IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raloj
7. kvě 2013

@mardusenka30 Nojo když nic jiného nezbejvá co se dá dělat, ale jak říká Iriss nedovedu si představit bejt přes léto na jednom místě, takže když to jen trochu půjde budu v práci a vybírat si dovču :D

mardusenka30
7. kvě 2013

@raloj také dobrý postup...

martulena
7. kvě 2013

@mardusenka30 ahojky a už si testila dneska jsi už 10 den nebo se mýlim? Jo a stím že z tebe vytéká vodnatý výtok tak to já mám taky od včerejška. Letím se vždycky podívat jestli náhodou nedorazila mrcha. Je to takový pocit jako když ses počůrala ale to je asi tím utroušem 😎

mardusenka30
7. kvě 2013

@martulena děvče testila jsem zbrkle včera, bylo tam bílo jako v alpách, takže dnes už na test ani nesáhnu, přemýšlím, že zítra ráno, ale mám takový strach, že snad počkám jen na krev🙂

martulena
7. kvě 2013

@mardusenka30 no tak to jsme na tom asi stejně mám blbej pocit jako když je to zase v háji no ale nebudeme přebíhat. Naděje umírá poslední 😀 😀 😀

mardusenka30
7. kvě 2013

@martulena a ty jsi ještě netestovala a budeš?? jj umírá, čím víc se to blíží tím narůstá nervozita...minulý týden jsem byla mnohem klidnější...

lussi
7. kvě 2013

Nazdárek, tak jsem zpět🙂
JSEM STRAŠLIVĚ NASRANÁ!!!!! HOlky jen jedno vajíčko, prý jsem měla jen 2 folíky, což nechápu, když ještě v sobotu jich bylo 7 o velikosti 18mm a spousta dalších. Podle mě museli prasknout! Kdy jste si píchali Pregnyl před OPU?

raaaadka
7. kvě 2013

@lussi
Ahoj, buď ráda, že jedno zbylo. Ale nedivím se, že jsi nasraná. 😒 Mě říkala doktorka, že to může popraskat, kdyby čekala na ty menší až dozrajou, raději mě vzala dřív. A cítila jsi jako bolest při ovulaci, než jsi šla na OPU??

mardusenka30
7. kvě 2013

@lussi já ho píchala ve 22hod v pondělí a ve středu ráno v 10.00 bylo OPU, takže 36 hod před OPU, musíš doufat, že jedno vajíčko bude stačit...držím pěsti

raaaadka
7. kvě 2013

@meyryen V genetu jsem dala 7000 Kč za ICSI za všechny vajíčka. (6ks)

meyryen
7. kvě 2013

@irisi V tom případě nerozumím tomu, proč mi dr navrhla udělat půlku přirozeně a půlku ISCI. Pokud teda je cena jednotná, tak si nechám dát ISCI na všechny 😕

pistalinda35
7. kvě 2013

@lussi to je strašné, je mi to moc líto ☹

pistalinda35
7. kvě 2013

@lussi já píchala ovitrelle v pondělí ve 20h a ve středu ráno byla OPU

pistalinda35
7. kvě 2013

@lussi a píchala si v průběhu něco proti prasknutí foliků ?

lussi
7. kvě 2013

@raaaadka jj, tak to hodinově sedí. Já jsem nasraná především proto, že mě až moc šetřili, to jsem měla raději zůstat v Podolí ,tam bylo vajíček 29 a bez problémů, mírný hyperstimulák , ale nic měl nebolelo. A z toho 16 kvalitních embryjek a teď mi řeknou jedno? To jsem trošku v šoku. No nedá se nic dělat, každopádně jestli nebude k transferu nic, tak zvedám kotvy a jdu zase o dům dál 😎 🙂

@meyryen nám dělali icsi za 7.500 (má to pokrýt napíchnutí 10 vajíček) Dělali nám to i přes to, že má manžel výborný spermiogram.

lussi
7. kvě 2013

@pistalinda35 jojo, Cetrotide 🙂 A můžete mi někdo vysvětlit kam se poděly ty folíky co tam byly? 😕 🙂

lussi
7. kvě 2013

musím jít dělat obídek, za chvíli jsem zpět

irisi
7. kvě 2013

@meyryen máš první IVF? víš jestli ti tohle navrhla, tak je rozumná a velice..... chce totiž otestovat, zda vůbec budete potřebovat případně příště icsi.....pokud se ta půlka přirozeně oplodní, tak příště do icsi vás hnát nebude..... a tu druhou půlku teď iscisuje pro jistotu kdyby náhodou nechtěli se dobrovolně spojit, aby jste měli záruku že budou embryjka k zavedení.... kolik máš folikulů?

irisi
7. kvě 2013

@mardusenka30 to jsem ale nechtěla říct 🤐 🙂

mardusenka30
7. kvě 2013

@irisi neboj já to beru s humorem🙂) ono to možná tak nevyzní, ale smála jsem se tomu🙂 jak píšu člověk co je doma se má možnost příliš sledovat🙂)

irisi
7. kvě 2013

@lussi ty jo ☹ jak to?.....to mě mrzí, určitě zjišťuj co se stalo..... ovitrelle jsem píchala cca 36 hodin před opu, tzn. v devět večer 2 dny před

irisi
7. kvě 2013

@lussi koukám že jsi přešla do Pronatalu......no já s nimi neměla moc dobrou zkušnost a utíkalaod nich jsem co mi nohy stačili ☹

mardusenka30
7. kvě 2013

@akashka už jsem doma doporučila macu, samozřejmě mu nedělá potíže jí jíst🙂 můžu se zeptat jakou objednáváš, na netu jich je hodně tak nevím jakou vybrat...

lussi
7. kvě 2013

@irisi no to nevím a asi ani nemá smysl po tom pátrat, peníze mi stejně nikdo nevrátí a vím, že pokdud se teď z toho jednoho nezadaří, tak další pokus už u nich absolvovat nechci . Kam chodíš ty? 🙂 Hlavně mi to přijde absurdný mí tedno vajíčko, když vím, že jsem schopna vyprodukovat x krát víc. Kdybych měla problém u první stimulace tak neřeknu nic, ale toto

megie4
7. kvě 2013

@lussi Tak to čumím.Tak snad by ti to měli nějak vysvětlit ne?! 😠

lussi
7. kvě 2013

@irisi ještě mě napadlo, jestli se to nepo.ralo tím, že mi zvedli jednorázově dávky v sobotu ze 150 na 300j. Na netu píšou, že se může zvyšovat do 75j nebo tak nějak....Nebo jsem v přechodu a vajca došla 😀

irisi
7. kvě 2013

@mardusenka30 přesně 😉... vyhnat nás na pole či na pás do továrny, ať makáme a nepozorujeme se 😀

@meyryen koukám že chodíš k Langerové 😵 ... tak se mi jen potvrdilo že je to odborník a rozumná ženská na svém místě 🙂 🙂 😵 ...a koukám že i první IVF, tak přeju ať i poslední....a kolik máte folikulů? pokud by jsi byla nejistá určitě se doktorky zeptej proč to chce ale myslím že ti řekne to samý...... kdyby jste měli vajíček méně třeba 8, tak bych se dohodla s embryologem ať 6 icsi a dvě přirozeně....méně než pět radši bych icsiovala všechny...

irisi
7. kvě 2013

@lussi ale prd nic ti nedošlo... kor když jsi na utz měla 7 a předchozí cyklus tolik a tak kvalitní...... ty jo tak já bych řerkla že to tou zvýšenou dávkou mohlo být ☹ ... říkali proč ti ji zvedají a o tak strašně moc na poslední píchání?
já byla v pronatalu, pak jsem byla v Gestu, kde jsem byla v celku až na pár mušek spokojena, ale nedařilo se a na poslední IVF a pokusy jsem chtěla změnu...... už jsem přesně věděla kam a ke komu chci.... chodím do Gennetu na Letnou k dr. Langerové a (fakt vřele doporučuju, není bůh a nezajistí 100%tní zázraky), ale je to zkušená ženská, která nad každým pacientem přemýšlí a rozumná.....no a po 5ti letech jsem se dočkala potvrzení těhu z krve 😵 a uvidíme jestli v pátek se posuneme dál a bude srdíčko nebo je to zamlklý potrat 😔

mardusenka30
7. kvě 2013

@irisi jj přesně tak, pak bysme lekly spaly a na pozorování by nebyl čas...

lussi
7. kvě 2013

@irisi no tak sakra taková doba a ještě aby to bylo zamklý, srdíčko bude!
Mě nic neřekla, byla jsem zrovna u doktorky, kterou nemusím, neodpovídá ani na pozdrav a ani nevěděla který jsem den cyklu 😒

@megie4 to jsem chtěla vysvětlit, pan doktor mi jen řekl, že se to stává a pak jen mlčel, asi sám nevěděl co mi má na to říct.
Ještě mě napadlo jestli tam ty moje vajíčka neprodali, byly tam semnou dvě starý němky 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru