IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

akashka
1. zář 2013

@megie4 juuu, chápu tvou opatrnost, ale vypadá to nadějně ;) moc moc držím pěsti a myslím na tebe ;) určitě to bude dobrý 🙂 hlavně mysli pozitivně ;)

pistalinda35
1. zář 2013

@megie4 drzim palecky ! Parada

megie4
2. zář 2013

Děkuju kočky. 🙂 Takhle vypadá dnešek,sice zase dušík,ale už sílí.Trošku.... 😅

pistalinda35
2. zář 2013

@megie4 jupí, sílí !!

megie4
2. zář 2013

@pistalinda35 A tenhle je z dnešního odpoledne,jen to není Mamatest,ale Pregnant 😀

lussi
2. zář 2013

@megie4 tak jsem si vzpomněla, že už by mohl být čas na Tvůj testing, tak že se musím zajít mrknout a vidím samé krásné zprávičky 😀 Moc gratuluji 😵

megie4
2. zář 2013

@lussi Děkuju,jsi zlatá 🙂 Modlím se,aby jsme se dostali i dál než jen k testům,to už tu jednou bylo. 😒 Ale snad bude vše v pořádku. 🙂

pistalinda35
2. zář 2013

@megie4 bude, musí !!!!

akashka
2. zář 2013

@megie4 všechno bude dobrý, určitě!! hlavně tomu věř ;)

lussi
2. zář 2013

@megie4 jednou už sis tu smůlu vybrala, teď to dopane všechno dobře a za pár měsíců budeš mít miminko v náruči 😵

irisi
2. zář 2013

@megie4 juuuuuuu co to tu vidím 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , potich gratuluju, nádhera... moc si to zasloužíš a držím pěsti ať se vše vyvíjí tak jak má

akashka
3. zář 2013

@pistalinda35
@irisi teda holky, pokaždé když vás tu vidím a vidím v kolikátém už jste týdnu, tak si říkám - jééé ty už jsou daleko, až budu tam co ony, to bude super, no a pak se sem kouknu znovu po nějaké době a vy jste zas ještě dál, já vás snad nikdy nedoženu 😀 😀 😀

pistalinda35
3. zář 2013

@akashka letí to strašně moc rychle.... o víkendu jedeme asi koupit kočárek a další část výbavičky, chci to mít doma, kdyby náhodou se malý dral na svět dřív...

akashka
3. zář 2013

@pistalinda35 no mě se to doteď spíš vleklo při tom ležení, ale už jsem zpět v práci a myslím, že to začne pěkně utíkat, už ani nestíhám sledovat kolik mám dní do porodu a kolikátej přesně jsem týden a den 😀 kočárek už máme možná vybranej, ještě ho chceme jít jednou ozkoušet do obchodu a pokud bude vše ok, tak ho bereme 🙂 teď koukám po postýlkách a nějak se mi nedaří najít tu pravou 🙂

pistalinda35
3. zář 2013

@akashka my pořád váhali nad postýlkou , líbily se nám některé z těchto nabídek http://www.kocarkyliberta.cz/index.php?p=produc...

no , ale nakonec jsem byla v pátek u kamarádky, co má 6 týdenní holčičku a líbí se mi ta její obyčejná:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0011...

asi jí koupíme také 🙂 stejně z toho za chvilku vyroste 🙂

megie4
3. zář 2013

Tak jen o trošinku silnější....

akashka
3. zář 2013

@pistalinda35 když mě se právě líbí když to má nízká plná záda a ne celé mřížované a stahovací bok, abych to mohla mít pěkně přiražené k posteli a to se mi moc najít nedaří..

akashka
3. zář 2013

@megie4 ja ti dám "Jen o trošinku" nádherně sílí!!! pár dní teď netestuj a pak uvidíš tu dálnici ;)

pistalinda35
3. zář 2013

@megie4 hurá, to vypadá moc dobře !! držím palečky !

megie4
3. zář 2013

@akashka
@pistalinda35 Fakt myslíte???? 😒 🙂Kéž by......budu ten nejvíc nejšťastnější člověk na světě!!! 😀 😀 😀 😉

akashka
3. zář 2013

@megie4 to si piš ;) a přestaň se stresovat testováním a porovnáváním síly proužků, užívej si to a basta ;)

lussi
3. zář 2013

hoj🙂
@pistalinda35 postýlky krásné 🙂 My měli obyč, ale nevyhovalo mi, jak se nedala sundávat dolů jedna strana, abych si postýlku mohla dát v noci k posteli. Hlavně kvůli kojení, vadilo mi jak jsem ho musela pořád vytahovat, takže pak spal semnou a v postýlce byl jen přes den střídavě s košíkem (ten teda doporučuji, přemístila jsem si ho vždycky během dne kam potřebuju, takže jsem mohla žehlit, vařit a měla jsem Fífu pořád na očích🙂 )

lussi
3. zář 2013

@megie4 ukázkové testíky 😉

akashka
4. zář 2013

@lussi jj přesně tak si to představuju já, postýlku pěkně přiraženou k posteli a stahovací bočnici a pojizdnou kolíbku tu už mám objednanou na popojížedění po bytě 🙂

lussi
4. zář 2013

@akashka hoď foto kolíbky, ať se pokochám🙂

akashka
4. zář 2013

@lussi potřebovala jsem něco trošku skladnějšího než ty velké koše (zas tak velký byt nemáme 😀 ) a taky dost vysokého aby do toho kočky neskákaly, tak doufám, že to bude to pravé 🙂 http://www.spuntik.cz/babypoint-regina-kolebka-...

lussi
4. zář 2013

@akashka tak ta je úžasná 😵

akashka
4. zář 2013

@lussi v pátek by ji měli dovézt, tak jsem zvědavá na živo.. jen tu postýlku prostě nemůžu nikde najít..ale tak ještě je čas 🙂

megie4
5. zář 2013

13.den po KET-snad už zůstanou 😵

akashka
5. zář 2013

@megie4 joooooo 🙂 zůstanou, to už není žádný dušík!! 🙂 kdy půjdeš na krev? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru