IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
30. zář 2013

@lussi jé, konečně mi někdo odpověděl, děkuju. 🙂
Já si dnes opět testla ovu testem a je pozitivní již 6. den. V sobotu těhotenský test negativní. Už mám zpoždění 6 dní, tak nevím, buď se blíží druhá ovulace, nebo jsem četla, že cysta také může zvýšit hcg, nebo a to se trochu bojim - mimoděložní těhotenství, snad ne. ☹
Jen se bojím udělat další těhotenský test... Ale ten ovulační má dnes silnější testovací čárku, než tu kontrolní, doposud byly obě úplně stejně silné.

akashka
30. zář 2013

Holky tak po dneším výborném velkém utz, dávám něco pro motivaci 😉

pistalinda35
30. zář 2013

@akashka taková krása, blahopřeji !

lussi
30. zář 2013

@pistalinda35 drž drž, budou třeba, děkuju 😉

lussi
30. zář 2013

@akashka krásné 😵

lussi
30. zář 2013

@raaaadka testni těhuláčem a dej hnedka vědět 🙂

mufyxa
30. zář 2013

@raaaadka to by bylo super seber sílu a honem těhu testík ........ držíme pěstičky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

megie4
1. říj 2013

@akashka Krásný obrázek!Gratuluji mamko ke krásně prosperujícímu těhotenství,je to nádhera! 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

raaaadka
1. říj 2013

Já měřím BT a dnes ráno 36,7 včera 37,0 a v pátek taky 36,7. Lítá nahoru dolu. Nějak to vím, že těhotenský test vyjde negativní. Prostě nevím čím to je, že mrcha nepřišla, toto se mi nestává. Včera byl ovu test maximálně pozitivní, tak já dokonce dnes očekávám ovulaci a plánuju sex na večer. Ale předovulační teploty jsem měla prvních 15 dní cyklu 36,4 - 36,5.

raaaadka
1. říj 2013

@mufyxa A jak u tebe? Co nového? 🙂

raaaadka
1. říj 2013

@akashka Tak to je nádhera. 🙂

raaaadka
1. říj 2013

Tak toto je můj dnešní těhotenský test. Vypadá to pěkně, ale ms opožděná o 6 dnů, neměli by být už dálnice?

raaaadka
1. říj 2013
megie4
1. říj 2013

@raaaadka Dálnice,nedálnice,ale je POZITIVNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Takže hurá k doktorovi na krvičku a blahopřeju! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pistalinda35
1. říj 2013

@raaaadka bomba, blahopřeji !!!!

raaaadka
1. říj 2013

@megie4
Děkuju, vstřebávám to. Jen nevím, nesedí mi mé propočty. Sex byl před 20- ti dny, to jsem měla pozitivní ovu test, tak jsme šli do toho a další sex byl před 5-ti a 6-ti dny. Takže buď moc dávno nebo moc nedávno. Zítra mažu k doktorce? Mám jít do gennetu, kam jsem chodila v dubnu nebo k té své gyndařce, kde už jsem dlouho nebyla?

raaaadka
1. říj 2013

Tak sestra mě objednala na gyndu až 10. 10., a to jsem si myslela, jak budu mít zítra jasno. 😒

mufyxa
1. říj 2013

@raaaadka holka moje zlatá já z tebe mám takovou radost ani nevíš jakou.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no a u mě je to takový nijaký při poslední minimálce žádné vajíčko a zítra jdu na UVZ kvuli dalšímu pokusu ale mudr mi říkal že podle toho jak budu zahojená od toho minulého tak se rozhodneme jestl tenhle měsíc nebo až příští ale nevzdáváme to třeba se spolu sejdeme v těhulkách to by byla nádhera ........mám z tebe velkou radost 🙂 🙂 🙂 dodala jsi mi zase sílu bojovat díky a opatruj se máš pod srdíčkem poklad 😉 😉 😉 😉

raaaadka
1. říj 2013

@mufyxa no zatim nevím, nějak mi nesedí výpočty, jak jsem psala, mám slabou čárku a sex byl před 20 dny a před 6 a 7 dny, tak nevím:-/ a ovulace dle výpočtu a ovu testu a bazálky 15 dc.

lussi
2. říj 2013

@raaaadka neblázni, ta kamarádka jak jsem psala, že testovala taky ovu testem, měla dálnice až 14 dní po vynechání🙂 Takže veliká gratulace! 😀 Mysli pozitivně! 😉

raaaadka
2. říj 2013

@lussi No děkuju moc za podporu. 🙂 Já tady vždy řešila příznaky, jedno dítě už mám a předtím jsem byla těhotná ještě 3x, ale vždy to hned skončilo 5.-6. tt, takže jsem si vyzkoušela 4x začátek a vždy jsem se cítila stejně, žaludek na vodě, čistá pleť, bílý výtok, nalitá prsa a trošičku citlivé bradavky. Proto se mi to teď nějak nezdá. Krom občasného motání hlavy necítím nic. Je mi to dost divné. 😒

pistalinda35
2. říj 2013

@raaaadka kašli na výpočty a příznaky a raduj se ! jsem moc ráda, že ti to vyšlo !

@mufyxa držím ti palečky kočko, ať vám to vyjde

@lussi a co nového u tebe ?

raaaadka
2. říj 2013

@pistalinda35 Moc děkuji, až budu něco víc vědět, tak se ozvu. 🙂

raaaadka
2. říj 2013

Dnešní fotka z odpoledne.

mufyxa
2. říj 2013

@raaaadka JE TO JASNÝ UŽ NIC NEŘEŠ ČEKÁŠ MIMINKOOOOOOOOOOO BLAHOPŘEJU 😉 🙂 😉 🙂

mufyxa
2. říj 2013

@pistalinda35 děkuji moc moc moc .....tý jo ty už jsi 28 týden teda to to ale utíká to už je skoro za rohem ....drž se holka 😉

mufyxa
2. říj 2013

holky moje tak byla jsem dneska u svého mudr v Sanusu a mám cystu na pravém vaječníku takže jsme se dohodli že to o měsíc odložíme aby tam pro miminko bylo vše perfektně zahojené a připravené.....byla jsem trošku zklamaná že to není hned ale je to určitě rozumné takže se ted těším až mi přijde mrcha a pak se budu moc moc těšit na tu další mrchu a to už jdeme do IVF tak budu potřebovat podporu a štěstíčko .......

pistalinda35
3. říj 2013

@mufyxa ahoj beruško a co ti řekli na tu cystu, ta se vstřebá ? Mně zjistili myom ve 20 týdnu , 5x6 cm, prý ale neohrožuje miminko. Tak jsem zvědavá, co bude. Moje gyndařka ho neřeší, tak jsem zvědavá, co mi řeknou 22.10. na ultrazvuku v porodnici... Držím ti moc palečky 🙂

raaaadka
3. říj 2013

@mufyxa A jak se ti ta cysta projevuje, bolí tě to?
Já pořád nevěřím, že by mi to vyšlo, jelikož se vůbec necítím těhotná, testy stále nemají výraznou testovací čárku a já nemám žádné příznaky a to jsem už tak dlouho po ovulaci 22. dnů. Jsem dnes 37. den cyklu. Taky jsem právě myslela, jestli to nebude cysta, jelikož některé cysty údajně také zvyšují HCG v krvi. 😕

raaaadka
3. říj 2013

@lussi Děkuju, čtu to až teď, tak to mě trošičku uklidnilo. Ale opravdu zatím tomu nemůžu uvěřit. Cítím se úplně normálně, a to už jsem to zažila 4x a pokaždé jsem měla spoustu příznaků a věděla jsem TO i bez testu. 3x to sice nedopadlo... Ale je pravda, že to už bylo před 10 lety, možná ve vyšším věku člověk reaguje na HCG jinak, anebo jak se říká, že každé těhotenství je jiné. No kéž by to dobře dopadlo! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru