IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

brsh
23. kvě 2013

@akashka no paráda!!! 😉 Ty jo, já myslela, že to takhle nejde - z etických důvodů.

pavlaru
23. kvě 2013

@akashka
držím palce 😉
Holka nebo kluk,je to jedno,hlavně že zahnízdí 😀

irisi
23. kvě 2013

@dada074 já myslím, že by ti to udělali.....mě to v naší místní nemocnici (laborce) také udělali za 100,- Kč
@maraida supeeeeeeeeeeeer tak obrovská gratulace 😵 .... teda tady to jede..... je fakt úrodné jaro...to zase bude v prosinci, lednu a únoru v porodnicích narváno 😀
@akashka tak to je dobře že jsi obvodní šla 🙂...... pěkně odpočívej a těš se na zítra 😵

pavlaru
23. kvě 2013

@brsh
v dnešní době jde všechno,jen mi to příjde jak objednávka
Až tak bych do toho nezasahovala,je přece lepší se těšit co to bude,než vědět od // - ano čekáme ..

brsh
23. kvě 2013

@pavlaru Jo tak to každopádně. Hlavně si myslím, že zrovna nám všem tady to je úplně šumafuk 🙂 Vím, že se to dělá z genetických důvodů, když vědí, že nemůžeš mít zdravé to jedno dané pohlaví. Ale tohle mě fakt překvapilo. Tak jen tak dál a vše krásné 😉

pavlaru
23. kvě 2013

@brsh přesně tak,nám je jedno co bude,hlavně že budou vytoužené a dlouho-očekávané //

irisi
23. kvě 2013

@lussi kolikáty den jsi? budu ještě držet palečky aby se tam ty mršky // ukázali
@pavlaru mooooc gratuluju
@akashka fakt ti takto dali na výběr? 😕 to je zvláštní, neměli by 🙂..... ale hlavně že to bude bojovníček 😉

akashka
23. kvě 2013

@sasanka033 no já na chvíli snad i přestala dýchat.. ale nechci něco takového rozhodovat a ani nebudu chtít říct co nakonec vybrali...

akashka
23. kvě 2013

@brsh taky jsem myslela, že tohle není vůbec možné, docela jsem z toho paf...

@irisi já si taky myslím, že by to takhle neměli nabízet.. a já bych to fakt rozhodnout nechtěla.. navíc nechci vědět co mi dají, myslím, že by pak bylo mnohem těžší kdyby se to nepodařilo...

sasanka033
23. kvě 2013

@akashka souhlasim! bylo by to tezsi...taky bych to nechtela vedet driv, nez budu tehu, co cekame. drzim palce!

brsh
23. kvě 2013

@akashka no přesně - kdyby to náhodou nevyšlo, to nemyslím zrovna u Tebe!!! ale tak všeobecně. Tak ještě vědět pohlaví. Tj na hlavu. No zítra držím palčáky 🙂

lussi
23. kvě 2013

@sasanka033 já myslím, že z toho už nic nebude, už by tam byly dnes 😉

akashka
23. kvě 2013

@sasanka033
@brsh přesně tak, manžel na mě navíc vyrukoval s tím, že nechce pohlaví znát až do porodu, úplně mě tím dostal, zprvu jsem se s ním prela, ale začíná se mi ta myšlenka zamlouvat 😉

lussi
23. kvě 2013

@irisi 9. byl ET a embryjko bylo čtyřbuněčné bez PK

brsh
23. kvě 2013

@akashka jo 🙂 Taky jsem byla vždycky hrozně přesvědčená, že budu chtít znát pohlaví, ale teď jsem na tom podobně jako ty - nahlodaná si to tajemství ponechat až na sál. No už aby se dalo zamýšlet nad touhle otázkou 😀

@lussi - vždyť sama nejlíp víš, že to bude ještě nemusí nic znamenat. Vydrž a já držím palce!!!

akashka
23. kvě 2013

@lussi to je strašně brzo, jak jsem sem dávala tu tabulku vývoje tak i pěti denní embryo je testem nejdřív poznat 12 den, takže klid a výdrž!!! Samozřejmě může být dřív, ale nemusí a o to jde 😉

lussi
23. kvě 2013

@brsh
@akashka nebojte děvčata, prášky zobu dál, rozsekne se to až v pondělí 😉

maraida
23. kvě 2013

@sasanka033 děkuji 🙂 Já mám sice už 3 děti,ale 2 jsou z min.manželství a už dospělé,ani s námi už nebydlí.Tak je to zase jako když mám jedináčka 😉

@brsh děkuji 🙂

@lussi nepropadej panice!Ty jsi měla nějak malá embryjka ne?To mají ještě čas...

@pavlaru moc gratuluju 😵 Mě vyšlo taky hned 1.IVF,mám z něj 15měsíční holčičku.Pak KET ani 2.IVF nevyšlo,až teď zase posledbní 3.IVF

@akashka držím na zítřejší KET palce 🙂 Já bych teda taky nevěděla,kdyby mi dali takhle vybrat.Jestli holku nebo kluka.To už mi přijde moc...nechala bych to taky na nich.
Jinak já po ET měla a mám režim úplně normální,žádné ležení,jen se prostě snažím nic těžkého nezvedat...A zobu jen listovku,Metypred,zavádím Utrogestan a píchám Fraxiparin

maraida
23. kvě 2013

@irisi děkuju 🙂 Jj,budu mít asi další únorčátko.Viktorka je taky z IVF v květnu 😵

nikolav
23. kvě 2013

@dada074 No to se uvidí 😀 , ale je to takové zvláštní, že když se to povede tak dnešek je poslední den co jsem netěhotná 😀

nikolav
23. kvě 2013

@sasanka033 Tak děkuju snad půjde vše jako po drátkách 😀

nikolav
23. kvě 2013

@irisi Tak proč jich mám tolik?? Ale polykat to nebudu. To to vytíkání je menší zlo!

akashka
23. kvě 2013

@nikolav a v kolik hodin to zítra máš?

nikolav
23. kvě 2013

@akashka Budu na tebe myslet!!! Ať ti to vyjde. A mě se nikdo neptal co chci 😀 ale ono je to jedno, stejně bych se nedokázala rozhodnout tak je lepší to nechat na nich a nechat se překvapit 😀 a tfuj tfuj a užívej si dnes poslední den jako netěhule 😀

nikolav
23. kvě 2013

@akashka Já to mám zítra ve 13 hodin. Ale chodím tam tak o půl hoďky dřív. Protože to máme do Brna cca hoďku a kdyby po cestě bylo něco na cestě tak abych to nepromeškala. A většinou dojdu a hnedka mě vezmou. Dlouho nečekám max. 5-10 minut.

irisi
23. kvě 2013

@akashka správně děláš..... přemýšlet konkrétně už o tom by víc bolelo..........já se tak těším až mimča zítra budete mít u sebe s spolu s @nikolav 😵
@lussi hmmm ☹, tak ještě tomu dej dva dny......prďolka může jet pomaleji..... no a případně bych ti doporučovala Gennet - Letná, konkrétně dr. Langerovou .. fakt nejlepší doktor co jsme ve všech třech Carech zažila
@nikolav určitě nepolykej, to by ti bylo pěkně blbě... nevím, každé centrum si ordinuje svoje dávky.... já měla 2-0-2 a zvedli mi to po tom krvácení na 2-2-2 ... pokud to budeš mít kolem poledne tak bych ráno zavedla a za dvě tři hoďky se před transferem umyla.....

maraida
23. kvě 2013

@nikolav taky ti držím na zítra palce 🙂

@lussi já zase doporučuju Cube 😉

Holky,tak mám výsledky z krve,HCG 145.Zdá se mi to málo...S Viktorkou jsem měla 630.Kolik jste měly vy?

lussi
23. kvě 2013

@irisi dík, píšu si, bude první na koho se obrátíme 🙂

dada074
autor
23. kvě 2013

@maraida jo tak to jo,já že je tam taková dálnice 😉 Já mám testováno 25.A krev je nabraná výsledky budou kolem 14hodiny.
@sasanka033 děkuji moc,počkej jak ti budou slzet nad tím tvým,jo a u ET byl Řeřábek.

lussi
23. kvě 2013

@maraida na ten jsem taky koukala, akorát to máme 50 km, koneckonců oslovit těch centerm můžu více a uvidím kde se mi to bude páčit 🙂
to hcg nevím, já na krvi nebyla, ale neboooj, to bude ok, testík je krásný 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru