IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

maraida
8. kvě 2013

@irisi děkuji.

pistalinda35
9. kvě 2013

krasne ranko 🙂 a drzim palce vsem 🙂

ratatooy
9. kvě 2013

@irisi no řekla bych že různě špinila růžová voda,pak sem tam hlen krve s takovejma nitkama,a kdybyh ted břestala brat utroš tak se to určo rozjede v normalni ms aleje videt že je v tom vždycky hodně vody jakokdyby vodovej vytok

ratatooy
9. kvě 2013

@irisi ja bych ten utroš i tak zavedla a dala tampon nekde sem to ted četla že je to lepší cesta a rychlejší k dostání látky do delo.svalu

irisi
9. kvě 2013

@dada074 @ratatooy diky holky....
Dobré ráno všem,bojovnicim,cekatelkam a maminám.....

pistalinda35
9. kvě 2013

@irisi dobré ránko, co ty ? Gratuluji k srdíčku a držím palečky !!!

lussi
9. kvě 2013

Dobré ránko,
tak ET bude, ve 12 mám být v Pronatalu, ptala jsem se i na to jestli je embrouš alespoň kvalitní a řekli mi, že nám to sdělí až embryolog tam. Tak jsem na to zvědavá.

pistalinda35
9. kvě 2013

@lussi držím moc palečky 🙂

aaajeto
9. kvě 2013

@irisi Vidim, ze mame podobny osud....myslim tu azospermii....manzel ma taky. Opakovane jsme dva roky zkouseli mozne i nemozne, ted naposledy MESA-TESE - bez uspechu. A tak mame darovane spermie. Ale myslim, ze jsme to zvladli v pohode. Proste, kdyz to neslo jinak, jsme stastni alespon za tuto variantu.
Mimochodem testik dnes opet silnejsi, uz zadny duch, co ho musim lovit u okna, ale carka, kterou je videt i v seru 😀 ...A tak jsem mu to rekla! Byl samozrejme stastny, ale taky ma strach z nejakych predcasnych oslav. Vidim, ze vy se taky radujete, tak blahopreji!

akashka
9. kvě 2013

@irisi držím pěsti ať je vše v pořádku a gratuluju k srdíčku ;)

@lussi držím pěsti ;)

lussi
9. kvě 2013

díky holky 🙂
@aaajeto super! 😀 😵

mufyxa
9. kvě 2013

@aaajeto já to říkala... 😉 🙂 musí bejt štastnej jako blecha jako ten můj je jak malý dítě 😀 😀 😀 no nedivím se jim 🙂

1miska
9. kvě 2013

njn, chlapi to prozivaji vic nez my me prijde, ja stojim nohama na zemi, vim ze se jeste muze stat cokoliv a manzel byl vcera hrozne smutnej proc jsem si nenechala udelat na UZ obrazek... tak jsem mu rikala ze ze 6.tydne obrazek urcite nechci, ze az tak bude o mesic vic a kdyz me vecer hladil po brise tak jsem mu taky rekla at to nedela, ze je jeste na vsechno moc brzo, chudacek 🙂

mardusenka30
9. kvě 2013

ahoj holky tak krev nabraná, výsledek bude ve 12.30 a špiním stále , ale už mě tolik nebolí břicho, jinak ted jsem testovala, a mama test bílý jako sníh, tak myslím, že pojachám do práce...

aaajeto
9. kvě 2013

@mufyxa Vidim, ze jsi taky v zacatku...Gratuluju!....Nevis, kdy se vysetruje srdicko? Pokud to teda dopadne dobre a ve stredu mi potvrdi HCG z krve?

mardusenka30
9. kvě 2013

@malinka_02 jj kontrola má u hubnutí něco do sebe...

mardusenka30
9. kvě 2013

@aaajeto gratuluji

mufyxa
9. kvě 2013

@aaajeto já jdu na UVZ kvuli srdíčku příští pátek což je přesně 14 dní po Krvi (HCG) ale nevím jestli to je všude stejné ale asi přibližně ano takže 14 dní po testu z krve . 🙂 🙂 😉

aaajeto
9. kvě 2013

@mardusenka30 Dekuji moc, ale jsem teprve 9. den po ET, takze mam strach, ze se to treba zastavi....MS cekam az o vikendu.

mardusenka30
9. kvě 2013

@aaajeto já myslím, že se to nezastaví, neboj

irisi
9. kvě 2013

@aaajeto u nás v Gennetu je to 3 týdny od krve

irisi
9. kvě 2013

@lussi drzim pěsti na pěkný embryjko a pohodovy transfer

irisi
9. kvě 2013

@pistalinda35 no lezim a nehybu se....uvidim během dne,pokud budu krvacet jedu do nemocnice,ale stejně dr. říkala,ze to v tuhle chvíli nejde víc udělat a je to na mimi jestli to da

meyryen
9. kvě 2013

@sasanka033 Přesně tak, zajímá mě komu to vyjde, komu ne. Jakou má kdo cestu k miminku a i já sama tady čerpám spoustu energie, sil a inspirace. Přítel ví, že čtu, ale zapřela jsem, že i přispívám 😀 No a pokud si v práci vytáhnou můj pohyb na internetu, tak se budou taky asi dost divit 😎

irisi
9. kvě 2013

@aaajeto jj,i když je to pro nej náročné to zkousnoust a dat to v hlavě,smířit se s tím,a vzdy ho to občas zabili a možná bude jeste hur .... byl by radši kdyby jsme děti neměli,ale zase vi, ze to ja bych nedala.....radost opatrnou mame obrovskou 😵 ...fajn,ze ted se o pocity můžete dělit navzájem 😉...přeju hodně stesti

irisi
9. kvě 2013

@mardusenka30 ja tomu přesto Veronika a drzim pěsti

pistalinda35
9. kvě 2013

děvčata, která jste od 5 týdne a dál, můžu se zeptat, zda už vám třeba bývá občas špatně od žaludku ? mně zatím moc ne, možná jen vnímám jinak vůně 🙂)) krásně mi voní salátová okurka, auto mi smrdí (přítel říká, že voní novotou 😀 ) a dnes ráno v autobuse jsem cítila bezdomovce, i když tam žádný nebyl 😀

irisi
9. kvě 2013

@akashka děkuji 🙂

ratatooy
9. kvě 2013

@pistalinda35 mnáám okurka po tý taky jeduuuuu,je mi zle od 4-5tt a jinak bych vypila nejradši flašku octa nebo benzínu

mardusenka30
9. kvě 2013

@irisi to se u vás tak říká?? ta veronika?? to mě pobavilo🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru