IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
16. dub 2013

Víte o nich něco??????????

go
16. dub 2013

@raaaadka Utrogestan, jsou to hormony - jsou po nich natekla prsa, tehu priznaky, depky, plac u kazde pohadky, proste hormony 🙂 Ja mam take depky, rikala jsem si , ze tentokrat bydu v klidu, bohuzel opet mam nervy a strach 😒

paru
16. dub 2013

@ratatooy držím pěsti, ať dopadne kontrola dobře!
@akashka 12 folíků - to je krásný počet 🙂 já jsem byla včera taky na UTZ, zatím je jich 5 hezkých a asi tak 3 malé....ještě musí dorůst, sliznici mám hezkou 🙂 na další UTZ jdu taky ve čtvrtek jako ty a OPU v sobotu nebo v neděli, takže úúúplně stejně!

paru
16. dub 2013

@maraida Menopur je prý lepší pro "starší" dámy (doufám, že se neurazíš), já si ho píchám taky 😀 a taky mám 300j

raaaadka
16. dub 2013

@go
Tak to nejsi sama. Já přešla z naprosté pohody, kdy jsem nepochybovala o tom, že to vyjde ............rovnou do naprosté beznaděje, stalo se to přes noc ☹
A to nemluvím o tom, že jsem byla u kartářky....

go
16. dub 2013

@raaaadka ty jsi byla u kartarky? Jee a ona ti rekla neco negativniho? 😒 No ja uz nemohu verit, ze by me potkalo takove stesti a vse dopadlo stastne. Uz zacinam planovat co po negativnim testu. Hned odletame k mori, kamkoliv, dostat ze sebe ty hormony 😒

berucka
16. dub 2013

Tak vidim, ze ta depka nepostihla len mna, ale asi je to hromadne a to i napriek krasnemu slnecnemu pocasiu, skoda! Ja vcera, 6. den po ET (ked den ET nepocitam) som malinko zaspinila, nebola to krv, ale taky naruzovely hlien a odvtedy nic, ale tlak v prsnikoch povolil a mam vsetky priznaky ako pred MS, takze uz sa (tazko a bolestivo) zmierujem s tym, ze nas prvy IVF pokus nebude zakonceny uspechom. S cim sa vyrovnat nedokazem je fakt, ze stale neviem, kde je problem. Dnes som si volala o vysledky z imuna a som naprosto vporiadku. To bolo posledne, kde som cakala, ze by problem mohol byt. 😢

go
16. dub 2013

@berucka nic si z toho nedelej, nekdy se na nic neprijde. Ja i manzel mame vse v poradku a nedari se.☹ Dulezite je myslet pozitivne, ale to se lehko napise....Moc, moc Ti drzim pesti a hlavu vzhuru 🙂

akashka
16. dub 2013

@paru no tak super, já tam měla taky nějaké hodně malé, tak mi právě nechtěla nic moc říct 🙂 to je super, že půjdem takhle skoro zároveň, budem pak stresovat společně :D já doufám, že to vyjde na tu sobotu, u nás tam v neděli nepracují :-/

@berucka to bylo určitě uhnizďování, buď v klidu a mysli pozitivně ;)

alba1
16. dub 2013

@raaaadka Nebo já vás denně čtu...dnes jsem 7 den po ET (den ET nepočítám) a čekám...nervy pracují naplno...možná zítra zkusím testnout...je to opravdu dlouhé...holky myslím na váws a moooc, držte se všechny 🙂

megie4
16. dub 2013

@pistalinda35 Děkuji 🙂

megie4
16. dub 2013

Krásný den přeji všem! 🙂 Nevíte prosím vás děvčata,jestli i při podávání Dipherelinu v rámci stimulky může dojít k ovulaci? 😒

berucka
16. dub 2013

@akashka Ďakujem za útechu, ale to ťažko, embryo sa po PK uhniezďuje do 3 dní od ET, takže ak by to bolo u mňa až na šiesty, to by sa asi niekde pekne dlho túlalo 😉
@go ďakujem moc za podporu, pozitivne mysliet musím, inak by to veľmi bolelo. Ale máme doma syna, ktorý si nezaslúži smutniacu matku. Musíme sa zmieriť s tým, že nás viac už možno nebude a uživať si šťastný život v trojici, čo je už i tak nesmierne bohatsvo a ja som za to vďačná. Hlavne, že sme zdraví a ostatné... čo má prísť príde a vtedy, keď na to bude vhodná doba 😉

akashka
16. dub 2013

@berucka ja si myslím, že to nejde brát takto "tabulkově", každá jsme jiná a někomu se může zahnizďovat druhý den a někomu šestý, nebo můžeš špinit jen tak... některé holky špiní či krvácí celé těhotenství ;)

raaaadka
16. dub 2013

@alba1 No a co teda, cítíš něco, bolí břicho nebo prsa nebo bradavky????? 🙂

raaaadka
16. dub 2013

@go Ne, právě, že pozitivní. Řekla mi, že mě má těhotnou. Jen není jisté kdy, říkala, do června - letos. 🙂

raaaadka
16. dub 2013

@berucka
No jednodenní špinění mi zní hoooooodně nadějně, takže to neberu.
A takové ty pocity napětí v prsou, únava atd... to by mohlo přijít zítra, pozítří myslím. Takže nevěš hlavu, zatím jsi v normě. 😉

go
16. dub 2013

@raaaadka tak to zni super 🙂

raaaadka
16. dub 2013

@go No to jo, ale co ta realita???? 😉

raaaadka
16. dub 2013

@berucka Ano, postihla nás napříč celou diskusí. 🙂

meyryen
16. dub 2013

@raaaadka Já byla u kartářky jednou v životě a trefila se tak přesně, že od té doby už bych k ní nikdy nešla, se bojím 😀

go
16. dub 2013

@raaaadka ja kartarkam neverim, ale zni to hezky🙂Realita, na tu musime jeste chvilku vydrzet. Bohuzel ani priznaky, o kterych si tu psala nejsou pravidlem a vetsinu z nich zpusobuji hormony z utrogestanu a ne tehu 😒 . Ja byla tehu a zadne priznaky jsem nemela, po tretim IVF jsem tehu nebyla a priznaky jsem mela jak hrom. Doktor rikal, ze se to neda poznat vubec podle niceho, tak musime jen cekat a myslet na hezke veci 🙂

raaaadka
16. dub 2013

@meyryen
Já k ní občas zajdu, většinou vyjde vše, ale třeba né přesně v době, kterou určí. Proto mám trochu pochybnosti, jestli můžu počítat s tím termínem do června. 😉 Já s ním tedy počítám, říkala, že bych měla odpočívat, někam zajet na dovču a já na to, že možná v létě a ona, že to už prý jsem těhotná, že to je pozdě. 😉

raaaadka
16. dub 2013

@go
Já byla těhu 3x potrat, vždycky tak do 5 - 6 týdne a jednou těhu a z něj mám syna. Každý to má asi jinak, ale věř mi, poznám na sobě těhu. 😉

meyryen
16. dub 2013

@raaaadka Tak to jsou hezké předpovědi, držím palce aby to byla pravda! Měla dělala předpověď na půl roku dopředu, dýl to prý nemá cenu a trefila fakt uplně všechno. Pak jsem se ptala ještě jestli někdy budu mít vlastní děti, tak kyvadlo předpovědělo holčičku a chlapečka. Sice je to už několik let zpátky, ale to kyvadlo mě aspoň drží v naději, že jednou se to povede, protože mi je předpovědělo. No jsem praštěná 😀

go
16. dub 2013

@raaaadka to verim, urcite zenska sama tohle citi a pozna 🙂 Jen ja jsem nejaka divna, na zacatku vzdy optimista a pak negativni, navic nikdy nepoznam nic 😉 Mas uz jedno ditko, tak super, gratulace 🙂

dada074
autor
16. dub 2013

Ahoj všechny,poraďte!!!Některá jste tu psala,že lepší aplikovat menopur ráno?Nebo si to špatně pamatuji,nemohu to dohledat,já se přes víkend na počítač nedostanu,většinou nakáme kolem baráku a pak mám co dělat vás dočítat.

pistalinda35
16. dub 2013

Me asi pred 8 lety potkala jedna carodejka,kdyz jsem sla z koncertu Brutusaku. A ze mi musi neco rict,ze to ze me sala. Ja to slyset nechtela,ale nedala se 🙂) Rekla,ze budu mit dva kluky a holcicku a jednou budu spokojena. Tenkrat jsem ji rekla,ze to uz nestiham vzhledem k veku. Je fakt,ze dnes se na to koukam jinak a rikam si,nikdy neni pozde. Jen je dulezite mit po boku toho praveho partaka 🙂

mardusenka30
16. dub 2013

holky je nějak během stimulace poznat, že to tam roste?? píchám gonal dnes 4 den a břicho mě pořád bolí a píchá v něm když se ohnu nebo kýchnu...a mám trochu oteklé břicho???

pistalinda35
16. dub 2013

Jinak se mozna budete smat, ale ja si od prvni navstevy CARu pisu denne denicek. Obcas mi do nej neterinky neco nakresli. Docela me to bavi a rada si ho zpetne procitam. Inspirovala jsem se mou mamkou,ktere to poradili pred 8 lety na onkologii,kdyz ji vzali prso. Ona uz ma 8 "knih".... je tam vse, co od te doby jeste mohla pozitivniho zazit...diky lekarum. Bohudik. Nadeje je...... pro nas pro vsechny.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru