IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

lucik1986
14. kvě 2013

@pistalinda35 No tak to je paráda 🙂))
já jsem byla včera na ulz protože mě šíleně bolelo břicho. tak jsem volala mojí dr. a raději jsem tam jela. Měla bych být 5+5tt ale zatím byl jen gestační váček. Do Gennetu jedeme 23.5. tak snad už bude vidět víc

dada074
autor
14. kvě 2013

@ratatooy no uvidím,zítra to rysknu a vyzkouším jestli je tam ještě pregnyl,předpokládám,ale že už by to neměl ovlivnit a test by měl být tím pádem čistý?

mardusenka30
14. kvě 2013

@malinka_02 ahojky beru gratuluji k transféru bojovníčka a nenech se vyvést z klidu, on to musí vybojovat a mrazáčci jsou pojistka, ikdyž jich je méně, o to jsou silnější a já myslím, že jaro ti pomůže a ten co je v tobě to zvládne...

eevvaa
14. kvě 2013

ahojky holky, tak zítra se jdu domluvit co s námi bude dál,myslíte si že se dá KET zvládnout už tento cyklus.

mardusenka30
14. kvě 2013

@eevvaa ty už máš po krvi??

eevvaa
14. kvě 2013

@mardusenka30 nemám, zítra jsem objednaná na kontrolu po IVF, ať už dopadne jakokoliv, v sobotu jsem dělala test a negativní 14. den po ET, takže už jsem další nekupovala a zítra mám mít s sebou moč, ale už tomu moc nedávám, vzhledem k tomu, že proběhla normální MS, no i když teď mě berou křeče do břicha v místě dělohy, ale to je asi spíše psychického rázu, furt hledám nějaké příznaky, do zítra už vydržím i když na překvapení nevěřím, i v sobotu jsem vysadila utrogestan, v pátek jsem totiž volala mé ošetřující doktorce a ta ať zkusím test a podle toho vysadím, tak jsem to udělala. Zítra dám vědět.

mardusenka30
14. kvě 2013

@eevvaa budu ti držet pěstičky, ale měla jsi s utroušem ještě chvíli vydržet, já už mám po menzes a byla nejslabší v mém životě🙂 čekala jsem jatka🙂 tak dokud ti to neřeknou užívej si, zázraky se dějí, na smutky máme potom času i prostoru dost...

akashka
14. kvě 2013

@eevvaa to záleží jestli budeš mít KET v nativu nebo s hormony.. Pokud s hormony tak ty se berou už od 1DC, takže to už asi nestihas, když si po MS.. V nativu by se to asi stihlo..

malinka_02
14. kvě 2013

@mardusenka30 diky, musi!

eevvaa
14. kvě 2013

@mardusenka30 to povím zítra 🙂, bylo by to pěkné, ale už jsem to vzdala. No máme dva mrazáčky v jedné zkumavce, takže si jdem v druhém kole pro dvojčata, jak se smála švagrová, že holt chceme ty dvojčátka, no bylo by to jedním vrzem a už žádné další IVF

malinka_02
14. kvě 2013

@eevvaa v nativu jdes na utz 9-11dc podle delky cyklu.

eevvaa
14. kvě 2013

@akashka já bych měla mít nativ, protože normálně funguji a mám i ovulaci, aspoň takhle mi to doktorka říkala, že u mě stačí jen utrogestan. Když to teď nevyjde s KETem hned, tak až v červenci, v červnu nám do toho vleze dovolená a nechce se mi dojíždět na ultrazvuk z ní, to bychom si to neužili. Aspoň si odpočinu a v červenci to vyjde 🙂

akashka
14. kvě 2013

@eevvaa já taky fungujú bez problémů, ovulaci mám normálně a pravidelně, ale mám KET se stimulaci a aini se mnou nikdo jinou variantu neresil, mám náplastí s estrogenem.. Asi co centrum to jiný přístup 😉

nikolav
14. kvě 2013

@akashka Už aby to bylo!!

nikolav
14. kvě 2013

@sasanka033 No jo já vím...ale i tak je to dlouhé čekání. Víš jak to myslím.

nikolav
14. kvě 2013

@malinka_02 Kéž by 😨

malinka_02
14. kvě 2013

@eevvaa me treba tvrdili ze ket v nativu ma vetsi uspesnost ale nevysel ani 1 a tak sem chtela radeji nakonec ten stimulovany a nikdy mi nevyhoveli..
@nikolav to vis ze jo!

dada074
autor
15. kvě 2013

Dobré ranko všem,kdo jde dnes třeba po kontrolách přeji hodně štěstí.
@nikolav já vím,že je to dlouhé,ale neboj dočkáš se a bude to určitě stát za to.

nikolav
15. kvě 2013

@dada074 No j občas padne takový ten splín čekání...tak jako třeba včera. Ale tak zítra jdu na kontrolu tak se třeba zase něco dozvím.

akashka
15. kvě 2013

@nikolav určitě se dozvíš, že je vše v pořádku, a že se můžeš těšit na transfer, já se v pátek dozvím to samé a pak už nám ten týden do transferu uteče jako voda ;)

nikolav
15. kvě 2013

@akashka No to doufám. Už se zítra těším na tu kontrolu. A pak nějak ten týden přečkat. No a pak ještě těch 14 dní potom 😀

akashka
15. kvě 2013

@nikolav no já se na pátek taky těším a díky tobě mi to přijde nějak dřív, když ty jdeš už zítra :D

sasanka033
15. kvě 2013

@nikolav to je asi proto, ze se ted nic nedeje. kdyz stimulujes, tak mas pocit, ze pro to neco delas🙂 ted jen porad cekat, jak se ten cyklus vyvine🙂

sasanka033
15. kvě 2013

@dada074 ahoj zlato, tak zkousela jsi test? vlastne testovala pregnyl? 😀

nikolav
15. kvě 2013

@akashka No tak taky ti to uteče. Já už jen dneska a už se vidím jak se mi bude chtít zítra ráno vstávat 😀

janinafox
15. kvě 2013

@maraida Ahoj, děkuju, tobě taky moc držím palce.. to budeme testovat najednou, viď? No, dvě by mi nedali, říkali že max. jedno... a do mrazáčku min. 4 - je prý možný že víc, že dají kdyžtak vědět, no ale ty 4 jsou taky pěkný...
oni se báli kvůli tomu "trošku" hyperstimuláku dávat dvě, říkali že když se to povede, tak se ty příznaky budou zhoršovat, tak asi proto... no ale jsem pěkně nervní - příznaky se nezhoršujou, je mi fajn, jen lehoulince pobolívá bříško, ale to je asi ještě po opu....
@dada074 děkujuuu 😉

nikolav
15. kvě 2013

@sasanka033 No to jo bylo to i tím, že se chodilo častěji na kontrolu něco jsem si pichala a tak.. Teď jen počítám léky jestli jsem si ten den vzala ty tři co jsem měla.

sasanka033
15. kvě 2013

@nikolav no jasny...a ty jsi navic doma, vid?

sasanka033
15. kvě 2013

@nikolav ja uz zas resim, jak se z neceho vykecam v praci. za mesic mame na teambuilding jet na vodu a ja bych strasne chtela, ale pokud bude vsechno jak ma, vychazi mi to tesne po KETu. a to si jako nechci lajsnout:/

nikolav
15. kvě 2013

@sasanka033 Jsem. Jako nenudím se to ne. Na práci je furt něco a navíc jsem jak spící panna po těch lécích. Takže i hodně spím a dost často. Ale spíš, že se nic neděje no.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru