IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

go
17. dub 2013

@raaaadka utrous test nezkresluje, ale ted by asi nic nebylo videt 🙂 . Bylo to v te tabulce co tu nejak probehla vcera. Ja mela 5 PK, tak chci zkusit v so nebo ne, to uz by melo byt videt. Bojim ☹

raaaadka
17. dub 2013

@go Tak to joooo. Já myslela, že když mám citlivý bradavky, mám automaticky pozitivní test. 🙂
To jsou teda nervy. Kdyby aspoň člověk neměl ten klidovej režim, zabavila bych se prací na zahradě, nebo sportem. Ale takhle...

dada074
autor
17. dub 2013

@go
@raaaadka nemůžu dohledat tabulku,kdy byl et?

gabaki
17. dub 2013

tu je tá tabuľka o zahniezďovaní po ET http://translate.google.sk/translate?hl=sk&lang...

gabaki
17. dub 2013

ako sa máte dnes kočky?

akashka
17. dub 2013

@gabaki me docela pobolívají ty vaječníky a to furt, ať sedím nebo chodím, ale říkám si že je to dobře, že se něco děje 🙂
Břicho mám plné modřin, včerejší jehla u decapeptylu byla uplně tupá, manžel říkal, že měl pocit, že to vůbec neprorazí, no měl až slzy v očích, když to konečně propíchl a já taky... už ať je to za námi a těšíme se z výsledku 🙂 a co ty? 🙂

gabaki
17. dub 2013

@akashka vydrž kočka, hlavne treba piť veľa tekutín..ja som dnes bola kúpiť zásobu testov a nechala som v lekárni poriadnu sumu...ale nevadí. Čiarka nezmizla a zázraky sa dejú

dada074
autor
17. dub 2013

@pistalinda35 jsi zlatíčko,díky.A jak je?

pistalinda35
17. dub 2013

@dada074 Neni zac 🙂 Celkem to jde,az na to nafouknute bricho ☹ Nejak nemuzu na zachod 😀 To je des,co ty hormony s telem delaji 😀 co ty ?

mardusenka30
17. dub 2013

mohu se zeptat, dnes budu 5 den píchat gonal a na jednou mě nic není, břicho nebolí, cítím se uplně bezpříznakově, včera mě bolelo břicho celý den, že jsem ani usnout nemohla, je to možné a normální průběh?? už nemám ani menzes...jsem ze všeho trochu vyplašená...

go
17. dub 2013

@mardusenka30 pokud mohu mluvit za sebe, tak jsem vsechny 4 pokusy nemela pri stimulaci zadne priznaky, problemy. Pouze cca posledni 2 dny pred OPU nafoukle bricho. Stimulaci by jsi ani nijak pocitovat nemela. Ja byla cely tyden pichani injekci na horach a aktivne lyzovala. 🙂

mardusenka30
17. dub 2013

@go díky, zklidnilo mě to🙂

akashka
17. dub 2013

@mardusenka30 buď v klidu, mě taky menzes s gonalem skončila docela brzo, pak par dní klid a dnes 9DC už pěkně cítím vaječníky 🙂

mardusenka30
17. dub 2013

@akashka i tobě díky, už začínám mít vážně pocit, že se doma člověk jen sleduje, svatě ti co jsou v práci🙂

raaaadka
17. dub 2013

@dada074
Tak a jestli jsi jí našla, můžeš ji doplnit. 🙂

raaaadka
17. dub 2013

@mardusenka30
Tak to bych netvrdila, jsem v práci a myšlenkama úplně jinde. Naprosto nesoustředěná. 😉

megie4
17. dub 2013

Zdravím a přeji krásný den všem! 🙂 Tak dnes po posl.utz opět jen 1 folíček,žádné další nedorostly ☹ Ale prý má krásných 18 mm a sliznice asi 11mm,prý také krásná.Takže v pátek na OPU a pokud vše dopadne dobře(oplodnění),tak v pondělí na ET.O Prednison jsem si řekla sama,když už nemáme hotovou tu imunologii,takže ho mám-prý:"tím nic nezkazíme". 😅 Dokoupila jsem si i Magne B6,to prý zabraňuje také stahům dělohy a tímpádem vypuzování embryjka.Tak teď už jen ať se oplodní a bojuje.Já myslím,že jsem udělala vše proto,aby to dopadlo co nejlépe.Takže vzhůru do boje a všem mockrát děkuji za vaše příspěvky a rady. 😉 V sobotu dám vědět,jestli se nám oplodnění povedlo a modlím se,abychom došli prozatím alespoň i k ET.Držte nám palečky!!!! 🙂

mardusenka30
17. dub 2013

@raaaadka tomu věřím☹

go
17. dub 2013

@megie4 moc drzim pesti a preji hooodne stesti 🙂

raaaadka
17. dub 2013

Tak a teď jsem si vytiskla tabulku nás všech a konečně když budu číst nějaký příspěvek, budu vědět o koho jde. 🙂
A pak jsem si vytiskla tu druhou tabulku o embryích. A pak že v práci nic nedělám. 😉

pistalinda35
17. dub 2013

@megie4 Držím moc palečky !

vendysch
17. dub 2013

@raaaadka Taky pracuješ? V práci jsem sice nahlásila, že mám urologické problémy a musím být do pátku v teple doma, ale i tak musím urgentní práci z tohoto týdne dělat z domu přes noťas a mobil, to mi nikdo neodpustí neb nemám zástup a navíc firma má teď problémy.... 😢
Takže nestíhám si lámat hlavu nad tím, zda se IVF podaří nebo ne, což je dobře, ale je fakt, že naše diskuze mi velmi odvádí pozornost od pracovních mailů, které musí vždy chvilku počkat, i kdyby spěchaly sebevíc 😀 Už jsem se dlouho žádných diskuzí neúčastnila a je to fajn zase někam chvilku "patřit". Ještě že to nevidí šéf 😅

akashka
17. dub 2013

@mardusenka30 já jsem v práci a jsem za to chvílema ráda a chvílema bych nejradši utekla domů :D obojí má asi své pro a proti 🙂

@megie4 držím moc pěsti, bude to určitě bojovník! ;)

go
17. dub 2013

@akashka ja byla v praci prvni dve IVF a ted jsem nakonec rada, ze jsem doma. V praci jsem stejne byla nesva a stale myslela na to jedno. Vlastne pokud se na to divam zpetne, nebylo to dobre ani pro praci ani pro IVF. Oboje jsem delala napul 😒

vendysch
17. dub 2013

@go ...ty jsi myslela jen na to jedno? Ty hříšnice jedna 😀

go
17. dub 2013

@vendysch no hele, kez by 😀

raloj
17. dub 2013

Tak jsme si po 7dnech od ET udělala první test a nic :( tak doufám, že je zatím jen moc brzo.

vendysch
17. dub 2013

@raloj A měla jsi PK?

vendysch
17. dub 2013

Holky víte co je legrační - když třeba na starších diskuzích o umělku něco hledám, tak tam třeba holky zrovna zoufale píšou, že se to určitě nepovedlo, že se ta 2 embryjka nemohla uchytit a ejhle - v profilu už mají aktuální fotku s dvojčátky. Systém do těch starších diskuzí přidává aktuální fotku, takže když to čtete, tak to je jako by jste četli příběh s předem známým dobrým koncem, něco jako současná "červená knihovna" 😀 Někdy je to zajímavé....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru