IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

martulena
26. dub 2013

@janinafox děkuju a budu vás informovat jak to vypadá dál.

martulena
26. dub 2013

@sasanka033 Ahoj to je můj první ket z 4IVF. Jinak jsem už měla 2 kety při 3IVF. Zatím všechno bez úspěchu. Na 4IVF jsem změnila car. Tak uvidíme.

raaaadka
26. dub 2013

@sasanka033 prý to zabírá, ale podle diskuse jak komu. On to naštěstí řešit chtěl, ale původně mu to taky chtěla sypat do polívky. 🙂

sasanka033
26. dub 2013

@raaaadka aha🙂)) no tak dej vedet🙂

sasanka033
26. dub 2013

@martulena strasne moc drzim palce!!! a odkud kam jsi presla a co je pricinou neuspechu dle doktoru?

raaaadka
26. dub 2013

@sasanka033
Já nevím, jestli mi ještě něco budou nabízet, ale ráda bych otěhotněla přirozeně. 😉

sasanka033
26. dub 2013

@raaaadka no to ja bych taky docela brala🙂))) zkousela jsi treba cinskou medicinu, akupunkturu, byliny, mojzisovou...?

megie4
26. dub 2013

@1miska Moooooc blahopřeju! 😀 Tak ať pěkně rostete! 😉 🙂

darkwitch
26. dub 2013

asi mi volali z Gennetu a já to nestihla vzít... co mi mohli chtít? jsem z toho nervozní, doufám, že zavolají ještě jednou... pardon potřebovala jsem to někomu říct a vy jste po ruce... nějak se s vámi nemůžu rozloučit a celý den sem koukám 😀

maraida
26. dub 2013

@raaaadka nativ je,že ti odeberou jen to vajíčko,které se ti přirozeně vytvoří a to oplodní.Takže vůbec nestimuluješ.

@martulena tak budu držet moc palce,aby to už konečně vyšlo 🙂 nebo už máš nějaké dětičky z předchozích pokusů?

maraida
26. dub 2013

@1miska moc gratuluju 🙂

maraida
26. dub 2013

@mardusenka30
@eevvaa holky držím palce 🙂

raaaadka
26. dub 2013

@maraida jo děkuju, chápu. Jestli mi tam stříká tekutina z vejcovodu, tak to by byly vyhozený peníze. Ráda bych teď histeroskopii a laparkou. A pak pevně věřím, že to vyjde přirozeně. 🙂

martulena
26. dub 2013

@maraida ne nemám žádný bohužel ☹

martulena
26. dub 2013

@sasanka033 Chodila jsem do artu v CB a ted jezdím do Brna do Heliosu. Mám to docela z ruky jedna cesta tam nám trvá pomalu 4 hodiny. Já nemám oba vejcovody tak nemám jinou možnost než IVF . Byla jsem v roce 2008 na laparoskopii a tam mi oba vzali(byli neprůchozí). Tak uvidíme jak to půjde tady mám 4 mrazáčky, tak teď zkusíme toho prvního.

sasanka033
26. dub 2013

@martulena 4 hodiny? panejo, to je teda desny:/ taky toho mas hodne za sebou, ted uz to vyjde, musi, na kazdyho jednou dojde a to v dobrym🙂

martulena
26. dub 2013

@sasanka033 No už se moc těšim až na mě dojde!!!! 🙂 A jak si na tom ty?

sasanka033
26. dub 2013

@martulena ted cerstve mam za sebou prvni neuspesne IVF, dve embrya a nic. ale dneska se mi konecne rozjizdi ms a tak se tesim, ze dojde na naseho jedinyho nanucka a jdu hned do KETu. musim verit, ze prezije rozmrazeni a ze se zadari, je to blastocysta. jeho brachove byli jen ctyrbunecni, tak to treba ted vyjde.

raaaadka
26. dub 2013

Holky, já chci hlavně aby se hned něco dělo, nechci zas na něco čekat. Vy se máte, co jdete hned na KET, já vše vsadila na jednu kartu a nevyšlo.

nikolav
26. dub 2013

Ahoj holky mám takový dotaz. Jak je to se sexem po OPU a po ET? Mě v CARu nikdo k tomuto nic neřekl. Né, že bych to nevydržela, ale dnes jsem měla celý den takovou chuť!

malinka_02
26. dub 2013

@ewik84
@pistalinda35 holky to me mrzi..mate mrazacky?Kveten bude nas!
@irisi no ono jde o to ze za dobu co se snazime se svagrovi i brachovi narodili deti, kamaradky uz cekaji nebo porodili druhe..ja se taky vyhybala ale ted uz nemam nikoho..a nejde se vsem furt vyhybat ale pak mam jen depku..

raaaadka
26. dub 2013

@nikolav 😀 to jsou krásný starosti. 😀
Já myslím, že tu někdo psal 7 dní po ET bez sexu.
Jinak po opu asi taky, aby jsi náhodou neotěhotněla spontálně a k tomu uměle. 😉

raaaadka
26. dub 2013

@malinka_02 to znám, ségra už má 3 děti, tiše závidím. 😉 já bych chtěla mít 2. Ale jsem vděčná i za jedno. 🙂

nikolav
26. dub 2013

@raaaadka A když by jsme použili kondom po OPU? No asi mě to taky dělají ty léky. O sexu se mi i zdálo!

malinka_02
26. dub 2013

@sasanka033 prave u nas jsou tak mlcim ale vymyslet si neco u 5 pokusu je narocny.. Dekuju u MD a RD vim ale zajima me kdyz reknu ted ze sem tehotna a nepujdu na riziko jestli me muzou tehotnou vyhodit nebo zrusit misto a zbavit se me tehotne? Dekuju moc..

sasanka033
26. dub 2013

@malinka_02 ne, jako tehotna jsi porad v ochranny lhute. jakmile doneses od doktora potvrzeni. takze pokud v dobe, kdy ti daj vypoved uz budes tehotna a budes na to mit dukaz, kterej muzes predlozit i zpetne, tak je vypoved neplatna.

sasanka033
26. dub 2013

@nikolav u OPU si delejte co chcete/uznate za vhodny asi do velikosti 12mm, pak sexem riskujete prasknuti folikul. po ET 5-7 dni bez sexu kvuli oxytocinu a pak treba tejden este kondom, kvuli infekci.
🙂

sasanka033
26. dub 2013

@malinka_02 jinak vymejsleni duvodu nepritomnosti u ivf je teda fakt peklo, ja se ted vymlouvala na naky virozy, ale to fakt nejde furt...kor ja fakt nemam zastup, proste jsem jedina, kdo tu praci dela...
no uz aby to miminko bylo na ceste!🙂

nikolav
26. dub 2013

@sasanka033 a co je na tom rizikové? Orgasmus a nebo to pronikání?

darkwitch
26. dub 2013

Holky nevíte jestli jsou zítra v gennetu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru