IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

mufyxa
1. kvě 2013

@malinka_02 mě IUI vubec nedoporučil jelikož je tam strašně malé procento úspěšnosti ale moje známá hned napoprvé IUI a je těhu...... je to velmi individuální já mám za sebou 3 IUI a nic a teď nativ a je to tam // 🙂 🙂 🙂 🙂

ewik84
1. kvě 2013

@sasanka033 jsme si dneska s manzelem rikali, ze se nam to ted povede behem tech tri mesicu, co musime cekat na dalsi pokus, prirozene 😀

ewik84
1. kvě 2013

A jeste jedna vec. Vratili nam na preplatcich 15 tisic. Takze manzel rozhodl, ze za to koupime poradnou postel, aby bylo kde to nase ditko pocit 😀

mufyxa
1. kvě 2013

@ewik84 to by bylo super ne???? 🙂

ewik84
1. kvě 2013

@mufyxa tak to je jasny 😀

raaaadka
1. kvě 2013

@irisi
Jo, to zní logicky, dík. 🙂

raaaadka
1. kvě 2013

@ewik84
Nám taky. 🙂

raaaadka
1. kvě 2013

@malinka_02
Jo, chápu. Nědky si říkám, kdy je vlastně nejlepší mít styk? A napadlo mě, když je ten čípek otevřený, že jindy to snad nemá smysl. A to bývá jen chvíli, jestli se nepletu. Jinak tam ty spermie přece nemůžou projít. Takže možná proto hodně holek otěhotnělo hned po MS. No a nebo vypozorovat kolem ovulace. To bývá počítám tak den dva otevřený, nebo se pletu????

malinka_02
1. kvě 2013

@mardusenka30 no presne takhle to ted mam .. Zmenila sem stravu a ted kdyz se podivam na normalni jidlo tak priberu..

malinka_02
1. kvě 2013

@mufyxa my mame strasne spatne spermie takze by na iui nebyli doporucili nam rovnou icsi..
@raaaadka sledovani cipku je strasne slozity, on je v podstate furt kratsi mekci, treba ja to zlousela a vecer byl jiny nez rano i normalne takze za me k nicemu..

malinka_02
1. kvě 2013

Holky mam dotaz- mate zkusenosti s vitrifikaci? Je to lepsi nez mrazeni normalni pro embyra? A cena se pocita jen za to nebo navic k tomunormalnimu mrazeni?

lussi
2. kvě 2013

Dobré ránko🙂
@sasanka033 nejen, že hotovej,ale i sežranej 😀

@malinka_02
@mardusenka30 holky a to cvičení s Jill jste zkoušely? Já zhubla 3 kila a tělo se zpevnilo, je to super a cvičí se měsíc v kuse 🙂

irisi
2. kvě 2013

@malinka_02 v gennetu je to 6000,-je to za metodu a nezalezi zda mrazí jedno nebo deset....a není to příplatek ke klasickému.....proste jsou v nabídce 2 typy mrazení 🙂 + poplatek za uskladnění

irisi
2. kvě 2013

Dobré ráno všem 🙂

sasanka033
2. kvě 2013

dobre rano🙂

sasanka033
2. kvě 2013

@lussi tak to je skvely, takze se poved, kdyz se po nem zaprasilo?🙂

sasanka033
2. kvě 2013
akashka
2. kvě 2013

@malinka_02 ahojky, co já jsem četla, tak je to určitě lepší, šetrnější... Nás to vyšlo na 10000,- za 7 embryí.

mufyxa
2. kvě 2013

@malinka_02 mi máme ten spg taky špatný je vůbec zázrak že se to povedlo bez isci .. 😉

akashka
2. kvě 2013

Jo a holky vím že se tu řešilo, zda utroš zavádět nebo polykat, já si dnes ráno v dlouhé chvíli četla příbalovej leták :D a tam je výslovně napsáno, že v prvním trimestru těhotenství výhradně zavádět ;) Takže po transferu jedině zavádět 🙂

sasanka033
2. kvě 2013

holky, prosimvas, potrebuju poradit. v sobotu ma muj bracha padesatiny a mne bouchnul darek, kterej jsem mela mit. tak jeste na posledni chvili premejslim a shanim a jeho pritelkyne mi poradila panskou nocni kosili. jenze na netu co koukam, tak to lze jen objednat a to si nelajsnu, ze to do soboty neprijde. nevite prosim, kde by se dala v praze sehnat v kamennem obchode? diky moc!

megie4
2. kvě 2013

Dobré ránko holčiny! 😀

sasanka033
2. kvě 2013

@ewik84 ahoj, ja hodlam vyzkouset v mezicase znovu vsechno, jakmile budu mit hotovou pruchodnost - znovu IUI, pak samozrejme prirozene s kapickama mucosolvan a tak🙂) nekdo to tady radil na redeni hlenu, se kterym evidentne neco mam. a zacli jsme pouzivat kondom, kdyby se potvrdilo, ze je neco s imunutou, tak stejne jsme spolu nic nemeli uz skoro mesic kvuli IVF, tak jsme si rekli, ze na to aspon navazeme a kdyz nam treba reknou, ze je treba mit sex s kondomem tri mesice, tak uz muzem mit dva mesice za sebou a jen zkusit IUI. no mam velky plany🙂))

sasanka033
2. kvě 2013

@megie4 ahoj zlato, jak se mas? jak ti je? nalada lepsi, vid?🙂

mardusenka30
2. kvě 2013

dobré ráno všem, mě ho kazí cisterna na septik☹

mardusenka30
2. kvě 2013

@malinka_02 ono změna stravy je k prdu, lepší jíst vše, málo a často... to mám vyzkoušené, že mi dlouho vydrží...ale máš pravdu, že stačí jedna oslava a kilo je klidně nahoře...

mardusenka30
2. kvě 2013

@lussi cvičení s jill jsem zatím nezkoušela, ale pokud se embryjko nezavrtá chci do něho jít, ale až trochu získám kondici na kole, nebo bruslích, jsem teď jako ledová královna nic neudýchám...

megie4
2. kvě 2013

@sasanka033 Ahojda 😀 No,mám se tak nějak normálně.Včera mě večer pobolívalo břicho jak když to mám dostat,ale prsa pořád nic.Odpoledne mi volala kamarádka,která kvůli mě prý mluvila s kartářkou a ta jí řekla,že vůbec nemám plašit,že tam mímo je a asi to bude kluk. 😀 😅Ale pokud se budu stresovat,tak z toho nic nebude.Nevím,já na tyhle věci nikdy moc nevěřila,ale ta kamarádka byla tak vytrvalá a mluvila se mnou 2krát a pokaždé víc jak hodinu.Je skvělá,jak se snaží mě podpořit. 🙂 Tak budeme doufat.Taky tvrdila,že pokud by bylo něco špatně,tak už bych krvácela.A já jí nemohla vysvětlit,že krvácení většinou stejně drží Utrouš. 😀 No,zkrátka žádnej stres,dokud Dr.neřekne,že je to v háji po krvi 😀

sasanka033
2. kvě 2013

@megie4 mne teda utros ms nezastavil!🙂 kdy mas normalni termin na ms? jinak s tou astrologii a vestenim a tak je to marny, kdyz je to tam nekde napsany, tak holt uz nosis pod srdcem chlapecka, s tim nic nenadelas🙂 bejt tebou, zacinam se s tim smirovat🙂

megie4
2. kvě 2013

@sasanka033 Ms by mi měla dorazit v neděli nebo v pondělí.I když fakt jsem myslela už včera,že jí dostanu.Mě u prvního pokusu právě přišla až po vysazení utr. a asi do týdne,možná i dřív,už si to přesně nepamatuju.Jenže to bylo mímo zavrtaný,což teď nevím.Sice z toho pak bylo biochemic.,ale bylo to tam. 🙂 Tak uvidíme,snad ta potvora tentokrát ten utroš nepřepere a nedorazí v termínu,protože to by bylo celkem jasný na čem jsem.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru