IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

1miska
7. kvě 2013

@irisi a divala jsem se ze jsem min nez ty..... nebo nemam diar a nepamatuji si kdy byl OPU, ale termin bych mela kdyby bylo vse OK 1.1. 🙂

nikolav
7. kvě 2013

@1miska Je taky jak Machač 😀 prej Machač nejsem, ale to jste asi poznala 😀 no borec. Ale opravdu je strašně fajn a dalo se s ním parádně domluvit a mluvit. Jediný co bych mu vytkla je jeho rukopis 😀 nic po něm nemohu přečíst, ani ty čísla ne. Ale tak to je jen taková malá chybka. No uvidím co na ultrazvuku a dle toho mi ho buď dají a nebo ne. Sliznici vyloženě špatnou nemám. Teď před MS jsem měla 16 mm, ale spíš je to proto ten řízený cyklus, že já svůj cyklus mám dle Koudelky prapodivný 😀

nikolav
7. kvě 2013

@1miska
@irisi holky vy tam ty srdíčka budete mít jako zvony!!!

akashka
7. kvě 2013

@nikolav oki díky tak uvidím jak se mi to do toho večera rozjede.. já bych totiž brala jako 1DC normáně už dnešek, prostě začla jsem špinit a basta a oni to takhle komplikujou :D

irisi
7. kvě 2013

@akashka úplně ti neporadim,ja vzdy krvacim cervene......když se večer budeš myt a uvidíš červenou tak to bude....zkus to nějak fyzicky popohnat 😅 ....jinak je zitra taky den 😉 a když budeš o nej počítat tak se nic nestane,jen ovulka bude o den dřív

meyryen
7. kvě 2013

@irisi ISCI jsme prvně neměli, ani embryolog nám ho při tom prvním pokusu nenabízel. Což je na druhou stranu dobře, že zbytečně z lidí netahají peníze, pokud je dobrý spermiogram. Ale teď už ho asi dáme, aby těch oplodněných bylo víc, vím, že to není samospásné, že se i s ISCI oplodní jen 80% ☹

nikolav
7. kvě 2013

No mě ani ve snu nenapadlo, že bych MS někdy dostala takto brzo 😀 Ale nad ránem mě bolelo břicho jako před MS, ale vůbec mě to nenapadlo. No a ráno se mi chtělo čůrat tak jsem vstala a šla a když jsem stáhla kalhotky a sedla si tak se to i zarazilo jak jsem vyvalila kalhotky. Hold to bylo červené na bílém 😀 a jak rychle jsem byla probraná. Hned mi hlavou blesklo ty vole a co teď 😀 bohužel jsem nešpinila, ale krve bylo hodně a byla jasně červená a hezky tekla. No tak to bylo jasné.

meyryen
7. kvě 2013

@1miska Taky už do toho teď půjdeme, i když na vývoj to asi vliv nemá, ale třeba se jich oplodní víc než přirozeně....

irisi
7. kvě 2013

@1miska me podle ovu. 27.12.a podle MS 29.12. 🙂 .....Jojo uz aby byl pátek

akashka
7. kvě 2013

@irisi dělala jsem teď dřepy :D a za chvíli jdu do města s mamkou, tak snad to nějak rozchodim :D ale jak říkáš zítra je taky den a tak začnu kdyžtak lepit zítra, to už to určitě povalí 🙂

@nikolav tomu říkám probuzení :D mě bolelo břicho už od včerejška tak jsem to tak nějak očekávala až netrpělivě :D a ráno cestou do repro mě chytla chvíli strašná křeč a pak jsem začla špinit.. a teď už mám bolesti furt, ale jsem magor a mám z nich radost :D

nikolav
7. kvě 2013

@akashka No mě popravdě menses dnes totálně zaskočila, ale mám z ní radost, že tak rychle přišla. Ať si to kráska užije, protože na dlouhých devět měsíců to byla její poslední návštěva!

irisi
7. kvě 2013

@meyryen v gennetu vybírají pěkný spermijky me ze 7 se oplodnilo 6 a vydrželi do 4 dne všichni a pátý byli 2na zavedení a nic k mrazeni ....tak asi taky nemam super kvalitu

akashka
7. kvě 2013

@nikolav :D přesně tak, tohle je naše poslední menses na dlouhou dobu a basta!!! za cca 19 dní už budeme těhuleeeee!!! a navíc nám to zas vychází pěkně zároveň ;)

meyryen
7. kvě 2013

@irisi Ten čtvrtý den bude asi nějaký kritický ☹

nikolav
7. kvě 2013

@akashka To ano tak to popožeň tu menses ať je to na chlup 😀 a kdy máš jít na uz a na zavedení?

akashka
7. kvě 2013

@nikolav UTZ 10-12 DC, takže až budu vědět, že jsem 1DC tak si zavolám a objednám se 🙂 a podle UTZ se uvidí kdy bude KET, ale tak vychází to 25-27.5. asi, ne? 🙂

nikolav
7. kvě 2013

No já jdu na UZ 10 den a to je 16.5. a na KET 19 den a to je 25.5. a kdy jsi měla OPU?

akashka
7. kvě 2013

@nikolav OPU byla 22.4.(14DC) a zmrazena máme 6 denní embrya. Myslím že u mě KET bude taky 19 den jelikož sice embrya jsou 6 denní, ale četla jsem že ideální dny pro transfer jsou 17-19 den cyklu.

akashka
7. kvě 2013

@nikolav budem to mít ve stejný den, max tak den dva rozdíl 🙂 a pak tady budem společně stresovat a radovat se ;)

nikolav
7. kvě 2013

@akashka No prvně se budeme stresovat a pak se budeme radovat a pak se zase stresovat a zase radovat a pak se 9 měsíců měnit ve velrybu aby jsme měly nakonec stejný termín a nakonec i stejný den kdy se to narodí 😀

lussi
7. kvě 2013

@1miska a jéje, no tak to je jasný, po té mega dávce mi to prdlo a zbylo to co zbylo 😒

akashka
7. kvě 2013

@nikolav to zní skvěle ;) to beru :D

lussi
7. kvě 2013

Tak já mizim, venku je hezky a až budu vědět co te náš jeden drobek , nahlásím se 🙂

nikolav
7. kvě 2013

@akashka Fajn souhlasím, domluveno 😀 navíc jsem ráda, že nám KET vyšel na sobotu. Stejně tak jako OPU. Byl tam takový klid. To bylo fajn.

malinka_02
7. kvě 2013

@lussi to me moc mrzi! A zaroven panikarim! Me prave odber vychazel na stredu ale vPodoli se na svatek nemaka! Takze ve ctvrtek a prave se bojim.ze popraskaji!!!!Rikala sem si ze kdyby jich bylo mene tak jim to vytmavim jenze obi cloveku pak reknou cokoliv..muj muz i rikal ze mohli vsechny embryjka vychcipat a pri kazdem transferu mi tam daji jen tu fosforeskujici tekutinu a zaplatim 10 tis a jeste se tim bavi..

1miska
7. kvě 2013

@malinka_02 neboj při transferu (nebo aspoň v nasem centru) ti ukážou na velike tvoje embryjko a pak az ti ho zavedou tak ti udelaji UZ, abys videla tu bilou tecku, co si plave v děloze 🙂

1miska
7. kvě 2013

@meyryen na strankach našeho CARu pisou ze při ICSI se jich oplodni 90 % (u nas to bylo dokonce 100%) a při normalnim IVF cca 60 %..... takze když je min vajíček je lepsi ICSI pouzit i při dobrem spermiogramu

1miska
7. kvě 2013

@meyryen a ten ctvrty den je kriticky uplne u všech - u nas se vyvijeli všechny krasne, každý den jsem si volala, pak z osmi transfer jednoho a dve na zamrazeni - takze ani ne polovina - dostali zabrat ten ctvrty den, to je tak vždycky, neboj 🙂

mardusenka30
7. kvě 2013

@1miska na obilnáku mi také nic neukázali, pouze sdělili, že přežilo pouze jedno z 5, zavedli a někdo od mikroskopu řekl v pořádku a tím skončil transfér proces, ještě nevím výsledky, ale hlodá ve mně zda tam vůbec něco dali...jak tě čtu i jiné holky asi bych šla příště do reprofitu...pokud bude potřeba další pokus ivf...

1miska
7. kvě 2013

@mardusenka30 aha..... ja myslela ze to tak chodi všude, promin..... me to prave prislo takovy az moc americky🙂 ze se divili ze tam se mnou není manzel, promitli to na velke obrazovce, sledovala jsem jak to tam zavadi, pak udelali UZ, ukazali bilou tecku jak si tam plave v děloze ..... mohla jsem mit i fotečku embryjka, ale to jsem rozhodne nechtěla, to mi prijde uz uplne prasteny 🙂 ala pak byl divny pocit, jsem se bala jit po schodech dolu, když jsem videla jak si tam plave, tak jsem si rikala aby nevyplavala ven uplne🙂 no proste magor 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru