IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

akashka
28. čer 2013

@radka64 ahojky já zůstala doma po transferu a jsem za to rada.. 8 den po ET jsem zacla spinit a chodit do prace vyčítala bych si to, takhle jsem hned lehla a byla v klidu, doma jsem nakonec do teď ale končíme už 8tt tak mi to za to stojí 😉

nikolav
28. čer 2013

@radka64 Ahoj já byla doma od začátku stimulace. Takže jsem si injekce píchala v klidu doma. Po OPU jsem měla OHSS takže jsem byla ráda, že jsem doma. A pak byl řízený cyklus na KET. Pak KET a po něm jsem také byla doma. Bohužel mě to nepomohlo a potratila jsem v 5 týdnu. A dělala jsem vše co doktoři říkali. Sice bych neměnila a i při příštím KETu budu doma, mám náročnou fyzickou i psychickou práci, ale jestli si miminko má udržet tak se udrží a jestli ne tak ti nepomůže ani být doma s nohama nahoře.

radka64
28. čer 2013

Ahoj holky, moc vám všem děkuju za odpovědi. Uvidíme, v práci jsem řekla, že budu chodit, doma by jsem to asi nevydržela a dovolenou si vezmu až po vložení vajíček. Jen se obávám, jak budu zvládat ty injekce a všechno kolem, už při utrogestanu jsem byla podrážděná. Třetího července by jsem si měla dát první injekci, pokud to půjde, tak jak má. Tak snad to všechno půjde dobře. Všem vám držím palce at vám to dobře dopadne.

malinka_02
28. čer 2013

@ewik84 je to je husty, budes mit praci co te bavi nebo mimiska a uzijes si krasne leto !

malinka_02
28. čer 2013

@radka64 ja zkousela vse mozne a za me teda pkud nestojis v oraci nebo neco netahas tak lepsi do race, jinak se furt pozorujes hledas priznaky a nervujes..

eevvaa
30. čer 2013

ahoj holčiny, mám dotázek, pomalu se mi blíží pozdrav z červené lhoty a tím začnu brát Estrofem na náš plánovaný Ket, bylo vám něco po těchto prášcích. Docela se toho bojím, protože v té době budu zastupovat kolegyni, která bude mít dovču a já budu sedět v té době na dvou židlích, jestli mi bude nevolno, únava apod. ,nevím jak to přežiji.

irisi
30. čer 2013

@ewik84 teda gratuluji k rozhodnutí a konání 😵....super,ze vis co a jak chceš a jdes si za tím ....takovým přístupem mimco klapne 😉....preji hodně štěstí

malinka_02
30. čer 2013

@irisi a co ty jak je??

nikolav
30. čer 2013

@eevvaa ahoj Estrofem jsem brala a po něm mi nebylo vůbec nic. Unavená a spící jsem byla až po Utrogestanu, který jsem brala od 14 dne.

sasanka033
30. čer 2013

@eevvaa ahoj, ja jsem na estrofemu kupodivu byla skoro jak na speedu. nic mi nebylo, nejdriv jsem se bala, ze v kombinaci s utrosem me to zabije, ale vubec jsem o tom nevedela a naopak se divila, ze je mi snad lip nez bez toho. kdyz jsem byla jen na utrosi, tak jsme teda unavena byl hodne, nejvic tak dve hodiny po zavedeni..jinak estrofem mi zastavil ms, utros ne. takze po ET s utrosem jsem to dostala skoro na termin, ted po ketu jsem ms dostala az tri dny po vysazeni estrofemu.

irisi
30. čer 2013

@malinka_02 ahojky,fajnove 😵 uz me nic neboli ani nekrvacim a nespinim a ted mi dali 3 neděle od lékařů klid....NT screening nam vyšel skvěle,tak uz verim a doufám,ze uz bude dobre a dotahnem to do zdarneho konce 🙂
Co ty?jak u Vas?chytili Te nevolnosti?chystas se na screening?vse jak ma byt?

irisi
30. čer 2013

@sasanka033 holka takze mrazacek neklapnul? 😢 to je mi moc lito,myslela jsem na tebe,ze to klapne a prolomis tu vlnu neúspěchu....ach jo.Co mas v planu ted?

sasanka033
1. črc 2013

@irisi ahoj zlato, diky. ted mam v planu uzit si leto, mezitim imuno a genetika a v zari asi laparka. a pak dalsi pokus...takze kdovi kdy, zalezi co mi v brise najdou/nenajdou.

irisi
1. črc 2013

@sasanka033 tak se drz ...mas dobry plán,přes leto nacerpas silu a pořádně Te vyšetří a pak zase budes mit silu na dalsi a posledni boj ....uz taky budou vedet jak reagujes na stimulaci a upravi ji podle tebe a zadari se!!

eevvaa
1. črc 2013

tak holky, dnes 1.DC, nasazuji Estrofem a kolem 20. bude KET takže koncem července, začátkem srpna, budu vědět, jak jsem dopadla

malinka_02
2. črc 2013

@irisi zatim dobry, ve ctvrtek mam alsi kontrolu tak uz aby to bylo, mela sem vlci hlad ale pred tydnem zmizel tsk sem nervozni i prsa prestala byt nafoukla.. Tak snad je vse ok.. Na nt jdu v pondeli na krev a 25 utz.

pistalinda35
2. črc 2013

ahoj devcata. Pisu vam az dnes, kdyz vim, ze to nakonec dobre dopadlo. Vcera jsem byla screeningu, sijovem prosviceni,atd. Ultrazvuk dopadl dobre, miminko ma 7,8cm...krev dopadla spatne, riziko Downa bylo 1:15...rekli, ze genetiku mame oba dobrou, tak max. nastala chyba pri vyrobe... Odebrali mi choriove klky. Nic prijemneho, ale uz jsem zazila horsi veci.Dnes jsem volala na vysledky a je to ok. Zbytecny stres to byl...tak snad ted uz to bude dobre. Jak se mate vy ?

malinka_02
2. črc 2013

@pistalinda35 jezis coze ti odebrali??

irisi
2. črc 2013

@pistalinda35 hlavně že to dobře dopadlo a stresovali tě jen jeden den...... při plodovce se na výsledky čeká déle 😠
@malinka_02 nic se neboj vlčí hlad mě už přepadá jen nárazově a jím už jako dřív, kdyby ne tak jsem jak koule a prsa rostou bez bolesti takže já to nepoznala až manžel mi říkal že jsou velký...držím pěsti na kontrolu
@eevvaa pěkně si nastimuluj sliznici ať máš příjemný byteček a mimi se u tebe líbí 😉

pavlaru
3. črc 2013

Ahoj,včera jsem šla na kontrolu a pro těhu.průkazku,tu jsem dostala a že mi řekne dr co čekáme,ale pak přišla rána,žádná srdeční akce-konec 10tt!!vůbec nic jsem necítila,nekrvácela jsem,prostě nic.Jedině co,že jsem dostala rýmu.Nevím,ale po dalším pokusu zůstanu doma,už tohle nechci zažít.
Nemohla jsem tomu uvěřit,že tolik neštěstí nás může potkat během jednoho-dvou dní,další podpásovka přišla odpoledne.
Jsem úplně vyčerpaná,vyšťavená.
Dneska jsem nastoupilla do nemocnice,pak nás čeká další kolo snažení.

pistalinda35
3. črc 2013

@pavlaru to je mi moc líto. ☹ držte se...

malinka_02
3. črc 2013

@irisi dekuju moc no prave se taky bojim ze budu jak koule i kdyz jim mene..
@pavlaru to me strasne mrzi!

Jezis holky ja mam takovy strach na zitra tolik holcin ted presne kolem 10tt najednou konec!

kolino
3. črc 2013

@malinka_02 já se taky moc bojím, nějak moc holek končí v 10tt ...já jsem sice včera začala 12tt ,ale už dva týdny jsem nebyla na kontrole, a jdu až na screening 12.7. můj gyn. má dovolenou a já se táák začínám bát, už jednou jsem potratila, bojím se aby se to neopakovalo! ☹

@pavlaru dřž se zlatíčko, taková naděje byla, přišlo velké zklamání, ale příště to určitě vyjde musí!!! ☹ moc ti držím palce ať je brzo líp.

malinka_02
3. črc 2013

@kolino ja sem zitra 10+0 rak doufam ze je vse v poradku !

irisi
3. črc 2013

@pavlaru je mi to strašně líto 😢 , drž se holka

irisi
3. črc 2013

@malinka_02 no bohužel asi se budeme bát už teď furt 😔 ☹ ..... třeba jak ta Kocurová tak u jejího miminka taky přestalo bít srdíčko a byla v 5 měsíci!!!! a napodruhé jí to klaplo

malinka_02
3. črc 2013

@irisi to je pravda.. No do zitra se budu zas modlit..!!

pavlaru
4. črc 2013

Děkuji holky,je to těžký.Těch ran bylo v jeden den až moc.
Prvně u gynekoložky ☹ ☹ ☹ a pak od veterinářky,kam jsme vezli číču na operaci,která by ji zachránila život,ale při ní zjistili,že má rakovinu slinivky v posledním stadiu,že tady začal problém s žlučníkovými cestami a žloutenkou(neinfekční) -to vše způsobila ta zákeřná svi,,,
A že je jen otázka dní než se zhorší a mi budeme muset opět rozhodovat za němou tvář.
Pořád jsem věřila,že má žluč. kameny,které by šli odstranit,bohužel.
Mám doma dvě britky ,beru je jako dvě chlupatý děti,jelikož děti ještě nemáme.
Pro někoho asi nepochopitelný přirovnání,ale já je tak beru.
Prostě šílenej den!
Dneska mě pustili,nic mě nebolí,všechno v pořádku,ale můžu říct,že jak vidím těhu nebo kočárek tak jsem na hromádce -bolí to ☹
Další pokus můžeme podstoupit za 2 měsíce,to budou ty nejdelší měsíce co nás čekají ☹

mufyxa
4. črc 2013

@pavlaru holka drž se ....vím jaké tj nedá se to popsat,ale bude líp věř mi jsem 4 týdny po revizi byla jsem v 10 tt a bylo to hrozné a nečekané doposud se z toho dostávám ale moc mi pomohlo že jsem se vrátila do práce a ted se snažíme znovu je to sice brzy ale to neva příroda to zařídí tak aby to bylo dobře. jsem s tebou... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru