IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

megie4
24. črc 2013

@nikolav A jak dlouho máš zpoždění?Já jsem měla první 2 měsíce po neúspěchu tak 2-3 dny zpoždění a ms byla hodně slabá.Trvala taky max. 4 dny a ted,3.měsíc zpoždění 10 dní,silná jak blázen a trvala 11 dní.Už jsem myslela,že ani nepřestane. 😝 Je to prý ale normální,že to po stimulce takhle blbne.Přinejhorším skočíš na vyvolávačku. 😉

megie4
24. črc 2013

@nikolav No,a taky to může být trošku psychika.Teda alespoň tak mi to řekli v Caru.Člověk se tak těší na další pokus,že si to sám zastaví.Aby se v tom čert vyznal. 😝

nikolav
24. črc 2013

@megie4 Tak na vyvoláváčku už chodím dva roky. Pokud zrovna jsem nebrala Norethisteron abych MS dostala. MS mi prostě za poslední dva roky bez pomoci nepřišla. A furt mi doktoři říkali jak se to jiným stavem pak zpraví. Nezpravilo se nic. Takže zase budu muset jít pro pomoc k doktorovi. Z toho se mi chce až brečet. Jinak na revizi jsem byla 9.6. takže už je to 7. týden od revize a MS stále nikde. No řekla jsem si, že počkám maximálně ještě 1-2 týdny a pak půjdu na vyvolávačku nebo prostě k doktorovi. Ale jako vím, že nepřijde. Co čekat, když mi sama nechodila. A poslední roky vlastně taky ne, ale brala jsem HA tak to byla ta falešná MS. No co se dá dělat. Až MS dojde tak můžu začít brát Estrofem a pak 14 den bych šla na UZ a dle toho buď ke KET dojde a nebo ne. Bude záležet na sliznici.

nikolav
24. črc 2013

@megie4 Já na to ani po revizi vůbec nemyslela. Každý den jsem se něčím zabavila a tak. A až na dotaz manžela jsem si uvědomila, že už je to tak dlouho. Protože říkal, je nějaký vysoký datum není to už nějak dlouho. No a já pak listovala kalendářem no a bylo. Normálně jsme jezdili i na bazén a tak. A vlastně mě to ani nepřekvapilo, že ji nemám, protože je to můj setrvalý stav.

megie4
24. črc 2013

@nikolav Tak to ty to máš vůbec jinak kočko.Nezávidím.Ale být tebou,tak bych asi zavolala na kliniku,už bych nečekala ty 2 týdny.Leda,že máte v plánu nějakou dovču.Musíš vědět sama,ale 7 týdnů je docela dost.

nikolav
24. črc 2013

@megie4 Nemáme v plánu žádnou dovču, jedině jestli ani teď se to nepovede tak si vyberu ještě dovolenou co za tento rok mám a jeli by jsme. No ještě tento týden a pak tam napíšu no. Asi je to dost paranoidní, ale zdálo se mi, že se miminko narodí 18.5.2014 takže na "početí" je ještě čas 😀

megie4
24. črc 2013

Nepřijde mi to paranoidní,naopak je to hezké,máš se na co vázat,i když to byl jen sen. 😉 Tak hlavu vzhůru! Já mažu do práce Nikčo,tak si třeba písnem zítra,když budeš mít chuť.Zatím se měj a pěkný den,pokud možno. 😉 🙂

nikolav
24. črc 2013

@megie4 Aspoň jsem se na něco "upnula" i když to byl jen sen. Určitě zítra napiš.

malinka_02
24. črc 2013

@megie4 tak moc drzim palce na dalsi pokus!
@eevvaa tak drzim palce at se bobci chyti a nepusti!

pavlaru
24. črc 2013

Ahoj holky,
Dneska jsme s manželem diskutovali o tom kdy jít na ket,tak mě zase nahlodal,že nevím,jak se rozhodnu.
Chce čekat ještě 1 men. což znamená tedy dvoje,jelikož na ty první teprve čekám a čekat ještě budu,tento týden je to 3 týdny po revizi.
Achjo,myslí si abych to neuspěchala,tak já nevím ....

brsh
24. črc 2013

@malinka_02 Drzim zitra palce, Lauri. Ale ani nemusim, urco bude 😉 napis pak,.tfuj tfuj 🙂

megie4
25. črc 2013

@malinka_02 Děkuji moc.🙂Koukám,že ty už jsi ve 14 týdnu,tak samozřejmě blahopřeju a ať je vše i nadále v pořádku. 😉

megie4
25. črc 2013

@nikolav Krásné ránko.Prosímtě,potřebovala bych malou radu.Ty jsi určitě také brala ten estroferm nebo estrimax,že?Ono je to prý stejné.Jen, že ho mám tedy začít brát asi od soboty nebo od neděle,jak dorazí ms,a to 3krát denně.Jenže na tom platíčku jsou psané dny jako na antikoncepci,tak to trochu nechápu.To mám v jeden den zbaštit pondělí,úterý i středu? 😀 Nevíš,prosímtě jak to je? 😅 😝 Díky

akashka
25. črc 2013

@megie4 ahojky, pokud nevadí odpovím já 😉 taky sem to tak měla a vyřešila jsem to tak, že jsem nacla víc platicek zaraz a jedno jsem měla na ráno a jedno na večer (mám dávkování 1-0-1), ale tak to jen abych v tom neměla hokej. Když sem měla platicko jen jedno gtak sem si kolečkem vždy otočila, abych se pak nedesila, jestli už sem si to vzala nebo ne 😀

megie4
25. črc 2013

@akashka Ahoj,děkuju za odpověď.říkala jsem si,že stejně ještě asi raději zavolám na kliniku,abych něco nepomotala.Stejně nechápu,proč do mě zase chtějí cpát léky na sliznici,když jí mám prý ukázkových 10mm i bez léků 😝 🙂

nikolav
25. črc 2013

@megie4 Ahoj už není na co odpovídat akashka už odpověděla celkem přesně. Já jsem to teda dělala trošku jinak brala jsem 3x denně, ale v zásadě je to to stejné.

akashka
25. črc 2013

@megie4 ono diky tomu ze te stimuluji, nemusi se spolehat na tvou ovulaci a to je velke plus, protoze takto lip nacasuji transfer, tim spis ze mas darkyni by byl odklad na houby 😉 drzim ti moc pesti 🙂 ja v sobotu leky konecne vysazuju, tak jsem z toho i nervozni 🙂

megie4
25. črc 2013

No,tak jsem raději tedy ještě volala do Caru,a je to prý jedno ,jak to budu brát.Zkrátka 3 denně a šlus. 🙂 Tak teď už jen aby ms přišla,tak jak má podle jejich výpočtů.Na to jsem fakt zvědavá,když mi to poslední 3 cykly tak pěkně blblo. 😖 🙂

megie4
25. črc 2013

@akashka Neboj se,doktoři určitě vědí co dělají,jinak by ti neříkali,ať vysazuješ.Všechno dobře dopadne! 😉

akashka
25. črc 2013

@megie4 nj když mě právě každý doktor rekl něco jinýho 😀 v repro že mám vysadit že dne na den, a na gynde dvě doktorky ze postupně, ale každá si to postupně představovala jinak 😀 no tak jsem si zas něco nastudovala a teď doufám že vysazuju dobře, ale tak zatím bez problémů, tak snad jo 🙂

malinka_02
25. črc 2013

@brsh tak sem nedopadla nejlip.. Prisli jsme obrazovka prazdna a dr mlcel krve by se ve me nedorezal.. Po 3 minutach hrobkvejo ticha rekl vy ste se byla vycurat? Ja ze ano a on tak to neni nic videt prestal a mlcel.jenze to em nikdo nerekl na utz normalne sem musela vycurat. Ja ze jestli teda muzu se napit a prijit az se mi bude chtit a on ze jo, tak sme prisli pak znovu opet mlcel, rikal hodnoty seste pak ze je nosni kustka, ze vysla spatne jedna hodnota z krve ale utz ze to srovnal na negativni. Pak skoncil a rika fotku sem vam nedal? Ja ze ne tak vytiskl fotku co tam mel nastaveny, nic moc na to jak krasny tam mel.. Nedali mi ani zpravu jen sem si ofotila mobilem co sem nesla do okynka jim. A je to 1:411 coz je teda dost malo.. Jine holky maji i 14 000.. Zaplatili sme 1500 a sli oba spat i domu..

brsh
26. črc 2013

@malinka_02 už jsem si všechno dočetla i v únorovkách - Lauri, bude to v klidu, jak Ti tam psaly holky, i jak jsi si k tomu dospěla skrz tabulky nakonec sama. Kdyby hrozil nějakej průšvih, tak Tě pošle na další vyšetření, ne? Kdy jdeš na další utz?

nikolav
26. črc 2013

Holky seru na to od 1.8. si vezmu Norethisteron cca 4 dny ať ta MS přijde, když mě doktor vyvolávačku dát nechtěl. Bych se jí v životě už asi nedočkala té mrchy červené. Moc dobře ví, že mi nikdy po ničem MS sama nepřijde (ani po laparce a ani po potratu mi nedošla) tak na co mám jako čekat? Až tam budu mít pavučiny?

megie4
26. črc 2013

@nikolav No,a já to mám holka přesně naopak.Ms skončila po dlouhých 11 dnech,5 dní pauza a dnes už jí mám zas! 😠 To je o nervy!Takže dovolená s ms a estrimaxem,ach jo. 😒

nikolav
26. črc 2013

@megie4 No a já ji zase nemám a hrozně mě to štve. Ale tak Norethosteron to jistí. Už s tím umím pracovat. Už si přijdu jak alchymista 😀

megie4
26. črc 2013

@nikolav Tak dej pak vědět,jestli to zabralo.Držím palečky,abychom se tu co nejdříve obě mohly pochlubit // a fotečkami z utz. 😉 😉

nikolav
26. črc 2013

@megie4 Snad jo, pokud dřív dole nebudu mít deštný prales 😀 z čekání na MS 😀 ale ne nasadím Norethisteron a jestli ani ten nezabere tak jsem někde 😀

malinka_02
27. črc 2013

@brsh no právě že je blbý že muj dr má dovolenou a jdu až 16.8. do prenatálky, tam doufám že mají UTZ 😕 no a to budu už 16+0 a je to pátek takže dfalší krev by mohla jít nejdřív 17+2.. Ono spíš že ten papp je z placenty tak jestli mi nepracuje dobře tak nevím jestli se to třeba nějak neřeší no..

brsh
27. črc 2013

@malinka_02 papp je odber plodovky? V 16 by Ti meli delat tripply, ne? A podle toho rozhodnout, co dal. Asi je to tezky, ale snaz se bejt v klidu. Bude to urcite v poradku!

malinka_02
27. črc 2013

@brsh ne ne, papp je jedna hodnota co ti při screeningu sledujou z krve a je to nějaký protein vylučovaný placentou a kritická hodnota je pod 0,4 a já mám 0,416 tak se bojím jestli třeba funguje dobře placenta. Triplly se dneska skoro nedělají a já jdu k dr až 16+0 má dovolenou. No uvidíme.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru