IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raloj
15. kvě 2013

@dada074 Říkala jsem ji to, o to víc jsem byla překvapená že jí je to úplně fuk. My se s tima našema // čárkama pipláme a jim je to fuk :( No budu doufat, že se nic nestane.

eevvaa
15. kvě 2013

@malinka_02 ahoj, tak KET bude až v červenci, v tomhle cyklu dávají oraz, příští jsme na dovolené, ta už se mi nechce rušit, tak potom, protože ten cyklus budu mít stimulovaný něčím na Exxxx, museli ještě volat z lékárny doktorce a měnit to, že jeden z těch léků není nikde skladem. Budu to brát od 1. dne 3x denně, mezi 10 až 18 dnem jdu na UTZ apak bude KET.

akashka
15. kvě 2013

@eevvaa tak si na to pěkně odpočiň a v červenci to v plné síle půjde jak po másle ;)

malinka_02
15. kvě 2013

@janinafox já si taky říkám, že me bolí břicho nějak malo.. 😀
@sasanka033 no tohle je nejhorší..u nád v práci je taky pořád něco a nikdy se to nehodí 😠
@nikolav ono ti to hned uteče a pak budeš čekat a čekat a bude to na palici 😀

malinka_02
15. kvě 2013

@sasanka033 no řeknu ti ivf je furt o čekání.. mě trvalo kvuli genetice vubec dostat se k ivf pul roku, pak mě pozvali pozdě na utz a folikul praskl, čekání na ket, nevyšel, pak čekání n imunologii, čekáí n výsledky imunologie po dvou neuspeších, pak anovulace a teprv ket.. ted před ivf cysta...no myslela sem že do října vyplýtváme mrazáčky a trvalo to do ted..
@raloj tak to je hustý.. ty sou nezodpovědný!!!
@dada074 jak případně? V neděli tamnbudou!

sasanka033
15. kvě 2013

HOLKY!!!! sok, ale naprosto fantastickej!!! mozna si nekdo pamatujete, jak jsem psala, ze jsem byla na OPU a ET s holcinou, ktera mela jen dve vajicka a z toho jedno pouzitelny embryo, vkladali dvoudenni, ctyrbunecny. dve ani nechteli, resp. manzel. a hadejte co!!!! nejen, ze jim to ivf vyslo napoprve z ty jediny spermie a jedinyho vajicka, ale ted jde u UTZ a srdicka jsou DVE!🙂))) cekaji jednovajecny dvojcatka🙂

malinka_02
15. kvě 2013

@eevvaa tak si ted užívej jak je venku krásně a dovču! A pak vzhuru do toho odpočatí.
@sasanka033 to je krásný! A většinou to tak bývá že my tu honíme vajíčka a pak jedno stačí 😉 😵

eevvaa
15. kvě 2013

@akashka budu věřit, že nakonec KET vyjde a čekaj nás ty dvojčátka 🙂, bylo by to krásný, sice více práce, ale jedním vrzem a IVF už bych dala sbohem, bane budem rádi i za to jedno.

mardusenka30
15. kvě 2013

@sasanka033 tak to je teda velké štěstí a náhoda, ať se nastávající maminka drží a že gratuluji🙂

irisi
15. kvě 2013

Ahoj holky než Vás budu dočítat, tak Vám napíšu dnešní kontrolu u dr....

minulou středu jsem byla na kontrole kvůli tomu krvácení a bylo tam 1embryjku a tlukoucím srdíčkem 😵, byli jsme s M v sedmém nebi že se nám po tolika letech zadařilo a jen nám bylo trošku líto že to druhé se nechytilo ....večera mi od některých z Vás přišli dokonce dvě srdíčka.... nechala jsem si je do dneška, abych si pojistila, že dnes bude vše v pořádku a náš prďolka se vyvíjí tak jak má..... no a co se nestalo, jak jsem koukala na monitor, tak jsem se začala usmívat a dr. šla do kolen....prďolky jsou tam dvě 😵 😵 😵 😵 😵 .... původní jedna se rozdělila a čekáme jednovaječná dvojčata 😀 .....

meyryen
15. kvě 2013

@irisi To je teda pecka 😀 Moc blahopřeju, krásná zpráva.

mardusenka30
15. kvě 2013

@irisi tak to je nádherná zpráva gratuluji už mě z vás holky mrazí, ale krásně🙂 držím tedy teď palečky oběma bojovníčkům🙂

eevvaa
15. kvě 2013

@irisi moc blahopřeji

irisi
15. kvě 2013

@sasanka033 @nikolav holky a počkejte jak bude nekonečný až budete mít na testech // to je úděsný čekat na UTZ a na další utz... 😀 ..... čekání na stimulku a na výsledek je brnkačna 😉 .....

irisi
15. kvě 2013

@raloj hele zkus to znovu objednat na tu gyndu, že jsi po IVF, ono fakt je lepší když tě kontrolují víc..... koukej na mě co se změnilo za týden 🙂

irisi
15. kvě 2013

@nikolav věř, že kdyby ti je tam šoupli tak by jsi ještě z nemocnice nevylezla...... a na zítra držím pěsti

irisi
15. kvě 2013

@dada074 tehle způsob vyznávám i já a vyhovuje mi.... přesně jsem racionální a bez zbytečného plašení.....radši mám víc informací než míň 🙂..... držím palce ať brzo zmizí a rychle se začne dělat duch a sílit

irisi
15. kvě 2013

@nikolav 😉 taky jsem si říkala , že bych to do toho dalšího roku mohla dotáhnout, ale s dvojkama to určo nedám 😀 ....... hele a pro tebe ....Vodnáři jsou stejně nejlepší 😎

akashka
15. kvě 2013

@irisi gratulujuuuuuuu!!!! To je naprosto uzasnyyyyy!!!!!

lussi
15. kvě 2013

Jdu mrknout co je nového a CO TO TADY VIDÍM ZA MNOŽENÍ 😀
@irisi mám obrovskou radost!!!!! Tak hlavně hodně zdravíčka 😵 A jednovaječňáčci jsou stejného pohlaví co? A budou si podobná jako vejce vejci, je to tak? 🙂

irisi
15. kvě 2013

@eevvaa užij si dovolenou a načerpej síly na KET 🙂

lucik1986
15. kvě 2013

@irisi No to je paráda 🙂 moc gratuluju 🙂 vidíš a ty si se bála jak to dopadne. Nakonec budete mít dvě miminka 😀

irisi
15. kvě 2013

asi byli dnes plodné kontroly 😀 😀 😀 .... no myslím že to rozdvojení bylo způsobený OHSS, paní dr.na něj klela...asi bylo až moc pohnojeno 😀

holky moc děkuju...... ano budou stejného pohlaví a identický jako vejce vejci 😵 😵

jinak dr. nebyla nadšena....to že jsou jednovaječný je rizikovější než třeba dvojvaječné, hrozí že jeden bude na úkor druhého, nebo se dobře geneticky nerozdělili , mají jen jednu placentu na výživu a pod.... já doufám, že nic takového nebude a ještě chvíli budeme mít štěstíčko.... jinak je tam s nimi ještě malý hematom a proto to krvácení a špinění... tak snad jim to neublíží.....

nikolav
15. kvě 2013

@irisi Gratuluju k dvojčátkům. A jinak v té nemocnici bych asi byla do teď a pak v blázinci, protože bych se z té nemocnice zbláznila 😀

irisi
15. kvě 2013

@lucik1986 no poslední pokus IVF a hned máme odbyto 😀 😀 (teda zatím...ťuk ťuk) tak v to jsem nedoufala ani ve snu

nikolav
15. kvě 2013

@irisi Můj manžel je vodnář i má maminka je vodnář. A kdyby to mimi stihlo ještě v lednu tak umřu už totálně od štěstí 😀 co by se vše nepovedlo jako bonus 😀

nikolav
15. kvě 2013

@irisi A s tím čekáním to bude teprve na bednu. Já furt hledám čím bych ruky zabavila. Ale jsem hrrr takže je u mě problém, že když se do něčeho pustím abych to dělala pomalu. Chci to mít hned hotové 😀

irisi
15. kvě 2013

@nikolav budeš to mít k lednu hotové a pěkně vypracované, neboj 😉

nikolav
15. kvě 2013

@irisi No manžel byl hned hotový a povídá mi bude to kluk, bude to vodnář a narodí se 24. ledna. V lednu se rodí ti nejlepší lidi. Pak by to byl celý taťka 😀 manžel se totiž narodil 24. ledna. No i když mě by stačilo aj kdyby byl 31. ledna 😀 no jo ledňátko je můj tajný sen. A to že v lednu je narozen manžel, taťka, mamka, babička, švagr to je jen bonus 😀

irisi
15. kvě 2013

@nikolav prostě jeden velký mejdan bude 😀 ... no škoda, že příští rok u toho nebudeš 😉 ...ale další roky si to vynahradíš

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru