IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

mardusenka30
8. kvě 2013

holky moje tak začínám špinit a mám návaly horka, tak z ducha asi nic nebude to tak vidím☹termín menzes byl zítra tak vypadá, že ani tuna utrogestanu jí nezastaví...

megie4
8. kvě 2013

@sasanka033 Nevím,zkrátka nám řekli,že ohledně dárkyní mají zkušenost většinou kladnou,že do 2-3 měsíců je k dispozici.Prý je možné,že to bude i dřív,než za 3 měsíce. 🙂

megie4
8. kvě 2013

@mardusenka30 Taky dušíka vidím, 😉 testla bych zase za 2 dny.Ale to už budeš znát hodnoty z krve ne?

mardusenka30
8. kvě 2013

@megie4 zítra mi ji vezmou, ale už asi ani nemusí☹

coralin
8. kvě 2013

@sasanka033 to mě mrzí, že ti to taky nevyšlo. ten ket bude 7 pokus.. proto jsem to psala.. díky moc za podporu. Nejhorší je to prázndo a zklamání, protože jsem tomu fakt věřila, že se to teď podaří. Tak moc jsem si to přála. S těma našema Nk buňkama, blbejma, a manželovejma lenoškama, nemáme vůbec šanci na klasický zahnízdění. Pořád doufám v nějakej zázrak, ale teď si nějak říkám, že to takhle třeba má být..... a kolikátý IVF jsi měla?

coralin
8. kvě 2013

@mardusenka30 ještě to nevzdávej🙂 já doufala do poslední chvíle. Držím pěsti

coralin
8. kvě 2013

@mardusenka30 jj to je pravda... musíme věřit, já vím, jen je mi to teď hrozně líto...protože jsem tentokrát věřila a měla k tomu úplně jiný přístup než kdykoliv před tím ☹

mardusenka30
8. kvě 2013

@coralin tak ten přístup ponech pro mrazáčka třeba ho bude potřebovat právě on, i když se mi to radí, všechny co tu jsme víme jak to bolí, co prožíváme apod. takže ať napíšem cokoliv situaci stejně nezměníme, ale sílu potřebujem bez ní to fakt nejde...jak píšeš potoky slz pustím zítra až mi řeknou je nám líto...

kolino
8. kvě 2013

@mardusenka30 áááááááááááááá je to tam!!!!!!!!!!!!! neuvěřitelný pocit co! zítra krev potvrdí! Ty si měla prodlouženou kultivaci? ale spíš ne že?

mardusenka30
8. kvě 2013

@kolino no dávali mi osmibuněčné třídenní embryjko...zbytek odpadl☹

mufyxa
8. kvě 2013

@aaajeto TAK TO UŽ JE JASNÝ ....potichoučku gratuluju a vítám tě mezi těhulky moc ti to přeju ...NÁDHERA 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 😀 😀 😀 😀

kolino
8. kvě 2013

@mardusenka30 neboj se, a věř mu, je to bojovníček!!!! já měla 5ti denní. tak hlavu vzhůru bude miminko! špinění nic neznamená pokud to není jasná červená krev. na krvi trvej ať ti vemou, žádné výmluvy, že se ms určitě rozjede! jo to se rozjede ale až tak za rok 🙂

meyryen
8. kvě 2013

@mardusenka30 To ještě nemusí nic znamenat, spousta holek trochu špinila v době ms, hlavně odpočívej a šetři se 😉

mardusenka30
8. kvě 2013

@kolino děkuji vytvořila jsi mi úsměv na tváři, určitě budu trvat na krvi, to si za ty peníze vzít nedám...už aby bylo zítra🙂

mardusenka30
8. kvě 2013

@meyryen jj snažím se, do zítřka to už musím vydržet...

lussi
8. kvě 2013

Hoj, tak nejdříve k testíkům co tady vidím🙂
@mardusenka30 JE TO TAM! 😀 Super, tak ať jen sílí!

@sasanka033 čauky, no dneska jsem volala do laborky a embryjko vypadá hezky, jestli vydrží do zítra tak bude ET zítra🙂

mardusenka30
8. kvě 2013

@lussi děkuji, a tobě ať vytvoří pořádného bojovníka🙂)

lussi
8. kvě 2013

@mardusenka30 ještě jsem chtěla dodat, že já neměla ducha nikdy a to jsem testila snad tisíckrát v různé dny cyklu 😉

lussi
8. kvě 2013

@coralin ☹ pevné nervy do druhého a už posledního kola!

mardusenka30
8. kvě 2013

@lussi měla jsi rovnou dálnice, nebo ti těhotenství potvrdili až z krve???

lussi
8. kvě 2013

@megie4 ahojky🙂 A jak to s tou dárkyní bude probíhat? Už jste si nějakou vybrali? To je skvělé, že to jde tak rychle

lussi
8. kvě 2013

@mardusenka30 zkusím ty testy vyhrabat a hodím foto 😉

lussi
8. kvě 2013

@mardusenka30 ale byla to dvojčata! 😉

mardusenka30
8. kvě 2013

@lussi tak to je krása, kež by mi to taky tak sílilo, ale bojím se, fakt mám zkušenost, že duch byla bud cysta nebo biochem. těhu, uvidím co to je při ivf, je to moje první snažení...

lussi
8. kvě 2013

@mardusenka30 u mne se teda dušíci nechytali ani u cyst a to na ně trpím docela dost, tak snad to jsou ty správné čáry a moc držím palce!

mardusenka30
8. kvě 2013

@lussi děkuji, zítra se oříšek rozlouskne🙂

lussi
8. kvě 2013

@mardusenka30 to nám oběma, tak snad bude zítřek šťastný den 🙂

ratatooy
8. kvě 2013

@mardusenka30 prosím e ze špinění si nic ndlej ja špiním od 4dne po ket až do ted a pohoda zatím,utroš to drží zvyš dávku jestly nebereš aspn 2-2-2

mardusenka30
8. kvě 2013

@ratatooy právě že beru 2-2-2...ale zatím to není nic hrozného...

mardusenka30
8. kvě 2013

@lussi ty už jdeš na ET??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru