IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
3. kvě 2013

@irisi jj to říkal, proto ani nedoporučil přenos dvou embryií. I když chceme jen jedno.

megie4
3. kvě 2013

Ahoj kočky.Tak mi právě totálně ruply nervy. 😢 ☹ Fakt se snažím pořád si říkat,ještě je brzy na nějaké závěry,ale tak nějak prostě cítím,že je to v háji. 😢 Bulím tady jak malá holka,ale ono to asi musí ven,jinak by mi hráblo.Celej den k nám chodí tchyně(bydlíme ve 2 generačním domku)a ptá se,tak jak,jak se cítíš,hlavně nic netahej,šetři se,nemysli na to.....!!!! 😠 😠 A já se pořád jen přetvařuju,jakože to se nějak zvládne,když to nevýjde,ale prostě dneska toho bylo už moc a fakt to nedávám!Manžel jel teď chudák na noční a vůbec nevěděl co říct.Nejhorší je,že já vím,že i jeho to strašně mrzí a snažím se i před ním "bejt v pohodě".Jenže dneska mi to nějak nevyšlo.Sakra,to je tak nespravedlivý,že některý roděj na požádání a my si musíme procházet tímhle vším. ☹ Nevzdáme to,to ne,ale příšerně mě to štve.Člověk přece jen v koutku duše vždycky doufá,že už konečně...... 😢 😢 😢

megie4
3. kvě 2013

Přeju vám všem dobrou noc a ať vám to všem co nejdříve vyjde a netrápíte se moc dlouho. 😔

pistalinda35
3. kvě 2013

@megie4 neplakej berusko. bude to dobre...hlavne se netrap ....

pistalinda35
3. kvě 2013

@megie4 vim, jak se citis.... i ja si tim prosla... clovek slzy nezastavi.... bude lepe. to miminko prijde..ver tomu

mardusenka30
3. kvě 2013

@megie4 určitě se vyplač myslím, že to pomůže hlavně tobě, přetlak není dobrý. S tchýní ti nezávidím, ač věřím, že je hodná a myslí to dobře, člověk potřebuje svůj klid. Já dnes také bulila. Můj byl celý den na stavbě, já nakoupím, nachystám jednohubky a on jen proletí dá mi pusu a valí řešit něco pracovního aniž by mi něco předem řekl, tak jsem tu seděla sama jako blbec☹ , ale už jsme to urovnali. Nervy to jsou, ale zkus vydržet do krve, nikdy nevíš jak to dopadne...myslím na tebe ať máš klidné sny a zítra je ti lépe...

dada074
autor
3. kvě 2013

@pistalinda35 neboj někdo se dočká hned,někdo holt o chvilku déle,ale dočká se každá,a o těch narozkách opravdu by to byl krásný dárek,můj manžel dostal k narozeninám Lukýna,já doufám,že dostanu k narozkám Kubíka,mám je 2.6. tak by to mohlo vyjít.Ale vám to opravdu přeji,jen je koukej pěkně hýčkat a hlavně buď teď hýčkaná. 😉

dada074
autor
3. kvě 2013

@megie4 neboj ono to vyjde,tento splín sedne na každou z nás,prostě ty hormony dělají své,a že nemůžeš slyšet ty řeči bude to dobré od lidí tobě blízkých,to je přece normální.Ber to tak beruško,že oni nevědí přesně co se děje i když jsou do toho všeho zasvěceni a prostě ti chtějí jen pomoct.I když v " jsou to pro tebe v tu chvíli jen blbé řeči,sice by ti chtěli pomoct,ale oni vlastně ani nemůžou,to musíte vybojovat hlavně VY.Také mi to lezlo na nervy,ale odstupem času přijdeš na to že to mysleli dobře. 😉

irisi
3. kvě 2013

@dada074 budu, i když to hrozí že si spíš přivodím něco horšího....... když jsem byla malá a snažila se, abych neměla hned v v prvních deseti minutách špinavé nové oblečení, tak se nějak ušpinilo hned po pěti minutách 😅 ....když jsem to nehlídala, tak těch deset minut vydržel 😀 😀
vidíš mazlila a vyrostli 😎 ....pěkně pokračuj

dada074
autor
3. kvě 2013

@irisi víš co tak raději do porodu nic nedělej,podle toho co jsi psala to bude asi nejlepší.Děkuji a neboj mazlím a mazlím. 😉

irisi
3. kvě 2013

@megie4 vydrž holka.... depka postihne každou a kor s těmi hormony co do sebe rvem..... na tohle máš nárok... zítra už bude líp a hlavně neztrácej naději ještě vůbec není nic jasné 🙂
tchýni popros ať o tom nemluví a neptá se, že to nejdřív musíme strávit vy dva ať to bude jakkoliv

irisi
3. kvě 2013

@dada074 😀 😀 😀 😀

malinka_02
3. kvě 2013

@mardusenka30 dekuju 😉

Jeste me dost vysokovali tim ze ve stdu se odbery nedelaji kdyz je svatek a ze teda by se delal az ve ctvrtek.. Sem si myslela ze kdyz sou zrali tak to udelaji, ted se bojim aby nepraskli..
@sasanka033 u ketu se ceka az mas folikul minimalne 16 mm pak ti daji ovitrelle a za 4 dny je ket.
@megie4 no u me je to uz druhe IVF vis, prvni nedopadlo a ani 3 kety takze se mnou to bude asi na dlouho a prave u dalsich stimulaci by mel byt lepsi vysledek protoze uz vedi jak reagujes.

malinka_02
3. kvě 2013

@akashka super tak sup sup mrcha sem 😀
@irisi hele kez by ro tak bylo pak by 10 byl super pocet ale bojim se kdyz ve stdu nedelaji aby mi do ctvrtka nepopraskaly ☹

malinka_02
3. kvě 2013

@dada074 no ted misto aby mi pomohl tak furt prace a gaucik a to sem ho prosila jestli by se ted ke me mohl aspon chvili chovat hezky, tak mi dnes oznamil ze zitra tedy v sobotu musi zase na nejakou akci od prace pres den, buh vi kdy se vrati a ze se tam bude pit, a to sem ho prosía jestli by ted aspon pred opu nemohl nepit alkohol, ma spatne spermie a vse podstupujeme kvuli nemu a on nedokaze ani to. Zase me dnes tak nastval, ale ono ro ani neni nastvani, spis kdyz ctu jak manzele holkam pichaji injekce a na rukou je nosi.. Ja si vse picham sama a on nedokaze ani byt v sobotu doma a par dni nepit.
Foliky mas krasne ale pekne me predbehnes, u nas rovypada na ctvrtek..

malinka_02
3. kvě 2013

@megie4 berusko drz se! Je to hrozne tezke, ja nekdy kdyz slysim co mi rikaji kamaradky ktere vedi ze mam za sebou 4 neuspesne transfery tak ziram ze to vypusti z huby.. Manzel jak sem ted psala ten si neuspech leci tim ze na to kasle a ja mam treba dneska pocit ze sem do zadneho ivf nemela jit ze sem na to sama a ze jestli to nevyjde tak se s nim rozvedu a najdu si chlapa s kterym budu mit deti normalne a ne ze si budu huntovat telo kvuli jeho spermiim a on bude delat jak kdyz se ho to netyka a pit nekde pracovne zatimco ja si sama picham injekce..

ratatooy
4. kvě 2013

ahoj holky jak se máte?mame potvrzene srdičko,dnes jsem 7+1 akorát mám vysazovat utroš a to ted nevim pač jak dam menši davku hned špiním.

pistalinda35
4. kvě 2013

@ratatooy blahopreji k srdicku 😉

megie4
4. kvě 2013

@malinka_02 Díky za povzbuzení,nejsem na tom o moc líp než včera,ale snad se to přes den spraví.Břicho bolí jako na ms,tak uvidím jestli ji utrouš pustí.Máš teda opravdu,mírně řečeno,dost nechápajícího a sobeckýho chlapa.Ten můj chtěl jít také den před opu jen na pivo,ne na žádnou akci,ale když jsem mu vysvětlila,že tím nám akorát uškodí,okamžitě to zamítl a nikam nešel.Jinak se mnou taky nic moc neřeší,ale to spíš proto,že neví jak, a sám si s tím láme hlavu.Taky to nemáš lehké,asi na toho svýho budeš muset pořádně zařvat.Moc bych ti přála,aby ti to už konečně vyšlo,ostatně jako všem,které se snaží.Přeju Ti hodně štěstí holka!!

megie4
4. kvě 2013

@ratatooy Gratuluju!

megie4
4. kvě 2013

@irisi Asi nejsem tak silná jak jsem si myslela.Já vždycky dokázala postavit na nohy spíš ty druhý a když mám stát rovně já a nehroutit se,je to někdy problém.Ale já vím,život zase půjde dál.Díky

raaaadka
4. kvě 2013

@go
A co plánujete v Brně? Znovu ivf nebo minimálku? Ani nevím, zda jsi nechávala něco zmrazit. To mě zajímalo. Mě totiž 4. denke zmražení nic nezbylo. 🙂 doktorka říkala, že to bude tím věkem, že už nejsou asi tak kvalitní vajíčka. 😕
Mě se to moc nezdá.

megie4
4. kvě 2013

@dada074 Já vím,že to všichni myslí dobře,ale přece nejsem malá holka,i když jsem tak bulela, 😅 A dělám všechno pro úspěch,tak mi ty řečičky prostě už vadí.Ale jo,zas nemusim bejt taková cíťa,vid? 🙂 Děkuju,vím jak to myslíš.

megie4
4. kvě 2013

@pistalinda35
@mardusenka30 Držela a držela jsem to celý den holky.Ale nejsem robot a taky si říkám,že bylo lepší,že to šlo ven.Lepší než se vnitřně trápit.No,ještě počkám do pondělka,respektive do úterka,na krev,pokud mi jí ovšem vůbec budou dělat a pokud to nedostanu a pak vzhůru do dalších dní.Snad se na nás časem štěstí taky usměje.Děkuju vám.

raaaadka
4. kvě 2013

@megie4
Jo vybreč se, to je zdravé, já nebrečela, přišel rovnou vztek, že to nevyšlo. 😉 tak doufám, že mě nepřepadne pláč někde nečekaně mezi lidma kvůli nějakému nesmyslu. 😒
Prostě můžeme brečet a vztekat se, ale to je tak vše, prostě je vše daný a příjde to až když to přijít má. Nic s tím neuděláme. Záleží jen na tobě, jak se k tomu postavíš. Škoda, že ten mozek nedokážeme víc ovládat, člověk by si určoval jak se bude cítit bez ohledu na okolnosti. 🙂

raaaadka
4. kvě 2013

@megie4
A ještě něco...přetvařování způsobuje jen další mizerné pocity. Lepší je vybalit karty na stůl, řict tchýni jak se citíš a ať tě nechá bejt. Vůbec závidím lidem, co dokážou říct vše na rovinu a ještě tak, aby se nikoho nedotkli. 😉

irisi
4. kvě 2013

@malinka_02 Neboj nepopraskaji,ovitrelle pichnes v utery večer a už nemohou rupnout....oni foliky mohou vyrust až k 25mm....tak cca 18mm hranice je ze se muze začínat.kdy jdeš na kontrolu?ty svátky a nedele jsou naprd moc klidu nepridaji.....a s chlapem vím o cem mluvíš, i můj byl ještě pred rokem to samý,už jsme oba byli k rozvodovym papirum,ivf podstupujeme jen kvůli němu a stavěl se k tomu jako tvůj na vše sama a bylo to děsný....ale bylo to tím ze se s tím neumel vyrovnat a radši od toho utíkal....ale spravilo se to a p pochopil a ted je skvělej....drzim pěsti ať i ten tvuj porozumí,ze o nej nejde

@ratatooy gratulujuuuuuuuu..ja chci taky srdickooooooo

go
4. kvě 2013

@raaaadka ja mela 2 embryjka kvality 1 a treti bylo mene kvalitni, takze k zamrazeni se nehodilo. @ jsem nechala vlozit 🙂 . Mrzi me to moc, ze k zamrazeni nic nemam. V Brne mam domluvenou konzultaci s primarem Reprofitu, tak uvidim co doporuci. Pokud minimalku, tak do ni pujdu. Necham to na nem. Jen nevim co me ted je, stale jsem uplne silene unavena, necitim se dobre, nohy , ruce boli, vypada to i nastydnuti mocaku. Hruza , uz jsem chtela zacit behat a je me tak blbe☹.
Co planujes ted Ty, Radu? 😉

irisi
4. kvě 2013

@megie4 abys byla cita a podlamovali se ti nohy na to máš nároka těm kterým si pomáhala by tě měli teď podrzet nebo kdokoliv jiný,když to bude fungovat....ono víš jak všechno špatné je pro neco, a ze zkušenosti vím ze tě to obrni otupi a dalsi veci budeš zvládat lepe....ale mluvíme dost dopredu....čekáme na utery 😉

megie4
4. kvě 2013

@raaaadka Tak to já taky těmhle lidem závidím.Já to taky umím,ale to už musím bejt hoooodně vytočená.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru