IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

crime
29. dub 2013

@meyryen přesně tak, já jsem taky čekala 3 měsíce... ale nakonec to uteklo docela rychle a teď už mám embryjko u sebe a pevně věřím, že to byl poslední cyklus, který jsem musela podstoupit 🙂

megie4
29. dub 2013

@pistalinda35 Tobě taky hezký den! 🙂 I když asi nic moc,po tom testu,vid?Mrzí mě to,ale rozhodující je až krev.I když úplně chápu,jak se cítíš,já už ztrácím víru teď,když to tady tak pročítám,a to jsem 7.den po et.Bylo by to u nás neuvěřitelné štěstí a náhoda,když jsme měli jen jedno jediné 6 buněčně emb.Ale co už,nenaděláme nic,zkrátka příroda si s náma někdy dost pohrává a my musíme vydržet a bojovat dál.Držím ti palečky do dalšího boje a třeba ta krev bude pozitivní,co víš. 😒 🙂

crime
29. dub 2013

@eevvaa ahojky, já jsem 4den po transferu a včera mě taky pobolívalo břicho, jako kdybych měla dostat MS. Někdo říká, že to může být i tím, jak se embryjko zavrtává. 🙂 A pak to samozřejmě může být taky způsobený zvětšenýma vaječníkama ze stimulace.

pistalinda35
29. dub 2013

Ted jsem se vratila z Gennetu z krve. Trvali na ni, i kdyz je test negativni. Pry muze byt zkreslen Utrogestanem... no, na pohadky jsem uz velka. Potkala jsem svou lekarku na chodbe, hned me vitala, ze to urcite vyslo. Tak jsem rekla bohuzel.... Rikala, ze Prednison muzu vysadit rovnou a pak povidala o nejake metode pro snazilky nad 35.... jenze to uz jsem byla mimo. Tak mi to bude muset zopakovat , az tam prijdu na normal kontrolu a ne na chodbe, kde je kolem spousta lidicek...taky rikala, ze NK bunky by na uspech nemeli mit takovy vliv. No nevim,imunolozka a na netu pisou pravy opak...a ted babo rad 😖

megie4
29. dub 2013

@crime Tak vítej mezi čekatelky 😀 Přeju Ti,aby ti ten optimismus vydržel co nejdéle,já ho měla ze začátku taky,ale teď po týdnu už ho pomalinku ztrácím. ☹ Ale děláš dobře,musí se tomu věřit,psychika je prý mocná,stejně jako příroda.Tak hodně štěstí!!!! 😉 🙂 🙂 🙂

mardusenka30
29. dub 2013

@eevvaa včera jsme byli také na kratinké procházce a byla jsem na tom podobně, úplně hotová, dnes mě nic výrazně nebolí, ale pocit jako na menzes mám, myslím, že to vyvolají vysoké dávky utrogestanu...

ewik84
29. dub 2013

holky, jste zlaticka. 😉 Vim, ze nadeje umora posledni. Jen se dneska citim tak strasne "prazda".

crime
29. dub 2013

@megie4 díky moc!! No, při prvním cyklu mi ten optimismus vydržel jen týden, pak jsem nějak začala ztrácet naději... ale teď jsem si řekla, že to musím vydržet a věřit! 🙂 když jsem po ET odcházela z Gennetu, tak mi doktorka řekla, že mám jediný úkol a že za 14 dní chce podepisovat mou pozitivní zprávu 🙂

mardusenka30
29. dub 2013

@ewik84 to ti věřím, ale drž se toho hesla...

pistalinda35
29. dub 2013

@ewik84 je mi to moc lito, ale do vysledku krve musime verit...

pistalinda35
29. dub 2013

@crime ahoj a drzim moc palecky !

crime
29. dub 2013

@pistalinda35 taky si brala Prednison? já ho taky beru a na imunologii se tvářili, jako, že teď už to díky tomu vyjde... ale i mě doktorka řekla, že to zase takový vliv nemá... ale přijde mi to divný, protože pokud ty NK buňky dělají to, že vlastně vypuzují embryjko z dělohy, pak to na výsledek musí mít vliv... já tomu věřím! 🙂 jinak taky chodím do Gennetu (na Letnou) k doktorce Langerové, kam ty?

pistalinda35
29. dub 2013

@megie4 musime verit, ze jednou se na nas to stesticko poradne usmeje.. drzim palecky

mardusenka30
29. dub 2013

@pistalinda35 já i tobě pořád věřím, holky jaro kdy všechno pučí a rodí se i u zvířátek, to by v tom byl čert, aby jsme nerozšířily řady🙂

pistalinda35
29. dub 2013

@crime ja chodim k Brandejske 🙂 ty mas take Nk bunky ?

meyryen
29. dub 2013

@crime Tak držím moc palce. Taky doufám, že teď už jdeme naposledy 😎

sasanka033
29. dub 2013

cau holky, ja dneska prisla do prace a nezastavim se, coz je dobre. ja jak mam cas premejslet, tak hned slzy a nudle u nosu:( uz jsem se objednala na utz, abych se zacla pripravovat na ket.
vsem preju hezkej den a hodne sil🙂

pistalinda35
29. dub 2013

@mardusenka30 dekuji. jeste ze vas mam. vcera jsem dopoledne to i rekla priteli, ze kdybych vas nemela, tak nevim... on se tak nejak vydovadi v praci, jde do posilovny, atd....dostane to aspon trochu ze sebe... a ja nic...potrebuji odreagovani. Jeste ze vcera byla ta prochazka 🙂

sasanka033
29. dub 2013

@dada074 ahoj, prosimte, jaka je koryntova? jsem k ni objednana, mohla jsem si vybrat mezi ni a nejakym doktorem, kteryho jmeno jsem jeste ani neslysela, myslim taky neco od K. no nebyl to vokroj, fajt, ani rezabek🙂

crime
29. dub 2013

@pistalinda35 jeee, Brandejská mi u prvního cyklu dělala odběr vajíček 🙂 jojo, mám zvýšenou reakci NK buněk, takže mi nasadili jednu tabletu prednisonu... ale Langerová mi ho snížila na půl tablety, protože jsem po něm měla teplotu... tak snad to pomůže 🙂

meyryen
29. dub 2013

@crime Máme stejnou lékařku i prednison 😀

akashka
29. dub 2013

@megie4 neztracej viru, to ať tě ani nenapadne, tvůj optimismus je úžasný tak se ho drž,určitě to dobře dopadne ;)

crime
29. dub 2013

@meyryen super, tak to je fajn. 🙂 já jsem s ní hrozně spokojená, je moc milá a dokáže vše vysvětlit

mardusenka30
29. dub 2013

@pistalinda35 chlapy mají bohudík jiný ventil než my🙂můj už mele o druhém pokusu, ještě neskončil první, ale asi bude slavný, protože se nechá oplodnit místo mě🙂

meyryen
29. dub 2013

@crime Výborná ženská, taky jsem u ní maximálně spokojená. Dostala jsem na ní doporučení od Březinové, dělá v Gennetu prenatální diagnostiku a má i vlastní gynekologickou ambulanci. Langerová má prý největší úspěšnost, jsou to sice jen čísla, ale byl to hlavní důvod proč jsem se pro ní rozhodla, a teď vím, že jsem se rozhodla dobře🙂

irisi
29. dub 2013

@meyryen @crime i já mám stejnou lékařku a prednison 😀 (ale jen půlku preventivně - zvýšené NK buńky nemám)... přešla jsem do gennetu rovnou a na doporučení k ní a také jsem moc spokojená

crime
29. dub 2013

@meyryen přesně, je moc fajn a já jí prostě věřím! 🙂 a jak seš na tom teď ty? čekáš na další cyklus nebo už stimuluješ?

pistalinda35
29. dub 2013

@crime muzu se zeptat , kolik mas NK bunek ? Ja asi 28 %

crime
29. dub 2013

@irisi jee, tak to jsme se hezky sešly 😀 Langerová je vážně moc fajn! a proč teda bereš Prednison, když nemáš zvýšené NK buňky?

crime
29. dub 2013

@pistalinda35 jejda, tak to ti takhle z hlavy nepovím, kouknu doma do papírů 🙂 ale prý to mám zvýšené jen nějak lehce... podívám se večer doma

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru