033
31. kvě 2013

@nikolav to mame po tobe vyhlasit patrani?🙂

nikolav
31. kvě 2013

@ratatooy Díky a co ty 😀 ??

nikolav
31. kvě 2013

@sasanka033 Nerodím a nemusíš vyhlašovat pátrání. Jak jsem měla začátek vycházek tak jsme jeli s manželem do města nakoupit. A vrátila se před chvílou. Ještě jsem se musela jít nacpat, protože jsem měla hlad. Takže už jsem tu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru