IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
16. dub 2013

@pistalinda35
Já měla ráno taky dobrou depku. To budou ty hormony.

malinka_02
16. dub 2013

@pistalinda35 urcite to vyjde! Musis myslet pozitivne, i kdyz vim ze to je tezky ale ted poprve musis 😀 Popate uz se tomu veri hur 😀
@raaaadka no ja na tohle moc nejsem vis..
@mardusenka30 cekam spis ze si manzel najde 20 letou 45 kg slecinku uz nez ze otehotnim nebo zhubnu!

mardusenka30
16. dub 2013

@malinka_02 ale no tak☹ a kdyby to udělal tak nestojí za opření kola, přece je důležité jaký člověk je, než co jakou má vizáž, té se brzo chlap nají, ale když se třeba nenají🙂

raaaadka
17. dub 2013

Dobré ráno všem, všechny zdravím a přeji krásný slunný den!
Žádné smutky, žádné stresy, dnes jen samé pozitivní věci!
🙂

pistalinda35
17. dub 2013

Krásné ránko a pohodový a úspěšný den všem 🙂

gabaki
17. dub 2013

@malinka_02 ďakujem 🙂

raaaadka
17. dub 2013

Ja mam zavedenou 4 denni morulu a jsem 4. Den po et. Z tabulky mi vyhazi, ze by se mela zacit zahnizdovat dnes.

alba1
17. dub 2013

@raaaadka víš žádně změna....tak nějak mám pocit jako bych to měla dostat...pak to zase přejde...fak tnevím co si mám myslet... 😒 prsa nebolí...já fakt nevím...a co ty? Pozoruješ něco?

alba1
17. dub 2013

@malinka_02 no uvidíme...trochu se uklidnuji tím, že je to teprve 9. den...doktor říkal testovat až v pátek...tak ještě má prcek čas to dohnat...

alba1
17. dub 2013

@gabaki držím pěsti ať dušík už jen sílí a 🙂

ewik84
17. dub 2013

Holky tak já nevím. Na jednu stranu jsem strašně ráda, že se mi po ET udělalo mnohem lépe, ale zase si říkám, jestli se v tom břiše něco děje, když doktorka říkala, že se mi asi přitíží. Nebo je to jen klid před bouří a až se prcek zavrtá a nalítně mi HCG, bude mi zase zle? Máte některá zkušenost?

berucka
17. dub 2013

Krásne ráno prajem i ja, hoci od včera MS v plnom prúde. Prišla cca 5 dní pred termínom, tak neviem, či je to pri IVF normálne. Každopádne už na to psychicky nemám, takže KET bude to posledné, čo som ochotná v túžbe po druhom dieťatku podstúpiť. Ak naozaj sme zdravotne vporiadku, ako nám všetci tvrdia, tak si počkám, až to zase príde prirodzene a ak nepríde, tak sa nič nedeje. Nechcem v túžbe po väčšej rodine stratiť šťastie, čo máme v trojici.
Všetkým bojovníčkam, ktoré ešte dieťatko nemajú, prajem mnoho síl, lásky a trpezlivosti a nech je vaše úsilie a obetavosť korunovaná úspechom!

raaaadka
17. dub 2013

@alba1 Nic, pidibolestičky sem tam na MS, rozhodně to nevypadá na zahnizďování. Bradavky jsou citlivější, ale to bude nejspíš ten utroš. Jinak fakt nic, takže se smiřuju....

raaaadka
17. dub 2013

@berucka
Moc hezky napsaný, budu se toho také držet. 🙂

go
17. dub 2013

@raaaadka ja nevim, kazdy to ma jinak🙂Ciste prakticky hcg z vyvolavaci injekce vyprcha max. do 10 dne. Hormony v utrogestanu zpusobuji priznaky tehu. Ja mela natekle prsa, extremne videtelne zily na prsou, ranni nevolnosti, migrenu a tehu jsem nebyla ☹ .Jak se tu zde psalo nekdo priznaky ma a jsou k tehu, nekdo nema a je taky tehulka. Nezbyde nam nic jineho nez cekat ☹ . Ja uz jsem silene nervozni 😒 Kdy budes testit? 😉

go
17. dub 2013

vsem preji krasne dobre rano a tesim se same uzasne zpravy 🙂

raaaadka
17. dub 2013

@ewik84
Já už pár dní neřeším nic jiného, než jestli se v tom břiše něco děje a mám pocit, že se tam neděje vůbec nic. Jsem z toho dost otrávená. 😒

raaaadka
17. dub 2013

@go
Když jsem byla těhotná, což bylo s potratama celkem 4x, nemusela jsem testit nikdy, prostě jsem si byla jistá vždy tak 3-4 dny před MS, vše bylo jiné, pleť, nálada, euforie, prsa jak balóny nafoklý.... 🙂 Teď zatím nemám nejmenší potřebu testovat, jelikož necítím vůbec, ale vůbec nic. Kdybych měla aspoň trošku pocit, že to vyšlo, vyrazím pro test.
Cítíš aspoň něco??? Já myslím, že bych snad cítila to zahnizďování. Bolest v zádech, to jsem taky mívala u těhu hned na začátku....
Jo a v tabulce mám //, ale to tam mám schválně, aby to tak bylo. 🙂

go
17. dub 2013

@raaaadka ja take nic...bradavky citlive, nalada pod psa, ale jinak uz skoro splasklo i bricho.Citim se normalne. Dokonce chodim normalne i na WC, a to jsem pri predeslem tehu mela zacpu. 😒

go
17. dub 2013

@raaaadka ja to mam fakt stejne, necitim nic, jen unavu, opet z utrouse. Jee, to je super ty// v tabulce 😀

raaaadka
17. dub 2013

Jo, jo, jak píšeš. Přesně, břicho začíná vypadat zase normálně, se zácpou už to taky není tak zlé. Nálada pod psa souhlasí. Bereš taky ten Utroš? Myslím jestli to u tebe souvisí s těma bradavkama?
Dokonce jsem si dnes řekla, že už sem do té diskuse nepolezu a vypadá to, že tu dnes budu trávit celý den. 😉

go
17. dub 2013

@raaaadka nenene, jen tu pekne zustan s nama 😉 Ja si rekla na zacatku tohoto IVF, ze sem nepolezu, nakonec jsem tu nejcasteji co jsem kdy byla 🙂 Ja beru utrous 2-1-2.

raaaadka
17. dub 2013

Dnes jsem měla sen, že nám vykradli barák, bylo to takový divný, potkávala jsem lidi a říkali," to je normální, nám už taky". Přišlo mi to takový jako, že v tom břiše fakt nic nemám, že to s tím souvisí.

ewik84
17. dub 2013

@raaaadka Ja mam taky prave taky takovy vnitri pocit, ze tam nic neni. Ale strasne si to bojim pripustit. A snazim se myslet pozitivne. Musim to brat tak, ze venku je krasne, ja jsem na neschopence, ale s vychazkama a i pokud by se to nepovedlo, tak me ceka jeste 14 dni odpocinku 🙂

vendysch
17. dub 2013

@berucka Krásně jsi to napsala, mluvíš mi z duše. Možná právě Ty budeš ten klasický a krásný případ, že ve chvíli, kdy to vzdáš a uděláš za snažením tlustou čáru, tak právě tehdy otěhotníš úplně normálně přirozeně. Stalo se to i švagrové - 3xIVF neúspěšně, pak už na to neměli nervy, podali si žádost o adopci a....za čas zjistila, že je těhotná, druhé dítě taky přišlo úplně nečekaně hned po tom prvním a teď jsou při každém opoždění menses naopak vystrašení, aby nečekali třetí, konečně totiž sehnala dobrou práci a děcka jsou už předškolák a školák. To jsou pak paradoxy..... 😀

raaaadka
17. dub 2013

@go
A zavádíš nebo polykáš? Já mám zavádění 2-0-2.

raaaadka
17. dub 2013

@ewik84
mrkni na str. 96, tam máš tabulku, co se který den děje s embryem v tobě. Myslím, že máš ještě čas, byla jsi na ET o něco později. 🙂

vendysch
17. dub 2013

@raaaadka To je zajímavé, že každý má ten Utroš v jiných dávkách - já mám 2-2-2 a je jedno, jestli zavádět nebo polykat. Při zavádění se mi zdá, že to ze mně později trochu vyteče, tak nevím, jestli tam té léčivé látky zůstane dost a při polykání prý je většinou zas ženám blbě: točení hlavy, pocit na zvracení a tak. Tak nevím, které "zlo" je lepší 😉

dada074
autor
17. dub 2013

ahoj a krásné ráno všem.
@raaaadka
@go
@ewik84 holky klid,ohledně toho cítění,pokaždé je to jiné,také jsem si říkala,že to zase nevyšlo,pamatuji se,že mě jen bolelo břicho jako při MS pokaždé jsem s hrůzou chodila na záchod a čekala,že už přijde,a nakonec je z toho raubíř jak hrom.Když přijdete do jiného stavu přirozeně je to něco jiného tady u toho víte,že by to mohlo klapnout a člověk se jen pozoruje.Nestresujte tím jestli tamta něco cítí a vy ne a koukejte si to užívat. 😉 Dokud opravdu nedorazí MS tak ta naděje tam přeji existuje a hlavně umírá poslední,no ne?

mardusenka30
17. dub 2013

dobré ráno všem a všem hodně síly, chtěla bych se zeptat, musíme mít do zítřka rozmyšleno co vše z placených nabídek chceme, měly jste někdo monitoring embrya??stojí to na den 5000 kč a nevím, zda je to nutné při metodě PICSI +ICSI mít???Máte s tím někdo zkušenost??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru