IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
4. kvě 2013

@mardusenka30 no to teda 😀 To ses dobra ja vzdy testovala, neodkazu si pomoct 😀
@ratatooy lepsi nez riskovat, ja budu i zrat cervi kdyz budu mit miminko 😀

malinka_02
4. kvě 2013

@ratatooy 😀

mardusenka30
4. kvě 2013

@malinka_02 no zatím mě to neláká, ale uvidíme po víkendu🙂

malinka_02
4. kvě 2013

@mardusenka30 to sme dve.. Ja utiraka prach na tifany lampe( takova slozena z malych sklicek) a najedno zacla padat, zlomila se tam noha, muselo to uz byt ale je v tom proud tak sme to museli rozebrat protoze to neslo ani polozit a nevim co s tim, je to obrovsky tezke. Tak se bojim kdyz to opravi aby to drzelo.. Jenze byla hrozne draha.. No a pak sme se opet zhadali s manzelem tak sem mu rekla ze chci mit klid a at vypadne.. ☹

mardusenka30
4. kvě 2013

@malinka_02 no já ho zatím nemám doma, ale nadšený nebude☹ ani není z čeho☹ mlýnek zrovna docela používáme☹

lussi
4. kvě 2013

Ahoj ženy mé 😀
Hlásím, že utz asi dobrý, něco narostlo, od čtvrtka 5 dalších folíků o vel. 18mm, takže v úterý jdu na punkci. Dneska si mám píchnout 330j oproti mým 150ti, takže když se delší dobu nebudu hlásit, tak již nejsem mezi živými 😅 😀 Já se na netu dočetla, že se můžou zvedat dávky max. po 75jednotkách 😕 Zítra ráno Cetrotide, večer Pregnyl, v pondělí mám být v klidu a v úterý ráno nástup. Ale dneska mě teda doktorka vytočila. Lezu na kozu a ona se mě ptá jeslti jsem 8 dc, to se sakra nemůže do toho pičítače podívat pořádně? Jak mám pak věřit tomu, že nevidí šejdrem když mi např. dávkuje Gonal. Bože jak tohle dopadne 😀

lussi
4. kvě 2013

tak dočítám a hned takové zprávy 😀
@lucik1986 Moc gratuluju! Tak to byl krásný majový den co? 😀 😵

megie4
4. kvě 2013

@lussi Krásné!!!To bych taky brala. 🙂 Tak hlavně ať tě moc netrápěj a ať nemáš žádný komplikace po OPU.Držím palečky! 🙂

martulena
4. kvě 2013

@lucik1986 gratulace doufám že mi to vyjde taky pozitivní jsem 5 den po ketu tak uvidím 😎

malinka_02
4. kvě 2013

@lussi nontak ted mi mluvis z duse.. V patek se nejdriv spetl jaky jsem dc, pak mi rekl ze nevi jestli injekce dostanu u sester nebo kde a ze se mam sester zeptat, pak rekl ze mi ukazou vse sestry a nakonec mi dal recept na listovku o kterou sem si pozadala a v lekarne sem zjistila ze mi napsal 1 baleni, ja mam jo homozygotni omocystein takze tohle baleni mi vyjde na tyden 😠 No a pak mam verit..
A kolik tedy mas foliku? To vypada super. Me rekl ze mam 5 na kazde strane a ve zprave bylo 5 folikulu 12-13mm tak doufam ze tedy plati ze sou na kazde strane.. Treba mi taky jeste neco doroste..
@mardusenka30 hele to se neda nic delat, koupis si hezci 😀

mardusenka30
4. kvě 2013

@malinka_02 jj koupím, můj to vzal i celkem v pohodě, jen spravit to fakt nepůjde...

lucik1986
4. kvě 2013

@lussi byl 🙂) mooooc krásný. Taková vzpomínka na celý život

lucik1986
4. kvě 2013

@martulena určitě ano, budu moooc držet palce

aaandisek
4. kvě 2013

@dada074 ahojky,taky jezdíme do Sanusu,nás čeká v červnu 1IVF ,předtím ješte orgametril a stimulka 😕

coralin
4. kvě 2013

@maraida Ahojky, jsi hodná, teď se fakt hodí.Díky Já ti ani nevím, asi nám to není souzeno nebo co... ☹

coralin
4. kvě 2013

@mardusenka30 Ahojky, z toho si nic nedělej, to se holt někdy stává...

mardusenka30
4. kvě 2013

@coralin jj už to neřeším, jsou horší věci v životě, jen ten dnešní den byl takový celkově začarovaný...

coralin
4. kvě 2013

@raaaadka Ahojky, mě zase bylo divný, že jsme měli 4 na zamražení, embryjka a řekli, že to nestačí, že potřebujeme mít větší(blastocyty) tak nám zbyl jen jeden mrazík a co udělali s těma ostatníma vážně nevím, teď bych zkusila i ty ostatní, jestli by se nechytli, když IVF zase nevyšlo ☹ . Bylo to tedy velký zklamání, moc jsem tomu věřila a mělo to teď úplně jinej průběh.....

coralin
4. kvě 2013

@mardusenka30 tak to je fajn, a co manžel, přežil to?

mardusenka30
4. kvě 2013

@coralin přežil, sekanou dlabal i s vločkami a mlýnek chvíli komentoval, a pak to vzdal, nedávno rozbil mobil, tak si jsme kvit🙂

malinka_02
4. kvě 2013
dada074
autor
4. kvě 2013

@aaandisek my,ale jezdíme k Apolináři. 😉

raaaadka
5. kvě 2013

@coralin
To je mi líto, taky jsem tomu věřila, pořád jsem měla takový dobrý pocit, trvalo to až do chvíle, kdy jsem řekla, že nebudu chtít nic mrazit, embryologa to nepotěšilo a od tý doby byl můj dobrý pocit pryč. I ten ET byl 4. den ráno. kdyby byl 3. den, nemusela jsem platit ještě PK, kterou jsem původně taky nechtěla a do teď nevím, jestli bylo embryo ještě OK, protože mi volali 3. den, ať přijedu zítra ráno na ET, tam jsem zjistila, že zbylo jen jedno z pěti.
No a ET byl již přes pojišťovnu vykázaný, tak asi proběhnout musel. Ostatní embrya už měly nějaký fragmentace, to je asi, že se začly rozpadat. Nevím, příště bych si nechala zavést 2 po dvoudenní kultivaci. 😉 ale ono je to vždycky hop nebo trop.

ratatooy
5. kvě 2013

@raaaadka no ale teda v tomto připade o popisuješ že si ani nevedela co je s embryjkama bych hlavne zmenila car,jako přece si nemužou snad ani dovolit neinformovat denne sami o tom jak se embryjka vyvýjejí jakou maji kvalitu atd

raaaadka
5. kvě 2013

@ratatooy tak toto info jsem měla denně 3 byly super a 2 pomalejší.

ratatooy
5. kvě 2013

@raaaadka ajo tak jak to že jsi mela z tho špatnej pocit?jako že se z ničeho nic zastavily ve vyvoji?

mardusenka30
5. kvě 2013

dobré ráno holky, mám otázku, bolelo někoho během transféru i v zádech?? dneska jsem se vzbudila a bolí mě bederní oblast až pálí, je to nepříjemné...může to být k tomu???

raaaadka
5. kvě 2013

@mardusenka30
Mě bolelo v zádech, když jsem otěhotněla a to pár dní po ovulaci až do ms a dál... 😉

mardusenka30
5. kvě 2013

@raaaadka aha, no mě to příjde jako bych byla nastydlá, nebo se po mě někdo prošel☹

ratatooy
5. kvě 2013

@mardusenka30 me taky na začatku braly záda i ted občas

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru