IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dada074
autor
25. dub 2013

@alba1 to je opravdu jednání,fakt hrůza.Hlavně se nedej!!!

sasanka033
25. dub 2013

@alba1 a neboj se, v tomhle state je stale soud vic na strane zamestnancu, jeste jsem nezazila, aby dal za pravdu zamestnavateli.

alba1
25. dub 2013

@sasanka033 no ono je to složitější v tom, že pracuji v Německu...takže tam mi sice výpověď během nmarození dát můžou, ale musí to být písemně, což nemají...takže zatím je ta jejich výpověď stejně neplatná 😀

sasanka033
25. dub 2013

@alba1 kazdopadne kdyz mi das vic info - na zaklade ceho vypoved, kdy ti to oznamili a jakou formou, tak ti poradim co delat. ale uz ted to smrdi neplatnou vypovedi a na tom bys je u soudu uvarila a jeste bys dostala penize od doby, kdy ti neplatnou vypoved dali. a vime, jak u nas soudy fungujou, takze by to trvalo treba rok, nez by to rozhodli, dostala bys 12 platu (nebo mezd) a jeste zpatky praci.

sasanka033
25. dub 2013

@alba1 aha!:( tak to je jina:/ pracovne-pravni system v nemecku samozrejme neznam, ale sokuje me, ze ti muzou dat v ochranny dobe vypoved. a na zaklade ceho?

sasanka033
25. dub 2013

holky, ja chci miminko:( ja uz zas natahuju:(
tuhle jsem tady nekde na konikovi narazila na holku, ktera si stezovala, ze pocitala s tim, ze bude mit holcicku, nakupovala ruzovy hadriky a prej s mamou nausnicky a ja nevim co a ted prej desnej sok, ze ji po UTZ rekli, ze to bude kluk a ze je strasne zklamana a nevi jak se s tim ma vyrovnat. HNUS!!!!

dvoranna
25. dub 2013

@sasanka033 No tak to snad ani neni mozny. Nektery zensky jsou fakt na ranu. My tady bychom daly cokoliv za mimi at uz za klucika nebo holku, hlavně abychom nejake mely a ona si nadhera jeste chce vybirat. To mi rozum nebere 😠 sem se zase rozcilila

dada074
autor
25. dub 2013

@dvoranna
@sasanka033 holky já se přiznám,že mi také ukápla slza,když mi řekli,že to bude kluk (chtěla jsem holčičku) a bylo mi jedno jaké peklo jsme měli s tím,abychom vůbec otěhotněli.Teď zas říkám,že chci kluka.Protože to naše zlato bych nevyměnila ani za 10 holčiček.Brácha má teď roční vnučku,tak že malá čubina v rodině už je 😉

sasanka033
25. dub 2013

@dvoranna tyhle zensky, co otehotnej jen se votrou vo trenky nebo pujcej zubni kartacek, tak ty absolutne nechapou, ze prirozeny otehotneni je fakticky zazrak.

irisi
25. dub 2013

@meyryen já to samé jako ty... prostě pohoda, večer nástup, ráno laparka a hystero, a druhý den ráno dom.....bez cévkování

alba1
25. dub 2013

@sasanka033 nebul holka 🙂 však na každou z nás ten uzlíček čeká 🙂 jen my si holt počkáme trošičku dýl než třeba Irisi, Gabaka, raloj, ratatooy, miska1 a další 🙂 že jo holky 😀

sasanka033
25. dub 2013

no ja vam reknu, ze vubec nevim co bych delala, mit doma nakyho mrzouta, kterej tomu neni naklonenej. mam doma nejlepsiho chlapa pod sluncem, kterej by snad za me i rodil, kdyby to slo. jak to se mnou (na chlapa) dost proziva, podporuje me a pomaha mi.

dvoranna
25. dub 2013

@sasanka033 Přesně tak, zrovna nedavno jsem to rikala mamce jak jsem rada ze mam manzela jakeho mam. Úzasně me podporuje a hlavně uklidňuje. Ted kdyz se to nepovedlo tak mi povida ze se nic nedeje ze jen chce mimi stihnout do 40 narozeka a tomu je ted cerstve 31, vtipálek jeden.

sasanka033
25. dub 2013

@dvoranna 🙂 krasa. je to strasne dulezity, mit v chlapovi oporu a videt, ze se na to miminko tesi stejne jako ty🙂 mne ted napsal, ze me moc miluje a ze se mnou bude do konce zivota, ve kterym proste budeme spolecne resit vsechno, co prinese.

irisi
25. dub 2013

@alba1 přesně..... některá bude čekat měsíc a některá max tři, ale ani o chlup déle ....

dvoranna
25. dub 2013

@sasanka033 já se v caru setkala s paní, které vyšel transfer těsně po Vánocích a manžel ji vynadal že jim kazí svátky, protoze ji bylo blbe z hormonu. No to pak clovek nechape, jestli stoji za to mit s takovym chlapem dítě

ratatooy
25. dub 2013

@alba1 tak tvuj zamestnavatel je vtipálek,a nesla jsi tam neschopenku?

sasanka033
25. dub 2013

@dvoranna no to je peklo! to mne by partner spis rek, ze je to hezky, ze se miminko pripravuje behem svatku, nebo tak neco🙂 ja to tady prave taky obcas nekde cetla, jak jsou treba chlapi schopny se kvuli IVF i rozvadet.

ratatooy
25. dub 2013

@mardusenka30 mi jsme po kEtu a je uplne jedno jestly ET nebo KEt dneska už je uplne jina metoda mražení a rozmražení da se mrazit už i po jednom embryjku

mardusenka30
25. dub 2013

@ratatooy aha, to mě uklidnilo a beru to tak, že co se má stát se stane a hotovo, nějak to v mém životě tak funguje...

mardusenka30
25. dub 2013

holky napíšu vám perličku, ted jsem byla v ikey na obědě a potkala jsem známou a ona na mě jeee tobě to sluší, v kolikátém jsi???Tak jsem se usmála a řekla v minus měsíc🙂)) a pak jí to vysvětlila, docela koukala, jak umí ivf vytvarovat břicho🙂 a s těmi chlapy jsem také vděčná za toho mého, táhne se mnou hezky za stejný provaz, ale my to máme asi hlavně tím, že chyba je na obou frontách🙂

sasanka033
25. dub 2013

@mardusenka30 🙂))))))))))) prej jak umi IVF vytvarovat bricho🙂)

mardusenka30
25. dub 2013

@sasanka033 jako balon🙂))

sasanka033
25. dub 2013

@mardusenka30 no stimulace z tebe fakt udela balon🙂

mardusenka30
25. dub 2013

@sasanka033 jj asi bych si myslela to samé potkat podobnou holku🙂, ale já si dávám pozor, raději čekám, až se kámošky pochlubí samy🙂

sasanka033
25. dub 2013

@mardusenka30 jojo, z toho vznikaj neprijemny fopa🙂)

mardusenka30
25. dub 2013

@sasanka033 přesně tak🙂

janinafox
25. dub 2013

@sasanka033
@mardusenka30

holky já vás tak čtu tak mi to nedá - od kolikátýho dne jste si přišly "nafouklý" po stimulce? já píchám gonal od neděle a zatím mi to nepřijde že by bylo něco jinak než obvykle (jen trošku pobolívá břicho, ale jde to), no je fakt že plochý břicho jsem teda neměla před začátkem stimulace, tak možná je to výraznější na hodně hubených holčinách...? 🙂

alba1
25. dub 2013

@ratatooy my jí poslali poštou...ale já jsem si myslela, že dostanu výpověď páč, když jsem mu řekla, že ted budu 14 dní marod, tak byl naštvaný...

dvoranna
25. dub 2013

@janinafox Já taky píchala gonal a vubec sem nafoukla nebyla. Zadna zmena

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru