IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

megie4
8. kvě 2013

@1miska U nás to je tak:9000,-icsi 4-10 oocytů,2500,-prodlouž.kultiv.,6000,-kryokonzervace,15000,-pro dárkyni,léky až 8000,-,katétr 500,-,lůžka při opu a et 1000,-+kvůli spermiogramu nám doporučují i picsi,prodlouž.kult.+primo vision,tj.balíček za 16000,-.Ten balíček mít nemusíme,to je na nás.Takže teoreticky by to mohlo vyjít na 42tisíc.Pokud budeme jezdit do Brna,tak se stejně na těch skoro 50 dostaneme,od nás je to asi 200 km,takže to asi ještě zkusíme tady.

megie4
8. kvě 2013

@1miska Jinak moc blahopřeju k mimískovi! 😀

megie4
8. kvě 2013

@1miska To tedy měli kamarádi opravdu štěstíčko,že jim to netrvalo déle,ale ne vždy to tak je. 😒

megie4
8. kvě 2013

@eevvaa Snad se nerozjede. 😉 Já nevím,já to prostě na sobě poznala,že se nezadařilo.Měla jsem s čím srovnávat,poprvé jsem nidaci pocítila jako takové jiné křeče v podbříšku a bolely mě prsa jak hrom.Hcg bylo 96 a během týdne příznaky vymizely,já jela na krev jako samoplátce a bylo jen 6,9-takže biochemické.Teď se nedělo nic a 9.den po et mě přestaly i ta prsa bolet a tak nějak splaskly 😅 ,tak mi to bylo celkem jasné.

megie4
8. kvě 2013

@eevvaa Ale každá to máme jinak,podívej na pistalindu! 🙂

martulena
8. kvě 2013

@mardusenka30 Ahojky na krev půjdu nejspíš v pátek. A jak se cítíš ty?

mardusenka30
8. kvě 2013

@martulena no dneska tak divně mám pocit jako před menzes co se nemůže provalit, motání hlavy, návaly tepla, únava, bolest břicha, v zádech a trochu špiním, zítra mám regulerní termín menzes tak uvidím do rána a zítra odběr vše rozhodne...

eevvaa
8. kvě 2013

@megie4 tak to mě zatím nesplaskly, od pátku spíše narostly, i manža si to chválí 😀 , no fakt se uvidí, návaly už nějaký ten den po ránu mám taky, tak babo raď.

akashka
8. kvě 2013

Holky tak už lepím náplasti!! :D Dali jsme si dlouhou procházku a pomohlo to 🙂 takže to vypadá tak na toho 25.5. na KET 🙂 juchuchuuu 🙂 Jinak zpráv je tu dnes požehnaně, takže všem co mají dobré zprávy gratuluju a těm co na ně teprve čekají držím pěsti;)

irisi
8. kvě 2013

@mardusenka30 @eevvaa holky vydržte ty dvě // se objeví, věřím tomu 😉 a krev Vám to potvrdí

irisi
8. kvě 2013

@kolino nádherný test 😵 😵 😵 gratuluju

irisi
8. kvě 2013

@coralin moc mě to mrzí a tak skvěle a optimiticky jsi byla naladěná ☹... přeju ti ať máš brzo mrazáčka u sebe a ten se už pěkně zavrtá
@malinka_02 vydrž holka, zítra odhodíš na mističky nálož a už je budeš mazlit na dálku a těšit se až je budeš mít v bříšku.... držím ti moc pěsti ať zítra je ta krásná úroda co byla na utz 🙂
@aaajeto 😉 supeeeeer ... hele manželovi to, řekni má na to stejný právo jako ty a potichu se budete radovat oba 😉

sasanka033
8. kvě 2013

@coralin sedmy pokus...:( to jsem nevedela, mela jsem se podivat do tabulky:( to me mrzi dvojnasob, chapu, ze o to hur se zas sbiraji sily. ale jednou to proste vyjde! musi!
ja mam za sebou jedno neuspesne ivf, davali jsme dve dvoudenni embrya.

irisi
8. kvě 2013

@mardusenka30 špinění ještě nic neznamená a zítra držím pěsti na krev... já v tebe doufám 😉
@lussi zítra ať ti zítra pěkně bojovníka šoupnou a líbí se mu u tebe

mardusenka30
8. kvě 2013

@irisi děvče ráda bych tomu věřila, ale dnešní den má fakt grády, bolí mě hnusně břicho motá se hlava, jsem na zítřek fakt zvědavá...

irisi
8. kvě 2013

@ratatooy ahojky tebe jsem tu v pondělí potřebovala... chtěla jsem se zeptat jen jsi vždy špinila nebo taky i krvácela?
@1miska juuuuuuuuuu gratulujuuuuu k srdíčku jsi šikulka, že jsi šla už dnes

jinak kdyby se nám nepovedlo toto IVF, tak podáváme žádost na adopci a rozbíháme Vámi popisovaný koloběh a do toho bychom to asi i dál zkoušeli, než by nám nepřiřadili nějaký krásný děťátko

irisi
8. kvě 2013

@akashka supeeeer tak ať se sliznice pěkně tvoří a máš parádní hnízdečko pro mrazáčka

mardusenka30
8. kvě 2013

@irisi š tou adopci moje řeč🙂

malinka_02
8. kvě 2013

@mardusenka30 děkuju 😉 no já si pokaždé říkala že to zhubnu.. jenže pa se šlo na ket tak nebylo kdy a takhle to pokračuje a najednou je to 14 kg!!
@coralin ono po MS je vždycky líp 😉

irisi
8. kvě 2013

@mardusenka30 odpočiň si, on je ten tlak dnes nějaký jiný 😖 .... však uvidíme zítra nebo až následný den?

mardusenka30
8. kvě 2013

@malinka_02 pokud jsi v koloběhu pořád pak nemáš vážně kdy...neboj teď se to povede a potom po porodu už to půjde dolů jako fík🙂

mardusenka30
8. kvě 2013

@irisi naštěstí už zítra....

irisi
8. kvě 2013

@malinka_02 a žádný hubnutí.... aspon mimi bude mít z čeho brát a bude chráněno... zhubnete až kolem něho budete běhat po narození 😉

sasanka033
8. kvě 2013

@megie4 prave jsem si precetla tvu prispevek ohledne darkyn a az na tu cenu jsem naprosto nadsena! akorat se obavam, ze u statnich car tech darkyn moc neni. ja myslim, ze je to super, protoze to jsou dalsi sance a jeste muzes mit vic embryi a nebudes se uz huntovat.

aaajeto
8. kvě 2013

@irisi ja vim, ze ma stejne pravo, ale kdyz on se na to mimino trepe snad jeste vic nez ja a kdyby nahodou dosla MS, tak by byl strasne zklamany. Ale jestli to bude v patek dobry, tak mu to reknu 🙂

sasanka033
8. kvě 2013

@megie4 jo a nechci te zklamat, ale pokud si vzpominas, mne to nedopadlo uz pred dvema tydny a stejne jsem tady denne 😀 je to takova zavislost a clovek chce porad vedet, jak se komu dari🙂

malinka_02
8. kvě 2013

@1miska super tak hod foto 😉

malinka_02
8. kvě 2013

@irisi doufam že tam těch 10 vyčkalo na zítra a že budou plné 😵

meyryen
8. kvě 2013

@sasanka033 Tak to je hodně výstižný, závislost 😀 já měla IVF před třemi měsíci a od té doby sem stejně pořád lezu. Paradoxně jsem sem začala chodit až když nám to nevyšlo.

megie4
8. kvě 2013

@sasanka033 Ahoj kočko 🙂 Proč bys mě měla zklamat?To já nemám v plánu vás tady opouštět,ba naopak,ale už se sem dostanu tak 1krát denně 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru