IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
13. dub 2013

@raaaadka drzim palce, o neschopenku sis mela rict, nedavaji ji protoze spousta holek ji nechce..

megie4
13. dub 2013

Krásnou sobotu všem!Tak jsem dnes byla po 7 dnech stimulace na utz a pan doktor viděl jen 1 folikul ☹ ,injekce budu píchat až do úterý a ve středu mám jít znovu na kontrolu.Prý se snad nějaké folíčky ještě do té doby můžou vytvořit,ale já o tom tak trošku pochybuju.Dnešek je zároveň i 7 den cyklu,tak nevím.Co si o tom myslíte,nemáte s tím někdo,prosím,nějakou podobnou zkušenost,že na 1.utz byl menší nález než na dalším těsně před OPU?Jinak na OPU bychom měli jet v pátek(ve středu večer Ovitrelle) a v pondělí na transfer,pokud se alespoň to 1 vajuško také nevzdá. 😒 Je mi z toho všelijak,člověk do sebe píchá tolik injekcí a jen tak malá odpověď.Přitom při normálním cyklu mívám folíky 2-3.Nechápu to... 😢

danielapro
13. dub 2013

Ahojte holky.
Už jsem doma. UTZ dobře dopadl, vyfasovala jsem léky a už užívám tablety a od zítřka si i píchám. Mám puregon(pero mám půjčené z CAR),menopur(tu už s jehlama ☹ a prednison.
Jsem zvědavá jak to píchání zvládnu. Mám už teď bobíky..

raaaadka: to je divné, že nemáš neschopenku...Já ji budu chtít...

danielapro
13. dub 2013

@megie4 Jejda, to mě mrzí, tak snad se do středy situace změní a nějaký ten folikul se ještě objeví... Nadějě umírá poslední...Mysli pozitivně a netrap se...

danielapro
13. dub 2013

Zapomněla jsem vám říct, že mi tam zapomněli dát nádobu na jehli...
Mají se vracet i použité injekční stříkačky???

raaaadka
13. dub 2013

@go
Tak kde jsi? Jaké to bylo? Já jsem plná dojmů stále. Dostala jsem při odchodu těhotenský test, na kterém se prý za dva týdny objeví 2 čárky. 🙂

raaaadka
13. dub 2013

@danielapro
Já mám jehly doma ve sklenici od nutelly, kam se vlastně vyhazujou? 😕

danielapro
13. dub 2013

@raaaadka Mě ukazovala jakousi plastovou krabičku na to, ale já jí v té sadě nemám, asi ji tam zapomněli dát. Prý to mám donést jak půjdu na kontrol.UTZ a dají mi další. Asi to tam likvidují.

megie4
13. dub 2013

@danielapro Jj,mě je to taky líto,ale naděje umírá poslední.A to mi řekni-pak má být člověk v klidu?Při 1.pokusu(nativ)jako samoplátci,jsme měli také jen 1 vajíčko ze 3 foliklů,jenže to prý udělal clostík,který jsem tenkrát brala na stimulku.Prý rád tvoří prázdné folíky. 😠 Transferovali nám 16-ti buněčnou morulku,pak angína,antibiotika a konec.Biochemické....Tak jsem doufala,že po téhle,rádoby silnější stimulce,budou alespoň 2 nebo 3.A zatím prd. 😖 No,nezbývá než čekat do té středy,nenadělám nic.Jen jsem chtěla vědět,jestli někdo nebyl v podobné situaci...Vím,že jsou na tom kolikrát holky i daleko hůř,ale je to teda vážně k vzteku.

megie4
13. dub 2013

@danielapro a injekcí se neboj,skoro to nebolí-jehličky jsou malinké 😉 použité se pak vrací do centra nebo do lékárny,já je mám také ve sklenici od Nutelly 😀

pistalinda35
13. dub 2013

@danielapro Mně dali nádobku na použité jehly v CARU.... dokonce 3, protože jsem dlouho píchala...
@megie4 asi neznáš mou zkušenost se stimulací, tak ti ji povím,ať máš naději... já si první dny ..(asi 9) píchala Gonal; na který jsem vůbec nereagovala. Doktorka chtěla ukončit pokus. Nakonec jsem jí ukecala a píchala jsem ještě asi 9 dní Merional. výsledkem bylo 14 vajíček....j

raaaadka
13. dub 2013

Nevíte co je to za embryo M1? Co znamená toto označení? 🙂

megie4
13. dub 2013

@pistalinda35 Ty bláho, 🙂 takže je možný,aby se ještě "něco" vylouplo?No,já už budu píchat včetně dneška jen 4 dny(měla jsem krátký protokol),tak ty jsi měla asi dlouhý ne?No,a to moje AMH-0,25,ono to taky není žádná sláva.Ale moc děkuju za tvou zkušenost-pořád si říkám-ještě alespoň jedno,ať máme alespoň o malinko větší šance..... 😵 A to jsem se tu už ptala na zavedení 2 embryjek 😒 a nakonec budu ráda,když bude jedno 🙂

go
13. dub 2013

@raaaadka tak jsme doma, uz odpocivame 🙂 . Manzel jel na zamek pro obed a dorty, to si dame. 🙂 Nakonec zadny mrazacek, ale dve pekne blastocysty k zavedeni , tak uz je mam u sebe. 🙂 Lezela jsem cca 45min, byla tam se mnou moc fajn slecna, tak byla legrace a uteklo to 🙂 . Testik si musim koupit sama 😉
Jak Vam je? 🙂

danielapro
13. dub 2013

@megie4 Já mám AMH 0.52, takže taky žádná sláva. Ale v Olomouci, kde chodím mi řekli, že tam měli paní co měla AMH 0.2 a podařilo se jí miminko. Říkali, že mají zkušenost, že i 1vajíčko a 1spermie udělalo při IVF zdravé miminko. Takže musíme věřit a doufat!!!

danielapro
13. dub 2013

@go Držím pěstičky ať se pěkně uhnízdí a brzo //

pistalinda35
13. dub 2013

@megie4 měla jsem krátký, ale trochu se nám prodloužil 🙂)) je fakt,že mám AMH 5,6.. ale z druhé strany si myslím,že jde i o to, abys píchala ty pravé hormony...čím stimuluješ ?

pistalinda35
13. dub 2013

@go jé dvě embryjka..držím moc palečky

go
13. dub 2013

@pistalinda35 dekuji moc 🙂

go
13. dub 2013

@danielapro moc, moc dekuji 🙂

danielapro
13. dub 2013

Holky, chci se zeptat. Dnes jsem dostala žádanku na předoperační vyšetření a dr. tam napsala, že je punkce naplánovaná na 22.4. Přijde mi to brzo, vám ne?
Vím, že záleží i na růstu folikulů, ale nečekala bych to tak brzo.

megie4
13. dub 2013

@pistalinda35 Napsali mi Dipherelin,Luveris a Gonal(225j/denně).Dnes mi došel Gonal,tak místo něj mám Fostimon,taky 225.

megie4
13. dub 2013

@pistalinda35 To AMH ti fakt závidím 🙂

lussi
13. dub 2013

@megie4 Irčo kamarádce folíky dorostly, odebrali 8 vajíček nakonec, vydrž prťka vydrž! Zvedly ti dávky ne?

megie4
13. dub 2013

@danielapro Uvidíme,jak to dopadne tentokrát.Pokud nic,docela zvažuju i výběr jiné kliniky,nechci to vzdát a smířit se s dárcovským programem.Můj doktor mě neposlal ani na imunologii a to se mi taky moc nezdá. 😒

danielapro
13. dub 2013

@megie4 já taky nebyla... ☹

lussi
13. dub 2013

@danielapro Dani já myslím, že je to ok, já měla OPU 11.den a bylo z toho 29 vajuch.

megie4
13. dub 2013

@danielapro Nepřijde mi to zas tak brzy.Záleží od kdy stimuluješ.Oni to mají spočítané a samozřejmě záleží na velikosti folíků,takže zřejmě to bude ta správná doba. 😉

pistalinda35
13. dub 2013

@megie4 Fostimon jsem ke konci brala v dávce 75 + Merional 150..... Říkaly, že Merional je lepší, protože obsahuje dva hormony a je přírodní ....

lussi
13. dub 2013

holky já na imunologii byla, když jsme si o ní řekli sami 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru