IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

lussi
12. kvě 2013

@eevvaa to mě mrzí ☹ Tak hodně sil do dalšího boje a KETík ať je co nejdříve!

brsh
12. kvě 2013

@dada074 Tak to určitě klapne 😉 Samotinký myslím Clexane. Jedna injekce denně je jiná než tři teď. Ale od rána leduju a je to teda mnohem lepší 😎
@pistalinda35 - držím palečky, ať se srdíčko ukáže a máš klid 😉

malinka_02
12. kvě 2013

@pistalinda35 tesime se na fotecku 😉

dada074
autor
12. kvě 2013

@malinka_02 tentokrát to stačit bude neboj a ještě zbude pro ségru,nebo bráchu.A nemůžu zase najít tabulku vy máte 2 pokus?

dada074
autor
12. kvě 2013

@pistalinda35 děkuji moc.Já tobě na úterý také a srdíčko už bude,vždyť jsi 7 tt,tak neboj bude tam.
@maraida jasné,zatím je to ještě daleko,já jen že už máš tři doma,když jsem manželovi řekla,že zavedeme obě byl pěkně vynervovaný z toho co kdyby se chytli,říkám jedno bude nádhera když Pánbůh dá a kdyby náhodou obě tak je jasné,že to druhé nikde nenechám. 😉

malinka_02
12. kvě 2013

@dada074 dekuji 😉 Jo jo 2.ivf , 5 transfer (3 kety)

dada074
autor
12. kvě 2013

@malinka_02 já jen,že jsi mluvila o tom hrazeném 4 pokusu,tak to jo zase v tom tě chápu také bych do dvou nešla,když máš pak tu šanci využít jeden pokus navíc,a nikdy nikdo ti nezaručí na kolikátý pokus to klapne. 😒

sasanka033
12. kvě 2013

@malinka_02
@dada074
ahoj holky, moc obe zdravim a drzim palce!!! tabulka je dyztak tady, dade jsem upravila nick, pac me to bez toho 074 desne matlo a malince jsem zas prepsala, ze uz je to 2.ivf:)
https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0At_...

maraida
12. kvě 2013

@dada074 tak sice už mám 3,ale ty 2 dospělé s námi už nebydlí,takže je to zase jako když mám jedináčka 🙂

malinka_02
12. kvě 2013

@dada074 no prave... Proto nechci riskovat ze nebude 4 pokus a ja ho budu potrebovat..
@sasanka033 dekuju moc jsi hodna, ja jedu pres mobil a v tom to neupravim 😠

lussi
13. kvě 2013

Dobré ránko 🙂

1miska
13. kvě 2013

@lussi fotečku nemam - doktor rikal ze do 10 tydne je priroda vsemocna takze se stat muze ještě cokoliv (coz ma pravdu) takze fotky dava nerad, aby se k tomu zeny neupinaly....

akashka
13. kvě 2013

@1miska myslím že máš moudrého doktora 😉

lussi
13. kvě 2013

@1miska to je škoda 🙂 Pravdu sice má, ale proč myslet na hrůzné scénáře, lepší je myslet pozitivně 🙂

sasanka033
13. kvě 2013

dobre rano holky, tak jsem zas naka znavena, z toho miminkovani. uz jsem chvili mela klid, ale zas se mi o tom zda a spatne spim kvuli tomu spim:/ zacinam se bat, ze k tomu ketu nedojde, ze porad budu mit cystu.

sasanka033
13. kvě 2013

jinac teda desne moc drzim palecky vsem, kdo maji po transferu!🙂 pokud dobre vidim, je to maraida, janinafox, dada074, lussi, peta2010. a jak je na tom malinka_02?

meyryen
13. kvě 2013

@brsh Tak já vyfasovala fraxiparin dneska. Ms se mi rozjela o něco dřív, tak jsem dneska naklusala do CAR. V lekárně jsem doplácela za jedno balení cca 70kč, nedokážu říct přesně, měla jsem víc léku a mám 1xdenně 0,3. 😉

janinafox
13. kvě 2013

Ahoj holky, tak od soboty jsem 2v1 😀 zatím vše super, doufám že se mimču bude u mě líbit 😉
Přeji všem krásný den a hoooodně úspěchů

sasanka033
13. kvě 2013

@malinka_02 ahoj, tak jakpak? doslo k ET nebo nedoslo?

dada074
autor
13. kvě 2013

@sasanka033 jsi zlato díky,jo a za tu tabulku také děkuji,no jo no tak jsem to neopravila no bože 😀 Ale polepším se slibuji.
@maraida tak to jo,to chápu,jen jsem si říkala,že by jste té drobotiny měli plný barák 😉 ale to také není na škodu.
@janinafox tak gratuluji a ať se mu tam u tebe líbí, 😎

maraida
13. kvě 2013

@sasanka033 děkuju za držení palců 😉

@janinafox tak držím palce 🙂 Takže sis nechala dát 1?A v mrazáčku něco máš?

Já dnes volala do CARu a bohužel,zbylá 2 embrya nám nezamrazili ☹

lussi
13. kvě 2013

@maraida to je škoda, ale ono je to vlastně stejně jedno, potřebovat už je asi stejně nebudeš ne? 😀

@sasanka033 hoj🙂 Já už si nepamatuju jestli jsme se o tom bavily nebo ne, ale zkoušela jsi Gynex? Mě fakt pomohl, po měsíci byly cysty fuč.
@janinafox držím palce! 😵

sasanka033
13. kvě 2013

@lussi cusky, myslim, ze nebavily. podivam se po tom. akorat - muzu to uzivat soucasne s hormonama?

lussi
13. kvě 2013

@sasanka033 ty jo, tak to už si nepamatuju, já to brala před stimulací 😒 Ale když si cinkneš do CARu tak by ti to snad měli říct a taky by mělo být upozornění na příbalovým letáku.

lussi
13. kvě 2013

@sasanka033 zadej Gynex na google a vyjede ti spousta diskusí, tady je jedna koníková https://www.modrykonik.cz/diskuse/jdeme-na-to/g... 🙂

sasanka033
13. kvě 2013

@lussi diky🙂 ty jo, to je stejne pekny, jak clovek vidi ty stary prispevky vsech co chtely miminko a nedarilo se a dneska se na ne podiva a tam ty deti🙂

dada074
autor
13. kvě 2013

@maraida nebudou potřeba,nesmutni. 😉

dada074
autor
13. kvě 2013

@sasanka033 a takhle dopadneme všechny na tohle už budeme jen s těma mimískama vzpomínat 😉

sasanka033
13. kvě 2013

@dada074 kez by!!!

sasanka033
13. kvě 2013

kurna kde je ta malinka? ja jsem napnuta jak ksandy!🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru