IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

lussi
20. dub 2013

@irisi dneska samé dobré zprávičky, také moc gratuluji! 😵 😀

@megie4 super! Držím palce! 🙂

malinka_02
20. dub 2013

@lussi tak to by nam to mohlo vyjit podobne 😀
@megie4 to je super!

malinka_02
20. dub 2013

@irisi
@darkwitch holky gratuluju!!! Super!!

danielapro
20. dub 2013

@mardusenka30 jdu tam v pondělí ráno na UTZ a jsem z toho nervózní... ☹ Mám strach, že je po pokusu o miminko...

raaaadka
20. dub 2013

To pujde, neboj.dej mu panadol a bude ok.

mardusenka30
20. dub 2013

@danielapro a je i jinak nachlazený, nemocný??

danielapro
20. dub 2013

@raaaadka on raději chce zůstat u rodičů, kde bych i včera ať nenakazí i mě... psala jsem mu ať si lehne, dá paralen a hodně pije..

danielapro
20. dub 2013

@mardusenka30 je nachlazený, ale už 3dny si stěžuje, že jej vše bolí...

mardusenka30
20. dub 2013

@danielapro je rozumné, že nejste spolu, a uvidíš, třeba paralen pomůže...a v pondělí se když tak zeptáš, bude - li to potřeba...

nikolav
20. dub 2013

@mardusenka30 Já stimuluju Menopurem a dneska jsem 8 DC píchám si 7 den. Je to bolest co se dá vydržel, ale je to takové nepříjemné spíš. Přirovnala bych to k tomu jako bych to měla dostat.

megie4
20. dub 2013

@danielapro Tak to tedy netuším 😒 asi bude vážně lepší zavolat si do CARu.

megie4
20. dub 2013

@irisi Blahopřeju!!Jen tak "tiše",ale je to super zprávička!!!Bude to dobrý,uvidíš!!! 😉 🙂

go
20. dub 2013

tak koukam, same krasne zpravy, jen ja to kazim 😒 Doufam, ze priste se po Vas budu opicit 🙂 Preji at vse pozitivni vydrzi 🙂 Davate Vasim vysledkem // , alespon me , chut do dalsiho boje 😉

mardusenka30
20. dub 2013

@nikolav mám to podobně já navíc ještě takový tlak jako mě někdo nafukoval břicho, v CARU řekli, že to je normální, pracují vaječníky, navíc otečou a mě tlačí na močák jsem jako průtokový ohřívač, ale pokud si nejsi jistá klidně jím zavolej...

mufyxa
20. dub 2013

AHOJKY HOLKY jestli můžu taky přidám polínko dlouho jsem tu nebyla ale už mám zase chuť s někým mluvit mám za sebou ted minimálku jelikož je mi 40 a už na nic jiného nemám nárok po hormonální přípravě clostyl a merional jsem měla cca 6 vajíček ale z toho jen dvě k odsátí ostatní byla menší povedli se odsát obě bohužel jedno bylo prázdné ale druhé se nám oplodnilo a krásně začlo rýhovat takže včera jsem po transféru tak teď mám v sobě vlasně miminko a mám hrozný strach aby se uchytilo tyhle pokusy ivf jsou hrozně stresující

pistalinda35
20. dub 2013

@mufyxa drzim palecky 🙂

go
20. dub 2013

@mufyxa krasne, moc drzim pesti a preji hodne stesti 🙂 Mohu se zeptat, mas uz nejake ditko? 🙂

megie4
20. dub 2013

@mufyxa Ahoj 🙂 No,to máš pravdu,že je to stresující.Pak je fajn,když jsou stránky jako tyto.Člověk si alespoň pokecá a vypíše se z těch starostí.Držím ti moc moc palečky,také máme jen 1 bojovníka,ale dají mi ho zpět až v pondělí.Musíme věřit,nic jiného nezbývá.A hlavně-nesledovat se pořád 😀 Ale ono to dost dobře nejde,vid? 😝 😅 Také už to mám jednou za sebou,ale tentokrát jsem si řekla,že testovat budu vážně až po 10.dnu,ne jako posledně už 9.den 😅 Test byl sice krásně pozitivní,ale hodnota z krve malá-okolo 96-a pak biochemické.Jenže jsem ještě dostala angínu a to tomu možná taky moc nepřidalo,no,nevím.Každopádně pevně doufám,že teď už snad bude líp!!Tak zkus taky věřit-musíme se podporovat,jinak zcvoknem 😀 😅

darkwitch
20. dub 2013

@megie4 jeee gratuluju 🙂 ty jo to je úžasné 😀

mufyxa
20. dub 2013

@go DĚKUJI ,děti mám 3 syny 21,18,9 ale jsem podruhé vdaná a manžel je o dost mladší a chtěl by své miminko

go
20. dub 2013

@mufyxa tak o to vice preji hodne stesti 🙂

megie4
20. dub 2013

@mufyxa Tak to moc držím palečky 😉 🙂

mufyxa
20. dub 2013

moc vám všem děkuji za podporu je fajn vědět že je nás tolik co bojujeme všem držím pěsti at se podaří 😉 🙂 a nevzdávejte se i když vím že někdy je to čistokrevné zoufalství

darkwitch
20. dub 2013

Ach jo to se nemůžu v klidu radovat ani den? hned mi to musí kazit... začla jsem špinit ☹ ale co to ještě nic neznamená odmítám se dneska stresovat 😀

megie4
20. dub 2013

@darkwitch To vážně ještě nemusí nic znamenat,vydrž!!!! 😉

darkwitch
20. dub 2013

@megie4 já vím, že to nemusí nic znamenat 😀 ale kdyby se to nedělalo bylo by to lepší 😀

megie4
20. dub 2013

@darkwitch Já vím 🙂 bereš Utrogestan?

megie4
20. dub 2013

@darkwitch V Caru mi řekli,že v případě špinění zvedají dávku na 2-2-2.Ted mám jen 2-0-2.Je ale fakt,že až po potvrzení těhu z krve nebo testu 😖

raaaadka
20. dub 2013

@mufyxa
Mě je taky 40, stihla jsem ještě ivf. O minimálce nic nevím? Jak to prosímtě probíhá a na kolik to vyjde? Děkuju. 🙂

raaaadka
20. dub 2013

@go
Ahoj, tak jak ti dnes je? U mě žádná změna. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru