IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dada074
autor
25. dub 2013

Holčiny ještě mi nikdo neodpověděl ohledně toho Menopuru!!!Sakra tak jak to je!Prosíííííííím.

raaaadka
25. dub 2013

Holky, já jsem jak na trní, nejradši bych za tou doktorkou běžela hned, (objednaná jsem na úterý), nebo bych si už vyřizovala sama někde tu laparku - což asi taky nejde, co? To zas bude nějaká čekací doba. Nemáte s tím některá tady zkušenost??

mardusenka30
25. dub 2013

dobré ráno všem, právě jsem vás dočetla a dalo mi to zabrat, asi si budu muset řídit budíček a dříve vstávat, posílám vám sílu a mrzí mě, že to někomu nevyšlo, ale holky věšme hlavu až to potvrdí CAR, do té doby ještě relaxujte, i když chápu, že to nejde☹. -jsem den po OPU a stále mě bolí břicho, den kdy břicho jeden den bolet nebude si zapíšu do deníčku... Jehly dávám také do kontejnerku a vrátím CARU. Jinak gratuluji úspěšným a doufám, že se budete rozrůstat...

dada074
autor
25. dub 2013

@sasanka033 Tak všechny ty placené pokusy baj oko (někde to mám pro pořádek přesně) 215 000,-

sasanka033
25. dub 2013

@dada074 krindy pindy. no ale jeden zazrak se konal🙂 tak to stalo za to🙂

raloj
25. dub 2013

@raaaadka jeeee to mě mrzí a kolikátý že jsi den po ET? Třeba to ještě klapne ;)

nikolav
25. dub 2013

@irisi neee to ne. To bych ani nedala. Ten čaj mi vůbec nechutná.

sasanka033
25. dub 2013

@raaaadka ta bezmoc a cekani, to je na tom vsem to nejhorsi. clovek ma silu pokracovat, ale ridi se to podle prirody a doktoru🙂

nikolav
25. dub 2013

@dada074 díky doufám, že to vyjde.

dada074
autor
25. dub 2013

@raaaadka asi záleží na gynekologovi a nebo na Caru,já jsem (než jsme začali jezdit na umělé),přecházela k jinému gyndaři,ohledně toho,že nemůžeme přijít do jiného stavu a má lékařka se mnou nic nedělala.Tady jsem přišla ve čtvrtek na první návštěvu a v úterý jsem měla laparo za sebou.Ale asi záleží kdo to doporučí.

dada074
autor
25. dub 2013

@sasanka033 stál by i za půl mega!!!!No tedy jak kdy 😀

sasanka033
25. dub 2013

holky, laparka je, predpokladam, brana stejne jako jina operace, tudiz je po ni 2-3tydenni neschopnost, ze?

megie4
25. dub 2013
mardusenka30
25. dub 2013

@nikolav moje obvodačka je taková matka příroda a tvrdí, že kontryhel je dobrý spíše pro ženy v přechodu, ale na srovnání cyklu a hormonů je prý dobrý sarapis, mám ho doma, a pokud ivf nevyjde tak ho zkusím

nikolav
25. dub 2013

@1miska Tak to je dobré. Počítala jsem tak 20 000,- takže je to v pohodě.

sasanka033
25. dub 2013

@dada074 🙂))) vidim to u kamaradky. nemohla otehotnet tri roky, objektivne jim nic nebylo, najednou sup, ale mimodelozni, takze se vzbudila bez vejcovodu, ale hned dalsi mesic se to opet povedlo samo, proste zazrak. pak si jednou nedali pozor a okamzite zase tehu. takze ma dva raubire tesne po sobe a vyrazy jako "hajzlici" nebo "mrnavi smejdi" nejsou uplne ojedinely🙂))

meyryen
25. dub 2013

@sasanka033 Zvýšené NK buňky jinak prakticky nic zásadního. Ještě mi doporučila zinek a selen, prý potlačují antioxidanty v těle a ještě Alveo, což je prý nějaký výtažek z x bylin, ale to jsem si nekoupila jelikož to stojí kolem 1.500 Kč a zároveň přítel konstatoval, že je to herbalife...tak nevím 😕

dada074
autor
25. dub 2013

@sasanka033 ano po té laparce je to 3 týdny neschopnost.

nikolav
25. dub 2013

@mardusenka30 No já bych ti řekla na co je dobrý kontryhel 😀 na průjem 😀 po jeho pití ho mám. I když si myslím, že k tomu přispělo i to jak moc piju a co jím 😀

mardusenka30
25. dub 2013

@nikolav o průjmu jsem také slyšela🙂

dvoranna
25. dub 2013

@sasanka033 Já byla doma 3 týdny

raloj
25. dub 2013

@vendysch já to odevzdala v CARu ;)

dvoranna
25. dub 2013

@sasanka033 Mě právě jedna holčina říkala, že stací jedna menzes na potvrzení ze nejsi tehotna a hned muzes jit na ket. Tak jsem si myslela ze pujdu na kontrolu třeba hned v pondělí a pustime se do toho. Jinak o tom nic nevim

sasanka033
25. dub 2013

@dada074 me do toho prave tlacil gynekolog jeste nez jsem vubec sla do caru. chtel tak zjistit pruchodnost a eventuelni srusty, ale ja byla mesic v nove praci a nemam tam zastup, tak jsem si to kvuli tomu nechtela lajsnout...ale ted uz bych do toho asi sla. u apo delaji pruchodnost vzduchem a to jsem chtela, pac je to neinvazivni (zatim neprobehlo). jenze ta laparka ma tu vyhodu, ze tam rovnou riznou, pokud tam neco vidi...

coralin
25. dub 2013

@irisi Ahojky, díky, bezva, já ho taky přesně neberu. Rozhodla jsem se to neřešit, dneska už to je lepší, převčírem veřer mě to docela vyděsilo, ale stejně to neovlivním, takže uvidím, jak se rozhodnou sami. Dostala jsem 5 denní blastcytu a 5 denní morulu. tak uvidíme🙂

dvoranna
25. dub 2013

@raaaadka Já jsem na laparku v ČB čekala tři měsíce. ☹ ale to je asi v každe nemocnici jinak

dada074
autor
25. dub 2013

@sasanka033 jo to dělají a je to opravdu slast,to ti řeknu. 😉 Ještě,že už je nemám a nechtějí to náhodou opakovat. 😀 Ale vydržet se to dá.

coralin
25. dub 2013

Ahojky, tak jsem vážně ráda, že už do Podlolí nemusím, dneska mi volali z imunologie, že jsem objednaná na dnešek. Já jim říkám, že ne, že už mám všechny testy hotový a že jsem termín rušila. Sestra byla tak nepřjemná a protivná, že mi dokonale zkazila ráno. Káča!!! jsou tam děsně nepříjemný sestřičky.

sasanka033
25. dub 2013

@dada074 ja jsem takovej terminator, vydrzim vsechno🙂 ne, ja doufam, ze to nebude tak hrozny, kamaradku tu treba nebolelo...nebylo to prej nic prijemnyho, ale nebolelo to. jde mi hlavne o to, zda ma smysl treba v mezicase zkouset IUI.

pistalinda35
25. dub 2013

@raaaadka Ja na laparku a hysteroskopii ve Vojenske nemocnici cekala jen mesic....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru