IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

meyryen
9. kvě 2013

@mardusenka30 To je teda zase napínací 😕

mardusenka30
9. kvě 2013

@meyryen jj trochu jako ze špatného filmu🙂

akashka
9. kvě 2013

@mardusenka30 no to se ti nedivim ze ses nervozni, ja uz bych tam asi volala znovu :D drzim pestiiii!

mardusenka30
9. kvě 2013

@akashka no mají do 15.30 tak v 15.00 už asi volám já...

akashka
9. kvě 2013

@mardusenka30 taky to tak v caru mám, vždy řekli, že zavolají sami a pokaždé jsem tam musela zavolat já a připomenout se, jednou jsem tam i musela zajet aby se mi vůbec někdo věnoval.. člověk jim dá své celoživotní úspory a oni ho pak takhle stresujou 😒

sasanka033
9. kvě 2013

@mardusenka30 zlato, zavolej hned. dyt to mas jedno, esli budes volat sama ted nebo ve tri. proste rekni, ze jsi to nejak spatne pochopila nebo neco..vzdyt je to jedno. zavolej, at nejsi nervozni. jim je to podle me sumak.

dada074
autor
9. kvě 2013

@maraida neboj zvládnou,moc děkuji jo a určitě když zůstanou budeme zavádět dvě,manžel o tom ani neví,nebudu ho stresovat 😉

mardusenka30
9. kvě 2013

@sasanka033 ještě počkám aspon do 14.45 na špatné zprávy času dost☹

ratatooy
9. kvě 2013

@mardusenka30 no t je napínák teda,myslim na tebe,jdu se sem podívat říkám si přečtu si dobrou zprávu a ono se nic neví zatim,tak držím palce dál

mardusenka30
9. kvě 2013

@ratatooy děkuji jen se ví, že už čím dál víc špiním, takže asi vědí proč nevolají☹

ratatooy
9. kvě 2013

@mardusenka30 ale nestraš a co ti dávaly za tu injekci?

ratatooy
9. kvě 2013

@mardusenka ja myslim že na tebe zapomeli že litaji sem a tam a nevi co dřív,zavolej sama a maš to,za to ti hlavu neutrhnou

sasanka033
9. kvě 2013

@mardusenka30 ja ti naplacam!🙂 neprikladej tomu zadny vyznamy, ktery to nema. proste se na to vy...a ty se ted stresujes zbytecne. ti povidam, volej🙂

ratatooy
9. kvě 2013

@mardusenka30 a nedavali jste embryjka dve?

coralin
9. kvě 2013

@maraida díky, jenže se bojím, jestli je to dostatečně nízká hodnota NK buněk. Chci jít teď na kontrolní testy, protože jestli by to bylo ještě pořád NKbuňkama, tak by to nemělo smysl. Jenže po roce na lékách se mi nechce být na nich zase další rok... jsem už z toho unavená a moc jsem tomu teď věřila. A místo toho jsem smutná a protivná:(

mardusenka30
9. kvě 2013

@ratatooy jakou injekci myslíš?? a dali pouze jedno víc nám nepřežilo...už jdu volat...

coralin
9. kvě 2013

@akashka jj, v některejch carech jsou přístupy hrozný. A kam chodíš? ale jen pro pobavení, to já jsem si takhle přečetla letáček jak mám volat... volám, volám, asi dvě hodiny, byla jsem nervózní jako blázen z toho že mi to neberou a pak jsem si asi po třech hodinách všimla, že volám na recepci caru místo do laboratoře. Tam mi to vzali úplně v pohodě hned a bylo po nervech.Kdybych si toho všimla a nepanikařila bych mohla jsem si to ušetřit . 😉

irisi
9. kvě 2013

@sasanka033 úplně ne.... Rada, darkwitch 😢 a meryen se loudá 🙂
@malinka_02 ty jo holka jsi dobrá nosnice a vidíš vydržely poctivě.... to je nádherný číslo a aspon měli o den déle zrát tak třeba budou skoro všechny zralý 😎 ..... těším se na zprávy kolik bude embryjek

dítě v e 48, když už dvě má mi přijde dost odvážný.....já bych do toho nešla a těšila se na vnoučata
@dada074 teda tak to jsi strašně pracovitá......já tu zrovna měla paní s kterou jsem domlouvala úklid protože ani to nesmím ☹ ...... vteda ty má poslušný bojovníky 😵 plní rozkazy jak mají 😉

mardusenka30
9. kvě 2013

tak paní doktorka o mě ví, má hrozné fofry ale někdy mi prý dnes ještě zavolá☹

akashka
9. kvě 2013

@coralin do repromedy.. asi pokud by mezi temi 5mrazacky nebyllo zadne prave, coz se snad nestane, tak na druhy pokus pujdem jinam.. pokazde se nam venuje nekdo jiny, kontroly pri ivf jsou na cely den, a co si clovek nevymrci to nema.. ale tak doufam moc ze to vyjde hned s prvnim nanuckema druhy pokus nebude treba 🙂 v recepci tam telefony sice berou dobre, ale zas tam ho.. vi :D

akashka
9. kvě 2013

@mardusenka30 noi tak to si delaj srandu ne? vzdyt to je otazka chvilky rict ti vysledek... achjo...

sasanka033
9. kvě 2013

@mardusenka30 jako ja jsem dneska nasrana, proste nechci brecet, tak jsem nasrana a tak ti povim, ze ta tvoje doktorka i celej car at si polibej! to je pristup teda. ale jsi statecna, dobre ze jsi zavolala a popohnala je. jeste vydrz, pak budes muset cekat celejch devet mesicu a to bude teprve cekacka🙂

ratatooy
9. kvě 2013

@mardusenka30 to sem si asi spletla teda s irisi ta psala že ji daly injekci na špinení

mardusenka30
9. kvě 2013

@ratatooy jj to asi jo🙂

mardusenka30
9. kvě 2013

@sasanka033
@akashka no uvidíme už jsem jaksi unavená a rezignovaná...

coralin
9. kvě 2013

@akashka Kamarádka chodila do Unicu a ségra mého muže do Reprofitu. Tak držím palce, 5 mrazíku je dobrej počet 🙂

sasanka033
9. kvě 2013

@mardusenka30 naprosto chapu.

teksas
9. kvě 2013

@sasanka033 Teda tak to jemi lito ze to dopadlo takhle....tak to bych mozna pak fakt zvazila tu laparku noo... i kdyz tezko rict zase jestli mas nepruchodny vajcovody...tak ani nevim zda to umej uplne odstranit....
a oni te chtej stimulovat na Ovu proc kdyz nejdes pristi cyklus do ketu? nebo jdes?

malinka_02
9. kvě 2013

@sasanka033 tak jak ti to vyslo 😀
@nikolav no ja si taky myslela ale kdyz mas embrouse zavedenyho tak pak clovek kouka jak se pozoruje 😀 Nehty si okouses 😀 Hele kolik si mela tech foliku..
@akashka to ja dovlenou setrim na dovolenou 😀

irisi
9. kvě 2013

@aaajeto přesně.....já to ani jinak nevnímám a nějakého dárce si neuvědomuju, to jen mužovi tp vidím na očích ☹....prostě beru to tak dítě je jeho , naše a ničí jiný.... však si to povíme až mu budou lidi říkat jak je mu podobnej 😉...... jestli to nebude pro něj horší 😕 , no uvidíme 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru