IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dada074
autor
16. dub 2013

@pistalinda35 to je nádhera,ne pro zasmání.

alba1
16. dub 2013

@pistalinda35 fakt krásný 🙂 tak to je mamča dobrá, že to vydržela takovou dobu...ale asi to fakt pomáhá...a je pěkný se k tomu po letech vrátit...člověk toho spoustu zapomene...fakt krásný...

alba1
16. dub 2013

@raaaadka necítím nic...nevím jestli je to správně a nebo špatně....všechno ustalo...už mi není ani blbě...břicho nebolí...tak nevím...

paru
16. dub 2013

@dada074 ahoj, mě sestřička jasně řekla, že menopur mám píchat ráno.

go
16. dub 2013

@pistalinda35 je, to je super 🙂 Skoda, ze jsem na psani tak lina 😒

ratatooy
16. dub 2013

@berucka me tu nekdo psal jak to je s uhnizděním po PK a myslim že to bylo až max i 6den,jinak ja špiním od 4dne po ketu

dada074
autor
16. dub 2013

@paru díky já vím,že jste o tom povídali s Rat,ale nebyla jsem si 100% jistá a jelikož ho mám poprvé,raději se optám.

dada074
autor
16. dub 2013

@ratatooy koukala jsem na HCG a pěkné.Ale také jsi psala,že krvácíš.Už je to lepší?A na to HCG jdeš proto aby se přesvědčil,že roste?

ratatooy
16. dub 2013

@dada074 nochvilkama je o lepši po namaze horší,ted to ustalo zatim napsal mi utrouš,a jdu tam aby se podival na utz jestly už uvidí aspon dutinku ted nebylo videt nic hcg bylo moc maly

dada074
autor
16. dub 2013

@ratatooy kdy jdeš v pátek?

ewik84
16. dub 2013

Tak ET za mnou. Ale to bych nebyla ja, aby zase nebyly nejake komplikace. Prijedem tam a dr. vola do laboratore, kde ji rekli, ze mame emrijka pomala, ze by jim dali jeste den. Tak ja vynervena, ze tam jedem hodinu a pul zbytecne a ze nas to ceka zitra. Pak me dr. prohlidla a rika, ze mam hyperstimulaci, ale tak stredni, takze by to neodkladala. Nakonec uhadala, ze me vzali dneska. Pred zavedenim mi embriolozka rika, ze embrijko od rana jeste hezky dorosto. Zavedeni v pohode. Odvezli me pak na pokoj a ja se ptam sestricky, je, ja tu budu sama? A on, ze jo, ze je to nadstandart, ze se mnou dneska vubec nepocitali a 4 luzaky uz jsou vsechny obsazene. Tak nevim, ale mam z toho pocit, ze embrijko nebylo hrozne, ale ze na me proste zapomeli. Ale dobre to dopadlo, tak ted jen, at se bublinka zavrta 🙂

mardusenka30
16. dub 2013

@ewik84 gratuluji a přeji hodně síly...

dada074
autor
16. dub 2013

@ewik84 tak gratuluji,a držím palce,ale řeknu ti to je mazec.

ratatooy
16. dub 2013

@dada074 na 9

pistalinda35
16. dub 2013

@ewik84 Držím moc a moc palečky 🙂

raaaadka
16. dub 2013

Tak me trochu boli v zadech, bud z bot nebo jako na MS nebo.... 🙂

akashka
16. dub 2013

@mardusenka30 já píchám gonal 7 dní a mám bříško nafouklé (hlavně večer) a od včerejška mě píchají vaječníku trošku.. myslím, že to asi je normální, že to cítíme ;)

mardusenka30
16. dub 2013

@akashka děkuji za odpověd, aspon víme, že se něco děje🙂, já se dozvím co už ve čtvrtek, to mě čeká první uz

lucik1986
16. dub 2013

Ahoj holky tak odebráno 14 vajec 🙂)) více napíšu večer, není mi uplně dobře ☹

akashka
16. dub 2013

@mardusenka30 ja jdu ve čtvrtek už na druhý utz, tak snad se dozvím už kdy bude OPU a doufám, že v sobotu 🙂 držím pěsti na první utz ;)

@lucik1986 super počet ;) tak ať je brzo líp a ať se vše pěkně oplodní ;)

jednalucka
16. dub 2013

@ewik84 Tak přeju moc moc štěstí, ať to dobře dopadne!!!!!!!!!!!!!

mardusenka30
16. dub 2013

@akashka díky, já zas budu držet pěstičky tobě🙂

jednalucka
16. dub 2013

@raaaadka tak snad 🙂

malinka_02
16. dub 2013

@ewik84 tak super tak at se hezky zavrta!
@mardusenka30 me taky bolelo bricho hodne!
@lucik1986 to je krasny pocet!

mardusenka30
16. dub 2013

@malinka_02 jj postupně se stávám malou velrybkou🙂 ale dá se to zvládat...jsem ráda, že jsem doma...

pistalinda35
16. dub 2013

@lucik1986 to je jako já 🙂 držím palečky !

megie4
16. dub 2013

@lucik1986 No bezva,tak at se zadari je oplodnit a vzhuru na et 🙂

megie4
16. dub 2013

@ewik84 Tak hlavně ať se u Tebe drží,moc držím palečky 😉 🙂

megie4
16. dub 2013

Prosím,prosím,potřebuju radu.Od rána jsem jak na trní. ☹ Myslíte,že může nastat ovulace,i když si píchám Diphereline od 2.DC?Dneska jsem 10.DC a od rána výtok jako při ovu.Zítra mám jít znovu na utz a v patek by mela být OPU.Mám docela strach,že se nedostanu ani tam.Co si o tom myslíte?????Je možné ovulovat i přes podávání toho léku?

vendysch
16. dub 2013

Ahoj, mám právě po ET, můžu se k Vám přidat?
Mám už doma jednu cácorku předškolačku z 1. IVF a teď zkoušíme poslední pokus - 3. IVF. Jinak už to vzdáváme a zůstanem u jedináčka. Moc tomu už nevěřím, mám 36 let...
Ratatooy - četla jsem na Reprofitu, že zahnízdění embryek od oplodnění může být dokonce 6-8 dní, takže po ET se odečítají se dny kultivace. My jsme měli pouze 48 hodin, takže od ET počítám 4-6 dní, ale názory se různí, někde píšou dokonce až 10 dní 😝
Všechny zdravím.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru