IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
17. říj 2013

@megie4 jj. Ode dneska. Aspon jsem v praci na to tolik nemyslela. Ale je fakt, ze kondicka ubyva... Dnes jsem byla na dve hodinky venku a mam dost 🙂)

megie4
18. říj 2013

@raaaadka víš něco????????? 😉 😅

raaaadka
18. říj 2013

Nevím nic, jen jsem zase zašpinila o trošku víc než včera, pořád stejná barva, taková okrová. V po odpoledne je tam moje doktorka a pokud bych měla problém o víkendu, pojedeme do vojenský do Střešovic. 😉

megie4
21. říj 2013

@raaaadka Tak jakpak to s Tebou vypadá kočko????? 😉

raaaadka
21. říj 2013

Ahoj, tak HCG vzrostlo na 7150, tak prý stačí přijít v pátek na kontrolu. Tak nevím, když minulý pátek bylo hcg 2900, příjde mi to nárůst o jeden den a ne skoro o týden. ☹

malaradost
21. říj 2013

Hoj děvčata 🙂 Mám založený profi profil, tak se budu spíš logovat tady pod tímto nickem....dříve lussi 🙂

@raaaadka neboj, to bude dobrý, hcg myslím roste pak pomalejc,když je plod větší 😉

No a já mám zase odklad na měsíc ☹ Výsledky z imuna katastrofa, takže musím brát 6 týdnů Prednison a pak už konečně ta stimulka 😎

A máme nějakou novou těhulku? 🙂

raaaadka
21. říj 2013

Tak v děloze nic nenašla, má podezřenim na mimoděložní. Mám jet do nemocnice. 😖

megie4
21. říj 2013

@raaaadka Ale neeeee ☹ Dej vědět.

raaaadka
21. říj 2013

Tak to hcg bylo 5700. Myslíte, že by tak vysoké hcg mohlo být u mimiděložního? Není to spíš ten ranný potrat? Ach jo, ještě jsem nevyrazila do té nemocnice.

megie4
21. říj 2013

@raaaadka Raději tam jeď,budeš alespoň vědět,na čem jseš broučku. 🤐

pistalinda35
21. říj 2013

@raaaadka ach jo.... Drzim palecky

malaradost
21. říj 2013

@raaaadka neeee, drž se ☹

megie4
22. říj 2013

@malaradost Ahoj 🙂 Tak ten Prednison ti vůbec nezávidím,kortikoidy jsou pěkný svinstvo pro tělo.Ale zas když je to nutné..... 😅

malaradost
22. říj 2013

@megie4 hoj mamino🙂 No to jo, co by člověk neudělal pro miminko, že? 🙂 Ale už vidím, jak mi bude zase blbě 😒

raaaadka
22. říj 2013

Tak jsem v nemocnici, ukazkovy priklad tehotenstvi v pravem vejcovodu. Zitra mi ho odstrani. 😢

malaradost
22. říj 2013

@raaaadka ach jo, to je tak nespravedlivé 😢 😠 Drž se holka!

megie4
22. říj 2013

@raaaadka No to snad není možný. ☹ Je mi to moc líto holka,tolik jsem ti přála,aby to už konečně vyšlo. 😢 Drž se zlatíčko,hlavně,ať jsi v pořádku.Jsme s Tebou.

mufyxa
23. říj 2013

@raaaadka tak to mě chuděrko moc mrzí opravdu moc je mi to moc líto ...je to nespravedlivý 😢

raaaadka
24. říj 2013

Ahoj holky, tak jsem doma z nemocnice. Mám doporučenou sexuální abstinenci 3-4 týdny. Už jen s jedním vejcovodem.

megie4
24. říj 2013

@raaaadka Broučku,hlavně,že jsi v pořádku.Víš,mohlo to skončit i daleko hůř,je dobré,že se na to přišlo za včasu.Zní to sice hrozně,ale věř mi,je to tak.Musíš být silná zlatíčko a hlavně pořád můžeš otěhotnět,nic není ztracené.Drž se!

raaaadka
24. říj 2013

@megie4
No nevím, ono se na to přišlo jen díky mému neustálému naléhání, nezdálo se mi před týdnem, že při hcg 2900 není v děloze nic vidět a pak po týdnu vzestup jen na cca 6000. Psala jsem emaily doktorce, ta mi psala, že stačí přijít tento pátek, ale pro můj klid, že tada můžu i hned. No bylo to tam. Ještě, že jsem takový šťoural. 😒 Nic mě nebolelo a vypadalo to na 6+3 velikostí.

ratatooy
24. říj 2013

@raaaadka jejda co to zas čtu,holka to už neni ani možna,měla sem to same taky pravy vejcovod včudu,drž se jednou se určo dočkáš

malaradost
24. říj 2013

@raaaadka kočko držím palce, ať se dáš brzy do kupy a pak už jen samé dobré zprávy!!!!!

pistalinda35
25. říj 2013

@raaaadka je mi to moc lito. At jsi brzy fit a pak uz jen same stesticko !

raaaadka
25. říj 2013

Díky holky! 😉

malaradost
29. říj 2013

Tak jdu nakouknout, co je nového a zde nikdo 😎

pistalinda35
1. lis 2013

@malaradost ahoj 🙂 a co u tebe ? My byli ve stredu na ultrazvuku v porodnici. Mimisek ma 1805 g a je hlavickou dolu 🙂

malaradost
1. lis 2013

@pistalinda35 hoj🙂 Tak to je mrňousek pašák 😵 A kde budeš rodit? 🙂 Já teď začala zobat Prednison, který mi nasadili na imunologi a koncem měsíce snad začnu konečně stimulku 🙂

akashka
1. lis 2013

@pistalinda35 jéé teda, tobě už se to krátí co? 🙂 furt tě nějak nemůžu dohnat :D

@malaradost no tak super, tak budu držet pěsti 🙂 u nás dobrý, akorát jsem zas na neschopence a strašej mě předčasným prodem, ale my se s prckem nedáme 🙂 poctivě ležíme a on mi okopává vnitřnosti jak o závod 🙂 Dnes jdeme na 3D utz, tak snad bude nějaká pěkná fotečka a večer ji sem hodím pro radost a motivaci 🙂

pistalinda35
1. lis 2013

@malaradost budu rodit v Praze Motole 🙂

Drzim palce, at stimulka je v pohode a mimi pak brzy na ceste 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru