IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
3. kvě 2013

@nikolav tak ploché určo dlouho nezůstane 😉... to je samozřejmost

nikolav
3. kvě 2013

@pistalinda35 No co se dá dělat. Teď už musím jen čekat až odezní a bude mi dobře.

ewik84
3. kvě 2013

Tak, uz to zacina. Ted mi volala kolegyne z prace. Pred mym odchodem jsme meli tolik prace, ze jsme cast z toho delali jeste doma brigadne. A za to jsme brali navic 8 tisic. Ted, co jsem odesla na nemocenskou, tak najednou slo skoro vse zautomatizovat, takze prace rapidne ubylo a bez problemu to stiha 1 a pul cloveka. Takze pokud me nevyrazej pro nadbytecnost, tak minimalne prijdu o 8 tisic mesicne. No, mazec.

nikolav
3. kvě 2013

@akashka NO určo chci být doma. Protože teď v práci je to děs. Máme tam babku a ta vříská od rána do večera a nemá proč. No na dlouhé povídání. Jak je to u KET nevím. Jen mi doktor řekl, že se zamrazuje po jednom a jedno se rozmrazí. Ale když to nepřežije tak to neříkal. Ale je to dobrá otázka. Taky by mě škráblo čekat další měsíc!!! Takže snad je to tak, že když to to jedno nepřežije rozmrazí se hned další.

megie4
3. kvě 2013

@sasanka033 Děkuju za povzbuzení i za důvěru. 😀 😉 Tak se necháme do pondělka ještě překvapit,ale beru to radši s rezervou. 😒 Ještě jednou dík. 😉

nikolav
3. kvě 2013

@megie4 Díky no co se dá dělat. Taky mě to štve, že mě to potkalo. Ale co se dá dělat. Už mám dá se říct větší část za sebou tak teď už bude líp. A pak se těšit na KET.

megie4
3. kvě 2013

@pistalinda35 A ty by jsi na sobě něco poznala,kdyby ti to nepotvrdili z krve?Nějakou změnu,jakkoukoliv?

nikolav
3. kvě 2013

@irisi No to doufám, že nezůstane. I když co si budeme povídat špek jsem měla vždycky i když jsem vážila 43 kilo 😀 sice ne velkej, ale byl tam 😀

megie4
3. kvě 2013

@mufyxa Tak kolik??????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mufyxa
3. kvě 2013

holky moje tak obrovská radost test z krve POZITIVNÍ 340 hcg 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sasanka033
3. kvě 2013

@megie4 ja vim, je to tezky. ale nadeje umira posledni. podivej se na nasi bojovnici pistalindu🙂 zadny //, pac si miminko hraje uz ted na schovku a dalo o sobe vedet az z krve🙂 dokud neni ms, je nadeje.

sasanka033
3. kvě 2013

@mufyxa jeziiis, to je kraaaasaaa🙂 gratuluju🙂

mardusenka30
3. kvě 2013

@mufyxa velká gratulace...

sasanka033
3. kvě 2013

@nikolav 😀 43 kilo jsem vazila naposled asi v prvni tride🙂

mardusenka30
3. kvě 2013

@megie4 nic si z toho nedělej já jsem 6 den po ET a také mi krom citlivých prsou nic není☹asi to nejde poznat tak brzy...

irisi
3. kvě 2013

@nikolav špek při 43kilech 😀 😀 😀 😀 😀 tak to si nedokážu představit....
@megie4 hele úplně to zazdi.... vždyť jsi neměla dlouhou kultivaci a je ještě brzy...... počkej na neděli nebo v pondělí na krev
@mufyxa hodnota hodnota hodnota 🙂

sasanka033
3. kvě 2013

@mardusenka30 neklesej na mysli, jukni do svyho profilu na budouci potomky (mimochodem vyborna zalezitost, ty fotky🙂) ) a ver, ze se to povedlo a za devet mesicu nestihnes napsat na konika ani jednu vetu🙂

mardusenka30
3. kvě 2013

@sasanka033 no to jsou krasavci, hlavně chlapeček🙂) ale tatínka tam vidím🙂 a holčička připomíná moji neteř takže něco na tom je. Mám to i na fcb a můj bratr se směje ještě teď, krasavec🙂

sasanka033
3. kvě 2013

@mardusenka30 no ja to prave taky chci zkusit, ale nejak jsem se jeste nedokopala najit prihodny fotky. fakt staci dve jakoby pasovy fotky? proste dva obliceje?

mardusenka30
3. kvě 2013

@ewik84 s tou práci to je u každého něco koukám, to je hrozný. A to jsme dali tolik peněz za ivf. Já jak se uzdravím, tak mě šupnou na nové oddělení, kde nikoho neznám, také fajn představa a teď si říkám, zda to vůbec platí, aby mě nešoupli na ulici☹ když vás čtu...tak snad bude líp a jen tě straší před nástupem zpět☹ pevné nervy...

mardusenka30
3. kvě 2013

@sasanka033 jj to stačí, já měla dvě svatební fotky a vytvořilo mi to🙂

sasanka033
3. kvě 2013

@ewik84 co delas za praci a jak dlouho jsi byla pryc?

sasanka033
3. kvě 2013

@mardusenka30 ja bych se tak vdavala...pritel me porad nak nepozadal:/ jakoze mluvi o tom, vim, ze si me chce vzit a tak...ale nak porad nedoslo na tu zadost🙂

pistalinda35
3. kvě 2013

@megie4 ani ťuk bych nepoznala. Zatím mi vůbec nic není... a to já se po loňských panických atakách hodně sleduji 😀
tlak a puls mám stejný, žádné tlaky a bolesti.... jen mám žravou.... ale je fakt, že včera jsem si dala zavináče a to mi tak smrděly, že jsem měla co dělat,abych je snědla... ale z jídelníčku, co mi dali tenkrát na genetice v Gennetu vyplývá, že musíme papat ryby kvůli miminkům, tak se musím přemoct... 😀

mardusenka30
3. kvě 2013

@sasanka033 chlapa musíš nakopnout🙂 my jsme do toho šli kvůli stavbě domu a ani nenosíme prstýnky, nic se nezměnilo krom papíru a chudší peněženky🙂

pistalinda35
3. kvě 2013

@mufyxa moc blahopřeji.... super maminko 🙂

ewik84
3. kvě 2013

@sasanka033 delam firmeni konzultanku. A marodila jsem mesic.

sasanka033
3. kvě 2013

@pistalinda35 mnaaaam, zavinace!🙂

pistalinda35
3. kvě 2013

@sasanka033 bych se také vdávala....

@mardusenka30 a jak se nakopává chlap ? 😀 ke svatbě 😝

ewik84
3. kvě 2013

@mardusenka30 Je to takove povzbuzujici. :( A bohuzel me nestarasej. Jen si umim dat jedna a jedna dohromady. Bonusy uz jsou pryc - kdyz to automatizovali, tak neni zaco je vyplacet. A moje prace uz je prerozdelena ostatnim, takze s nadbytecnosti skoro pocitam. No, jsem zvedava, co me v pondeli ceka.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru