IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
13. čer 2013

@malinka_02 Osmáka. Holčičku. Tak si zatím zvyká. A naši kluci taky.

malinka_02
13. čer 2013

@nikolav aha 😉

nikolav
14. čer 2013

@malinka_02 No jo to víš dva psy už doma máme a třetí už by byl moc a tak mi manžel pořídil něco čím se můžu zaobírat. Jako ochočování a tak. Takže celé dopoledne spím a pak něco podělám a pak se věnuju nějaké té tvorbě a teď zvířátko a pak dojde manžel a jsme spolu a rychle ten den uteče. A to mi ještě z práce volá, když má přestávku.

akashka
14. čer 2013

@nikolav to je fajn, že se manžel tak stará ;) a je dobře, že jste se s doktorem tak domluvili a hned půjdete do toho, tentokrát už bude všechno fajn ;)

nikolav
14. čer 2013

@akashka Doufám, že jo. Ale naprosto mě překvapil ten rozdíl. Když jsem se ptala na některé věci doktorky v nemocnici a moc dobře jsem věděla odpověď tak ona mi nedokázala odpovědět a nebo mi to nedokázala odůvodnit. A to je tam jedenáct let. Takže pak nevím co si myslet.A když jsem to řekla Machačovi tak mi řekl, že jsem pravdu měla já a vysvětlil mi to všechno. Protože jsem se ho teda zeptala na stejné otázky. Zajímavé. A už se z toho dostávám a jsem zatím na půli cesty mezi truchlením a těšením se na druhý pokus.

dada074
autor
14. čer 2013

@nikolav gratuluji to jsou nádherné zprávy. 😉
@ratatooy jo holka občas se to u nás semele 😀 vše najednou,oni mě snad opravdu všichni chtějí dostat do cvrčkárny. 😉 😉
@malinka_02 ten uz včera byl hodně neplánovaný,opravdu jsem si myslela,že mu dám propouštěcí papíry z Caru a domluvíme se na ko tak ze 14 dní (alespoň minule to tak bylo),ale pan primář si chtěl být jist,že je vše v pořádku,proto ta kontrola ultrazvukem.A ten příští týden,to zvrtal sám,jasně jsem mu říkala,že na uz to doktor popletl a nejsem 10+3,ale 7+3,nic méně mě objednal na příští týden na vyšetření které se provádí v tom 10 -11tt,ale ani jsem mu to nevymlouvala zjistí to sám,a uz si nechám udělat abych byla klidnější,když jsou to takový pitomci tak ať si ten uz navíc udělají. 😉

dada074
autor
14. čer 2013

@sasanka033 co je s tebou?

nikolav
14. čer 2013

@dada074 díky, ale jak se to vezme.

dada074
autor
14. čer 2013

@nikolav proč jak se to vezme,když do dalšího KETu nemusíte čekat 3 měsíce a můžete jít rovnou na věc?

malinka_02
14. čer 2013

@nikolav za par dni uz bude jen teseni 🙂
@dada074 jasny kazdy utz dobry 🙂 ja kdybych mohla si snad zaplatim chodit co tyden! Premyslela sem o angelsounds ale bojim se ze by me to akorat stresovalo kdybych jo nemohla najit..

dada074
autor
14. čer 2013

@malinka_02 my jsme ho měli u Lukáška a bylo to super. 😉 😉

nikolav
14. čer 2013

@dada074 tak víš furt je tu to co se stalo. Manžel o tom taky hodně přemýšlí a říká si. Víš i když bude to druhé tak si vzpomenu na to, že už mohlo být toto to druhé a tak. Chápu jeho myšlenky.

nikolav
14. čer 2013

@malinka_02 snad ano. Až bude KET potvrzený.

malinka_02
14. čer 2013

@dada074 a ted ho nemas? A od kdy jste ho slyseli?
@nikolav to je jasny, bude lip uvidis! Me se vzdycky uz nic nechtelo ale pak clovek zase dostal chut jit dal!

nikolav
14. čer 2013

@malinka_02 přesně tak.

sasanka033
14. čer 2013

@dada074 ahoj, diky za zajem🙂 byla jsem dva dny na teambuildingu, vratila se dneska pred jedenactou vecer a ted nemuzu spat. kerej doktor te takhle vystresoval??? u apo??? jinak u me furt nic. dneska termin radny ms, ale u et v dubnu jsem mela posun o ctyri dny, takze to este vlastne neni zpozdeni. jinak mi nic neni. proste nic. akorat vcera rano bolesti jako na ms, takze jsem uz malem brecela po ceste na teambuilding, ze je to zas v prdeli. no testovat mam ve stredu. ted v patek jsem byla 9.den od ketu.

lussi
15. čer 2013

Dobré ránko 🙂
nestíhám dočítat 😒
@nikolav doufám, že už je psychicky líp!
@sasanka033 jak jsi ten teambuilding zvládla, chlastalo se tam hodně? Vyptávali se proč nehulíš a nepiješ? 🙂

A já už mám za sebou návštěvu u Langerové v Gennetu 🙂 25.6 jdu na indikaci na Homolku, tam mi řeknou přesný datum operace a jdu si nechat odstranit ten porouchaný vejcovod, pokud bude špatný i ten druhý, tak oba. No a pak hned další IVF cyklus, až budu ok. 21.6 jdeme na genetiku, nevíte jak dlouho to trvá, musíme tam jet s Fífou a obávám se, že to tam zdemoluje 😅

lussi
15. čer 2013

@nikolav jj, taky chápu s těmi myšlenkami. My vždycky, když vidíme dvojčátka, tak si na toho našeho zamkláčka taky vzpomeneme, že už jsme si tohle trápení mohli ušetřit, protože by tady běhaly dvě stejně starý děti, je to smutný no, ale to k životu patří 😒

sasanka033
15. čer 2013

@lussi ahoj🙂 no leje se tam dycky prvni liga, jediny, kdy jsem tomu zabranila jakozto HR (a meli kluci kecy samozrejme🙂 )bylo v autobuse z prahy ve ctvrtek rano🙂 tak ja se klasicky vymlouvam, ze "beru naky leky" nebo lzu ze antibiotika. no a dal se nikdo nepta. dala jsem si nakonec jedno pivo a dokonce jedno cigaro. aktivity jsem zvolila mirny, navic jsem zvykla chodit, takze jsem se dle svyho nazoru teda neprepinala. no a furt mi nic neni, ja vim, ze tady porad nekdo pise,ze zadny priznaky taky nemel, ale pak si stejne vzpomene stylem: no vlastne krome trochu boleni bricha a prsou, tak mi vlastne nic nebylo 😀 kazdymu neco bylo!🙂

lussi
15. čer 2013

@sasanka033 tak to jsi zvládla dobře a pivko a jedno cígo je v poho 🙂
ty příznaky, to je dílo co?🙂 Ono to je většinou stejně hodně podobný nebo stejný jako předmenstruační, takže když nejsou tak je to taky dobře😀

malinka_02
15. čer 2013

@sasanka033 no tak to si zvladla brilantne a pivko a cigo nevadi 😉
@lussi no my byli na genetice v Pdoli a sli sme hned.. Tak plan mas pekny urcite ro tentokrat yjde! Moje kamaradka otehotnela v den dy ja mela opu a dnes ma 2 mesicni holcicku a mohla sem mit stejnou ale nemuzem to takhle furt brat ..

sasanka033
15. čer 2013

@lussi vsechno je obracene, uz me zas neboli ani prsa. fakt jako co z tohohle bude..no dokud neni ms, tak je to dobry🙂

sasanka033
15. čer 2013

@malinka_02 vid. jedno pivo a jedna cudka nemuzou mit vliv, aspon ne ted.

malinka_02
15. čer 2013

@sasanka033 ja bych to neresila.. Ja si zas am obcas kafe abych nebyla v praci napadna..

sasanka033
15. čer 2013

@malinka_02 to ja piju jedno kafe rano kazdej den🙂

malinka_02
15. čer 2013

@sasanka033 no ja se ted trochu bojim..

nikolav
16. čer 2013

Holky tak co jak se máte?? Když vidím v kolikátých týdnech už jste tak je mi smutno. Moje těhotenství skončilo někde v kýblu a odpadu. Už aby mi došla ta podělaná MS a bylo vše OK a mohla jít na KET. Hodně štěstíčka holky ♥

dada074
autor
16. čer 2013

@malinka_02 ne prodala jsem ho po porodu,myslely jsme si ,že už ho nebudeme potřebovat 😉 A používaly jsme ho od 16tt.
@sasanka033 no to víš už jsem se o tebe bála,a já příznaky neměla žádné a prsa mě začali bolet až teď 😉
@nikolav myslím na to každý den,nebudu říkat,že ne,pokaždé když jdu na ko tak se klepu aby bylo vše v pořádku,ale řeknu ti jednu věc,(když se to stalo nám),ve středu mi to řekli,že je vše v kelu a v pátek revize,ještě ve středu manžel aby mě utěšil mi říká,že půjdeme do dalšího pokusu a prcka budeme mít,tehdy jsem mu řekla,že v žádném případě a v pátek,když mě přivezli ze sálu a já věděla,že tam miminko už není jsem na 100% věděla,že do toho jdu znova.Přejde to neboj,časem to poleví,ale že na to budeš myslet,to asi ano,tohle se jen tak vymazat nedá.Je mi vás opravdu líto kočko,ale neboj vyjde příště,já tomu pevně věřím a držím palečky,jsi skvělá holka která si to zaslouží.

akashka
16. čer 2013

@nikolav Ahojky, já na tebe moc myslím a držím ti pěsti ať je vše ok a příští pokus už dopadne dobře.. já jdu zítra na kontrolu, tak se samozřejmě trošku bojím, jinak mám strašný nevolnosti, a to celý den, takže jen ležím a naříkám a manžel se stará.. mocmoc ti držím pěsti ;)

sasanka033
16. čer 2013

@dada074 to cekani je peklo. jsem naprosto na ranu, vztekla, neprijemna, dneska me zacla bolet hlava, mam nervy v kyblu, ms nikde, ale priznaky zadny. uz se tady pozoruju i pac trochu vic riham nez normalne. jako fakt na bednu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru