IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
24. kvě 2013

@sasanka033 mexse vzdy vsechny rozmrazili bez problemu tak klidek 🙂 ted bud hlavne v klidu.
@mardusenka30 dekuju moc!

malinka_02
24. kvě 2013

Jinak mam furt ten hlad a hodne slinim 😀 manzel to vi, rekla sem mu ze je to tim jaj hladil brisko 😀

akashka
24. kvě 2013

Tak děvčata mám to za sebou, jen jsem překvapena z průběhu, transfer bez kontroly utz, ihned po přenosu sup dolů a žádné lezení, teď sedíme na recepci a čekáme až sepisou zprávu.. No a 14 dní čekání před námi..jo a plný nebo prázdný mocak nikoho netrapil..

dada074
autor
24. kvě 2013

Ahoj všechny,výsledky krve byli až dnes a 14 dní i s ET máme 399 hcg.Dočtu vás a odepíšu až později,měli jsme úraz na kole a mladej je na tohle cimprlína,tak jdu utěšovat,Pa
@malinka_02 krása,krása,krása,potichu gratuluji,vždyť jsem ti to říkala,že to bude Ok.A klid břicho na MS mě bolí jak čert nejhorší je to snad večer.(je to dobře,prcek si pomalu,ale jistě bude dělat místečko.)

meyryen
24. kvě 2013

@dada074 To jsou pěkné hodnoty 😀

martulena
24. kvě 2013

@malinka_02 Tak to je super je tam. Gratuluji a přeji hodně dalších pozitivních zpráviček 😀 😀 😀

lussi
24. kvě 2013

@malinka_02 Nádherný sestík! Moc gratuluju a neboj, bolesti jako před ms jsou normálnííííííí! Opatruj se 😵

pavlaru
24. kvě 2013

Dnes potvrzen včerejší testík - 5tt ,máme i 1.fotečku,za 10 dní kontrola,že už by mělo mít srdíčko,tak doufám,že bude vše v pořádku a bez problémů.Nabídla mi neschopenku,zatím jsem odmítla.Co vy ostatní??máte neschopenku od začátku??nechci něco zanedbat,ale nic mi není,jsem v pohodě,tak proč bych měla být už takto brzo doma,doufám,že se prcek udrží,když budem chodit do práce.nedělám nic namáhavého,sice krátký,dlouhý týden,ale snad to bude v pořádku,většinu dne sedím.

pavlaru
24. kvě 2013

@akashka u nás taky nikoho nezajímal močák,po zavedení jen kontrola,jestli nezůstal v té tyčince,že ho zavedli a šup domů.držím palečky

maraida
24. kvě 2013

@martulena u mě bylo vidět srdíčko v 6+3tt

Koukám,že Viktorky jsou nějak v kurzu 😅 Já jí už doma taky mám.Teď je na řadě Lucie,Veronika nebo Dominika.A kluk bude nejspíš Vojtěch

maraida
24. kvě 2013

@malinka_02 gratulace obrovská!!! 🙂

@akashka tak držím palce,za 14 dní se budeš určitě radovat 🙂

@dada074 tak to máš krásné HCG 😉

@pavlaru u vás dělají takhle brzy UTZ?Kdy jsi měla ET?U nás se 14 dní po ET bere krev a za dalších 14 dní se jde teprve na UTZ...

meyryen
24. kvě 2013

Tady jsou dneska samé krásné pozitivní zprávy 🙂 Otevřeně přiznávám, že já chci taky 😎

ratatooy
24. kvě 2013

@dada074 no tak to je super hcg to bude v pohodě

pavlaru
24. kvě 2013

@maraida 4.května,kdyby nic nebylo poznat,tak by mi vzala krev,ale tim ze bylo uz videt...

nikolav
24. kvě 2013

@malinka_02 Strašně moc gratuluju k pozitivnímu testu!!!

nikolav
24. kvě 2013

Holky stejně jako @akashka mám i já za sebou dnes ten KET. Přišla jsem tam a hned mě vzal MUDr. Koudelka. Hrozně mě nabil opět pozitivní energií. Embryjko po rozmrazení zůstalo ve stejné kvalitě jako bylo zamrazeno. Takže v té nejvyšší možné kvalitě. Pak to se mnou probral a pak jsme šli do čekárny. Musela jsme cca 15 minut počkat byla přede mnou paní na KETu. Pak mě sestřička vzala sebou na sál. Šel i manžel. No vyslíkla jsem se od pasu dolů a vylezla si na lehátko. Zakryla mě prostěradlem a přišel MUDr. Koudelka 🙂 mi udělat KET. Další sestra mu donesla embryjko v té stříkačce nebo co to je. A ještě kontrolovala moje údaje s údaji na té stříkačce. Na vše jsme se dívali s manželem na televizi jak to zavádí a tak. Navíc jsem ještě koukala na UTZ, které mi při tom dělali. Močák byl taktéž jedno. Po zavedení mi zvedli to lůžko a musela jsem minimálně 15 minut ležet a nevstávat nic. Všichni odešli a nechali nás tam s manželem. A my dva si začali povídat o jeho nové práci a tak 😀 pak došla sestřička a donesla mi recept a tak. A jako bonus jsem měla KET zadarmo kvůli tomu, že jsem měla po OPU OHSS 🙂 takže něco jsme i ušetřili. Byla jsem poučena a taky doktor mi řekl, že si mám těhotenský test udělat 11-12 den po KET. Což mě překvapilo, ale zapomněla jsem se zeptat proč tak brzo. Embryjko při zavedení už mělo i ten obal porušený a on říkal doktor, že je to jen a jen dobře a že budu těhotná. Pak nám popřál hodně štěstí a tak. Když se to povede tak mi bude snad i líto, že je neuvidím 😀

sasanka033
24. kvě 2013

@lussi este ze te tady dneska mam. jsem s nervama v prdeli. diky.

sasanka033
24. kvě 2013

@nikolav kurwa nepis to tak dojemne, ja tady hnedle nudlim a slzim🙂

nikolav
24. kvě 2013

@sasanka033 Neboj taky tě to čeká 😀 pak já budu bulet u tvého testu pod náporem těhotenských hormonů 😀

sasanka033
24. kvě 2013

@nikolav tak tfuj tfuj, treba uz se zrovna ted zavrtava🙂

nikolav
24. kvě 2013

@sasanka033 nezavrtává zakusuje se jak klíště 😀 a až se dostatečně nacucá a naroste tak se za 9 měsíců pustí a "vypadne" ven 😀

akashka
24. kvě 2013

@sasanka033 neboj se bude to dobrý, rozmrazi se v pořádku snehulacek 😉

@nikolav tak gratuluju a teď spolu budem pěkně čekat 😉 jinak mě řekli netestovat dřív jak 14 den, fakt co doktor to přístup..

mardusenka30
24. kvě 2013

@nikolav
@akashka
holky gratuluji k mrazáčkům a teď si jen relaxujte a užívejte ať se zavrtají co nejdříve, držím palečky...

nikolav
24. kvě 2013

@akashka To je zajímavé mě řekl 11-12 den po KET testnout. No zajímavé. Tak nevím teda. A tobě taky moc gratuluju a teď budeme spolu čekat a kulatit se.

nikolav
24. kvě 2013

@mardusenka30 Děkuji

pistalinda35
24. kvě 2013

@nikolav

@akashka

drzim palecky bojovnickum i jejich maminkam

nikolav
24. kvě 2013

@pistalinda35 Děkuju

maraida
24. kvě 2013

@nikolav držím embryjku palce 😉

nikolav
24. kvě 2013

@maraida Díky.

irisi
24. kvě 2013

@malinka_02 juchuuuuuuuu a co jsem ti s tím hladem říkala? To je asi pro některé největší tehu priznak ....hele odpocivej a šetři se,ju? Strašně moc ti gratuluji,to je úžasný a mam z tebe obrovskou radost 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru